Announcement

Collapse
No announcement yet.

Flop check/rejz

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    bestja wrote: Še posebej zato, ker seta ponavad ne bi odigral tko močno. Kot je Maliprofi napisal....zakaj bi nam hotu povedat da je molčan?
    Ampak po mojih opažanjih, set v tem primeru ponavad ni odigran tko močno na teh limitih.
    Ponavadi drzi, da seta na teh limitih ne odigrajo tako, vendar pa se vsake toliko najde kdo, ki zamiksa igro in ga odigra tako. S tem zmede nasprotnika, ki razmislja tako kot si ti napisal in ga zaradi tega izplaca.
    bestja wrote: Call se mi še zdej ne zdi tko slab proti tapravmu nasprotniku. Ker če ga zataknemo, nas plača boljši hend + kakšen coinflip draw.
    Če ga plačamo s pozicijo, pa nam velikrat čekne tiste drawje in c/r s kerimi nas je vprašal če mamo res asa....ker če še enkrat ustreli na turnu, gre večino njegovge stecka.Ne vem če bi hotu počet to s hendi ki so na flopu vzadi?
    Recimo da na flopu callas in da je na turnu check-check. Kaj naredis ko ti na riverju value bet-a (recimo 6,80$)? Lahko ima tudi AK. Na flopu te raisa. Ko placas se ustrasi 2 parov. Po check-check na turnu spet dobi pogum za bet na riverju. Tudi take primere smo ze doziveli
    Se pa strinjam da all-in ne pride v postev, ker bi callal samo boljsi hand in nicesar ne pridobimo. Torej po mojem mnenju v postev pride samo FOLD. Dolgorocno sigurno ne delamo napake ce v takih situacijah foldamo.
    Sometimes making the right move isn't enough, but there is always another hand!

    Comment


    • #17
      Dexter wrote: Recimo da na flopu callas in da je na turnu check-check. Kaj naredis ko ti na riverju value bet-a (recimo 6,80$)?
      -
      -
      -
      -
      Se pa strinjam da all-in ne pride v postev, ker bi callal samo boljsi hand in nicesar ne pridobimo. Torej po mojem mnenju v postev pride samo FOLD. Dolgorocno sigurno ne delamo napake ce v takih situacijah foldamo.
      Če me čekne na turnu, potem jaz prav gotovo ne bom čekal, ampak bom jaz value betal.Če bo klical, na riverju ne dobi od mene skoraj nič, če pa folda, pa toliko bolje.....
      Res pa je, da je v tej situaciji najbolj poceni varianta, da foldamo.
      Po drugi strani pa je spet tako, da če bom vedno, ko nimam nuts foldal, pobiral pretežno samo preflop.......
      don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

      Comment


      • #18
        Js tut pravm da seta zlo vrjetn nima kr bi najbrz takoj stavu k je glih as na flopu, možno bi blo tut, da te hoce spraut vn s pota s c/rjem (flush draw)- c/r je mocn play, kadar mamo mocn hand ga probamo ponavad weak odigrat, no kukr kdo.. Res je, da zgleda zlo mocn, je pa tut res da je AJ glih tko mocn- ta zadna stvar k bi jo naredu j fold heh, ce ne zard druzga zato da bi dobu koristne informacije (do zdej se nismo ugotovil kir hand j meu ). No, kukrkol, men se zdi da more met AQ al pa AJ!

        Comment


        • #19
          maliprofi wrote: Res pa je, da je v tej situaciji najbolj poceni varianta, da foldamo.
          Po drugi strani pa je spet tako, da če bom vedno, ko nimam nuts foldal, pobiral pretežno samo preflop.......
          Sej nism mislu da mors v takih situacijah vedno foldat, ker poj je vseen ce kr nehas igrt z AJ in ga ze preflop foldas. Samo v tej situaciji ko se ne poznam igralca in nimam nobenih statsov bi bil pa bolj previden in bi foldal.
          Flasche bier wrote: Js tut pravm da seta zlo vrjetn nima kr bi najbrz takoj stavu k je glih as na flopu, možno bi blo tut, da te hoce spraut vn s pota s c/rjem (flush draw)- c/r je mocn play, kadar mamo mocn hand ga probamo ponavad weak odigrat, no kukr kdo.. Res je, da zgleda zlo mocn, je pa tut res da je AJ glih tko mocn- ta zadna stvar k bi jo naredu j fold heh, ce ne zard druzga zato da bi dobu koristne informacije (do zdej se nismo ugotovil kir hand j meu ). No, kukrkol, men se zdi da more met AQ al pa AJ!
          Res je da bi vecina odigrala set tako kot pravis, lahko pa igralec mal miksa igro in je tako odigal ravno zato, da zmede ostale. Ker so po tem playu podobnega misljenja kot ti, mu ne vrjamejo in tako iztrzi najvec denarja.
          Jest se vedno mislim da ima TT Kdaj bomo izvedeli razplet handa?
          Sometimes making the right move isn't enough, but there is always another hand!

          Comment


          • #20
            Dobr glih ene reverse psihologije na teh limitih ne gre prčakvat, bottom line je u bistvi da lahk brez info o playerju debatiraš sam o tem kako se ponavad tak hand odigra, ne pa kire pocket karte dejansk drži. Razplet?

            Comment


            • #21
              No vidm da ste že precej živčni in najboljš da pokažem kako se je odvil hend
              Aja...ni mi treba razlagat da če ga že re-rejzam da boljš da ga zataknem. Takrat sem se pač tko(slabo) odloču, ne nardi pa bistvene razlike, niti ni point tega posta.
              http://www.pokerhand.org/?3829149

              Comment


              • #22
                madafakin set........
                don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

                Comment

                Working...
                X