Announcement

Collapse
No announcement yet.

Omaha handi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    tvoj c/r manj kot pot zgleda malo weak, kot da se ravno nočeš stackat, se mi zdi ga si glede na preflop akcijo kar face up na AA z fd ali J z wrap...zato se mi zdi da te on kliče z 2 para + kaki gutshoot ali z kakim 789x oz 678x pa tudi set 6 ali 9 ne bi ravno izklučul in tega ti na turn push menda ne zapre...v grdi spot si se spravil...jaz bi verjetno v tej situaciji ček foldal čeprav vem da je to vstran metanje denarja...
    moj line bi bil bet flop, bet turn
    A krek per day keeps the money away

    Comment


    • #92
      Ne štekam kaj ti preostane tle drugega kot fistpump jam. Maš pot sized shove; veš da nima seta in da ma verjetno kak pair+wrap, mogoče še kak weak fd. Spravi dnar not, zapru bo in to je to. Easy game
      "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

      Comment


      • #93
        Dnar not, zaprl ne bo, verjetno bo zadel svoj flush draw...Ti pa ne.. A je bilo tako? :P
        TILTLESS!

        Comment


        • #94
          če rejzas flop, turn das vse not. simpl. se prav če greš flop c/r, je turn all in, čeprav jaz bi odigral, bet flop, turn bet
          načeloma je tkole, glede na preflop, se res nekak polariziraš na AA, vendar, v kolikor zadanem flop z par+fd, oz zdej overpair +fd, v primeru, da zadanem še par(J) na flopu, še toliko lažje dam vse notri.. dvojka verjetno ne spremeni bistveno stvari, jaz bi na tvojem mestu odigral tole močno.. :P

          Comment


          • #95
            Anubis88 wrote: Ne štekam kaj ti preostane tle drugega kot fistpump jam. Maš pot sized shove; veš da nima seta in da ma verjetno kak pair+wrap, mogoče še kak weak fd. Spravi dnar not, zapru bo in to je to. Easy game
            SoulCrew wrote: Dnar not, zaprl ne bo, verjetno bo zadel svoj flush draw...Ti pa ne.. A je bilo tako? :P
            smukc wrote: če rejzas flop, turn das vse not. simpl. se prav če greš flop c/r, je turn all in, čeprav jaz bi odigral, bet flop, turn bet
            načeloma je tkole, glede na preflop, se res nekak polariziraš na AA, vendar, v kolikor zadanem flop z par+fd, oz zdej overpair +fd, v primeru, da zadanem še par(J) na flopu, še toliko lažje dam vse notri.. dvojka verjetno ne spremeni bistveno stvari, jaz bi na tvojem mestu odigral tole močno.. :P
            damn internet kids , so aggressive all the time, raiseing, going all in , playing bingo all the time
            "People, I just want to say, you know, can we all get along?"

            Comment


            • #96
              mater, se vidi, da zunaj dežuje, je takoj prometa kot v kakšnem kurbnhausu....
              jaz sem seveda zataknil na turnu, on me je plačal, river je padel mali nekriž, zaradi česar sem še enkrat v slovo poljubil kupček žetonov, preden jih bo diler potisnil v štefanovo naročje in osramočen pokazal svoj hand.
              Ampak na moje začudenje štefek ni bil nič kaj navdušen.
              Kot vas je večina, pa tudi jaz, predvidevala, je imel 7 8 10 J, dve kari, kar mu je na turnu dalo še FD, zaradi česar je plačal all in.
              Kasneje mi je povedal, da je bil skoraj 100% prepričan, da imam AA, ni pa si mislil, da imam še FD, če bi vedel, da imam FD, zaradi česar je on imel kar nekaj outov manj za lojtro, me ne bi plačal.....
              Zdaj pa še malo diskusije:
              ja Damc, v grdi spot sem se spravil. Kdaj pa se še nisem?
              Vrnimo se na moj C/R.
              Po eni strani se mi je zdel tako zelo veličasten muuuuv, da sem hotel poklicati pokernews, da bi o njem napisali reportažo, ko je bilo handa konec pa sem bil prepričan, da sem si z njim zakompliciral življenje, kot je to omenil tudi Damc.
              Ampak po drugi strani, če stavim na flopu, kot sta predlagala Damc in Smukc, recimo okrog 60, nasprotnik pa je prepričan, da imam AAxx, KKxx , in dobro ve, da sem sposoben zapreti AAXX, ki nima možnosti, da se občutno izboljša, me bo skoraj vedno raisal. (ne smemo pozabiti, da govorimo o človeku, ki živi od igranja pokra v živo).
              In potem sem jaz v dilemi. Če ga glede na njegov raise dam na set, ali dva para, potem imam samo še nekaj outov za boljši set, ter za flush. Če vem, da on ve, da bom jaz velikokrat foldal in dobesedno krade, ga lahko že na flopu zataknem, ampak potem je trik v tem, da me bo plačal samo s handom, proti kateremu sem zadaj. In 4-bet all in na flopu z več kot 200 BB z overpairom in NFD pri PLO? Ni to malo narobe?
              @ Damc
              praviš, da je 3 bet, ki sem ga jaz naredil, bil videti weak. Ampak če ga jaz dam na pot, to bi bilo cca. 250, mi potem, če me samo plača, ne ostane veliko municije za turn bet in me skoraj vedno plača, pa če ima kaj ali ne, saj meni ostane samo še 150, pota pa je skoraj 600?
              če boste pridni, pa naslednjič še en hand, za katerega mislim, da sem se sam spravil v težavno situacijo, ampak tam se ni bilo problem izmuzniti, oz. foldati, ker je bila do trenutka, ko se je bilo treba odločiti, ali fold ali call all in, investicija zelo nizka.
              Ampak bi po moje lahko odigral drugače, pa hand vsaj delno odločil v svojo korist.
              @ damc
              pokaži jim danes, kje ima bik pizzzzdo.
              mogoče priletim kaj okoli na cashgame, od danes spet tlačim domačo in ne več germansko grudo....
              don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

              Comment


              • #97
                praviš, da je 3 bet, ki sem ga jaz naredil, bil videti weak. Ampak če ga jaz dam na pot, to bi bilo cca. 250, mi potem, če me samo plača, ne ostane veliko municije za turn bet in me skoraj vedno plača, pa če ima kaj ali ne, saj meni ostane samo še 150, pota pa je skoraj 600?
                a zdaj pa si imel več možnosti al kaj (ali se res mislil kdaj foldat kot sem jaz predlagal in mu šenkat pot?), poleg tega ti sedaj vedno folda na turn push če pade :club: ...pa tudi na 7 in 10 moreš verjetno porinit
                anyway nisi niti tolk -EV kot bi si mislil
                Board: J diamond: 9 :club: 6 :club: 2 diamond:
                              Equity    Wins    Ties
                MP2: Preflop  67.80%  67.05%   0.75% { 8dAhAcJc }
                        Flop  51.19%  51.01%   0.18%
                        Turn  35.04%  35.03%   0.01%
                       River  35.04%  35.03%   0.01%
                MP3: Preflop  32.20%  31.45%   0.75% { 7d89Td, 9J, 6789 }
                        Flop  48.81%  48.64%   0.18%
                        Turn  64.96%  64.95%   0.01%
                       River  64.96%  64.95%   0.01%
                A krek per day keeps the money away

                Comment


                • #98
                  http://www.boomplayer.com/sl/poker-h...416_5E4966A7DB
                  Vprašanje se glasi ali bi ga moral na flopu nazaj zabit ali je ok odigrano?

                  Comment


                  • #99
                    ni lih čis dry flop, lah bi rejzu tole

                    Comment


                    • čist OK odigrano če ga daš na flopu nazaj te ne more realno z ničem klicat...dober reg še ti zna zapret manjši set
                      A krek per day keeps the money away

                      Comment


                      • Jst bi tko reku...tvoja linija igranja mi je čisto všeč, še sploh k nisi glih deep, glede na to da si naredu flop C/R si spravu noter veliko denarja, saj imaš NFD + OP, plus tega da te premaga samo set, in pa dva para, ki jih lahko velikrat zalije..
                        Turn?
                        Je sploh treba vprašat, če si flop C/R si pričakoval idealne karte? Kaj če je ni?..Turn je čisti blank kar pomen da tudi nasprotnik ni kaj boljši/slabši, ti pa imaš še vedno loviš iste karte kot na flopu....
                        Turn je zame čisti showe oz. pot raise..., jst bi mogoče flop zabil kar pot, saj edino kar te ubija je set.
                        Če si že na flopu sklenu da bi rad dal veliko denarja notri s c/r, ne v turnu potem upostit plana.
                        S tem stackom je linija čist ql(zame), če bi bil pa deep (vsaj 200bb) bi pa flop samo callal in počakal kako se igra razvije v turnu.
                        Ponavadi jst nism nikoli zadovoljen s temi overpairi, saj velikrat v omahi so totaln drek hunter.

                        Comment

                        Working...
                        X