Announcement

Collapse
No announcement yet.

Omaha live hand

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Kaj, nobenga odgovora?
    Če pride pot v nas, kaj je njegov range? JJQ8, JJKQ, JJQ8s(kara) , mogoče JJxx...
    Kaj plača naš raise? Spet odvisno od igralca...Villain je v tem primeru v pot dal že 2/3 svojga stacka , če prav razumem? in mu od 1000bb ostane slabih 400, čeprav je vse skupaj precej deep, pri takem playu ne verjamem da zapre karkoli, mi pa imamo nuts in še freeroll na višji flush in straight...villain je praktično commitan, čeprav je 400bb še vedno ogromno, zato je villain dependent, In a vacuum je imho raise na pot, kar je njegov AI...dobimo value na morebitni hit na višji straight, protectamo hand če cuka full house, ...res tough one za max value, če pa si zadovoljen s pobranimi 600bb-ji, pa itak reraise na pot...
    Težka res...
    "Change is the law of life. And those who look only to the past or present are certain to miss the future." - JFK

    Comment


    • #17
      Nas hend je najmanj 50-50 proti kateremu koli hendu,se proti JJQd9d smo v prednosti (51-49). V bistvu skor edini hend proti kateremu smo slabsi, je JhJcQdKc. Se pravi nas ne zanima vec opcija FOLD. Naceloma je CALL tle boljsa opcija, ker se ne bojimo, koliko nasprotnikov bo se klicalo, vec jih klice, bolse bo, prevec mocn draw mamo,. V prid RAISE govori to, da ce pade flush, nas vcasih ne bojo izplacali... Tle se mors pac sam odlocit glede na readse med call-om in raise-om.
      Jst bi verjetno oddigral call flop, call turn - let the equity play the hand

      Comment


      • #18
        rSale, that's the thing tolk kart k ubije akcijo na riverju mene najbl skrbi, ko villain potne v nas - je one of two things, al bo poklical nas AI in bomo maximiral profit, al pa je dobr in zna zapret idiot end...tough one, let the equity play the hand me mal boli, ce se popari board, a lahko zapremo? Obstaja upanje da bo villain naredu napako in checknu poparjen river, sam tezka...
        Ne vem kdo, sklansky al pa en mojster je reku da vec napak nas nasprotnik nardi, bolj mi profitoramo iz te situacije. Torej ce mi samo poklicemo na turnu damo moznoat nasprotniku da odigra popolno, cesar se zelimo izognit...zato bi jst zagovarjal reraise na turnu...longrun bolj profitabilen play...imho...
        "Change is the law of life. And those who look only to the past or present are certain to miss the future." - JFK

        Comment


        • #19
          Winningstreak...povej naprej, kako je potekal hend?
          "Change is the law of life. And those who look only to the past or present are certain to miss the future." - JFK

          Comment


          • #20
            Hand je šel na turnu takole. Nasprotnik stavi pot, jaz re-pot čez kake pol minute. On instant call. Pokaže KKQJ. brez kar. Torej imamo freeroll za nuts, ki v river tudi pade Q spade: in pot gre v mojo smer ...
            When you fold I will show you the bluff, when you call I will show you the nuts.

            Comment


            • #21
              WOW no, based on that, repot every time with nutz
              "Change is the law of life. And those who look only to the past or present are certain to miss the future." - JFK

              Comment

              Working...
              X