Announcement

Collapse
No announcement yet.

PLO-Strategy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Všeč mi je tvoj opis handa in se tudi strinjam z napisanim. Glede handa mu lahko damo tudi kakšen double PP v range in smo res v slabem položaju tukaj.
    Na igri bo pa še potrebno vleiko narediti heh

    Comment


    • #17
      Kaj mente o no limit omahi?
      FREE 20€www.winamax.fr/en/i/4afprs (za nove uporabnike)

      Comment


      • #18
        andraz wrote: Kaj mente o no limit omahi?
        Je za zelo potrpezjive ljudi
        Jaz sem sicer igral ene 2x NLO tko da ni lih najbolj zanesljivo mnenje.
        Preflop so za razliko od holdema dobri samo dobri AAxx - pa se to proti 1 nasprotniku. Ce se znajdes proti kompetentnemu nasprotniku, si itak proti drugih AAxx in lahko samo upas, da so tvoji za par % boljsi.
        Z ostalimi hendi hoces videti flop, kar lahko nasprotniki (ali obratno) dobro preprecujejo z 3beti, ki jih tukaj lahko naredis vecje in dejansko ne das dobrih oddsov. Zato tukaj dejansko lahko kdaj celo foldas na 3 bet. Jst predvidevam, da je tukaj legitimni fold to 3 bet ene 40-50% (PLO je 10-20 %).
        Jst vidim tukaj edini value, da lahko z dobrim hendom nasprotnika prisilis v vecjo napako s tem, da ne das pravih oddsov njegovim draw-jem. Zato lahko tukaj vidimo veliko preflop in flop direktnih allinov. Fishi bojo ze klicali.
        Proti regularcem pa sploh ne vem, kje bi dosegal dovolj veliko edge-a da bi se splacalo igrati. Kje ga sigurno ze, ampak raje potem igras bolj popularno PLO.
        Ne vem ce sem dobro razlozil, ampak za tiste , ki ne veste, klasicni hend v NLO izgleda tako nekako -
        MP raise, CO call, BTN call, SB zabije 100bb allin vecinoma z AAxx. Ce se enmu od tistih zazdi , da je pametno klicati z kasnim rundownom (recimo da le flipamo) ali AKT9ss (fishy fishy), potem je to za imetnika AA dobro Ampak spet - to lovimo tiste +EV razlike za par procentov.
        V glavnem cisto prevec gemblanja, ki ga ubije rake. Mislim, da highstakes proji z razlogom ne igrajo prevec te igre (pa ne zarad rake-a, ampak zaradi premalo edge-a).
        Ce ze, se zdi NLO8 bolj perspektivna igra. Tukaj sem dejansko bral par blogov enih projev, ki dosegajo lepe winrate-e, tako da ocitno se da... Zdej so lih uvedli CAP mize na PS. Sam baje vse kar je pod CAP 3-6 (max 120), je spet "nemogoce" premagati, ker PS ni prilagodil rake-a. Je pa zabavno

        Comment


        • #19
          Mah mislim da ni finta Omahe da bi bila NL ker bi se pokalo ko zmešano, ker bi vsak malo bolj soliden hand bil za all in, in bi se skoz pokali 60/40 cca all ine bo kaj bo more bit post flop igra če ne tak bzv. Moje mnenje

          Comment


          • #20
            BTW, je kdo kaj igral zadnje case turnirsko omahco mal bolj resno? So se fieldi kej spremenili glede na 1-2 leti nazaj? K takrat je bila to zlata jama, sm meu ROI 80-100% pa se to sm meu filing da me prevec krekajo

            Comment


            • #21
              Dans zjutro sm zmagal 6max desetko hyper NLO....moj prvi tak turnir, je pa blo fishy :P
              FREE 20€www.winamax.fr/en/i/4afprs (za nove uporabnike)

              Comment


              • #22
                Te hypercki so zabavni, congratz za zmago. Zvecer je 25ka hyper bla dost kul, ne vem ce se obstaja.
                Drugace je po mojem mnenju zelo profitabilen 8+r turnir , ki se zacne 00:05, traja pa tm do 5, ce ga zmagas. Pa se zraven lahko igras 27 Omanijo hilow, ki se zacne ob istem cajtu. Skoda, da nimam vec cajta tega igrat na redni osnovi

                Comment


                • #23
                  tudi meni ni vsec, da nimam casa, da bi spet malo probal turnirje igrat

                  Comment

                  Working...
                  X