Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako odigrati? (diskusija o handih)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [pokerhandreplayer]http://www.pokerhandreplays.com/view.php/id/6024438[/pokerhandreplayer]
    Proti nitty nasprotniku bi bil to check/fold ali check/call?
    Stay calm and keep playing.

    Comment


    • .
      ..........
      When a man with money meets a man with experience, the man with experience leaves with money and the man with money leaves with experience

      Comment


      • Še jst mam eno vprašanje... In sicer igra v živo, blindi 1/2€. 9 igralcev za mizo. Jst UTG odprem TT na 7€ (moj stack je točno 225€ pred začetkom handa) in me pokliče middle pos, cut-off in button in pa SB (vsi imajo vsaj toliko denarja kot jaz). Torej 37€ pot, flop T 9 7 dve kari. SB check, kaj bi naredili vi? In kaj pa če bi imel v isti situaciji AA? Malo pokomentirajte, na koncu pa povem razplet in kaj se naredil

        Comment


        • Both times bet ... 1/2 pota?

          Comment


          • TT 30e
            AA 23e

            Comment


            • 5 nas je v igri, imamo top set, gor so vučka barve, skale,lahko jo celo tudi že kdo ima ...js stavim 32 eur. (ob 5h zjutraj ob pravem razpoloženju tudi divji overbet, ko me imajo za maniaka) z AA isto, samo jih po hudi akciji tudi zaprem, TT seveda niti u sanjah ne zaprem! me pa zanima, kako se je razvil tale top set proti 4-im igralcem in takem flopu..

              Comment


              • Malce informacij sicer manjka, stacki vseh na mizi, image nasprotnikov, preflop akcija. Ampak v razmislek, če igraš proti enemu igralcu in ima skalo si 40/60, proti vsem ostalim kombinacijam si spredaj. Torej če pa igraš proti dvema pot se ti zaradi pot oddsov ne splača tole zapirati nikoli.
                When you fold I will show you the bluff, when you call I will show you the nuts.

                Comment


                • Glede stackov sem napisal, da imajo vsi 225€ ali več, preflop akcija je bila jst utg raise in 4je call....
                  Res me zanima mnenje kakega proja, ki igra takšen tip igre, ker sam nisem prepričan, če je cbet na mestu jst mislim, da na T 9 7 - dve kari boardu, da obdržim pot na flopu small ali pa max.... ker, kot ste nekateri napisali recimo, če stavim 30€ in me dva pokličeta je pota 127€ ( za sabo imam še 188€), turn je pa v 50% se mi zdi da neugoden zame...... recimo, da pade grda (J,6,8+ kare) in jst morm potem checkat, če eden zarine pa se mi, zdi da moram zapreti.... ( nasprotniki so passive pri vlečkah in agresivni ko imajo nuts ali blizu ) ....

                  Comment


                  • Rad bi vidu Phil Iveya checkat ta flop

                    Comment


                    • no uglavnem, da povem razplet handa... torej pot 37€ jst TT flop T 9 7 dve kari.... sb check, jst check, middle check, cut-off pride 30€, button plača, sb fold, jst ALL IN , middle plača!! , cut-off fold, button fold..... turn 6 kara , river 7 srce tip reče, da je meu 8ko... in sem mu verjel, ker je turbo fish

                      Comment


                      • http://www.boomplayer.com/sl/poker-h...734_2D9EC91CEC
                        kako bi pravilo odigral tak hand? preflop raise?

                        Comment


                        • Večji bet na turnu, pa c behind river
                          Now is blessed - The rest remembered

                          Comment

                          Working...
                          X