Announcement

Collapse
No announcement yet.

PLO workgroup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    jaz igram bolj 6-max in pa FR če kaj pomaga

    Comment


    • #77
      Jst sm isto študiru, da bi šou mao HU PLO testirat. Pa nimam pojma kak pa kako. Ma kdo kak vir za čist osnovne informacije. Post flop bo že nekak šlo, ka pa preflop hand selection?
      ...lahko pametuješ kolko hočeš, ampak je tvoj post še vedno pod mojim...

      Comment


      • #78
        na pokerstrategy 15min dolge filmčke, kjer ženska hitro bere in maš dobro razložene osnove

        Comment


        • #79
          100jko wrote: Jst sm isto študiru, da bi šou mao HU PLO testirat. Pa nimam pojma kak pa kako. Ma kdo kak vir za čist osnovne informacije. Post flop bo že nekak šlo, ka pa preflop hand selection?
          Fora v omahi je glih postflop game. Preflop je dejansko playable vsak hand(skor vsak).

          Comment


          • #80
            edismah wrote: na pokerstrategy 15min dolge filmčke, kjer ženska hitro bere in maš dobro razložene osnove
            Lol oni majo tud Liso

            Comment


            • #81
              Js sm zdj začel,poznam osnove pa to,kašn hand že odigram čist brez problema...seveda je bučk velik ker igram PLO2
              Odpreš lahka vsak hand,kako odigraš naprej na flopu je pa odvisn...na začetku moreš kar dober poštudirat s čem se spuščaš down the street
              Je pa definitivno zanimiva igra,polna akcije
              If, after the first twenty minutes you don't know who the sucker at the table is...it's you.

              Comment


              • #82
                a kdo kle igra plo 100? al p plo 50 pa po moznosti na ongame
                from zero to hero in 10 sec

                Comment


                • #83
                  technoboy wrote: a kdo kle igra plo 100? al p plo 50 pa po moznosti na ongame
                  Jst sm nek začel na plo100 ta mesec.
                  Lahko mi pošlješ na pm msn ali skype pa kšno roko premeleva
                  Lahko tud kdo drug sam da je 100 al pa višje...

                  Comment


                  • #84
                    pozdravljeni,
                    a mi lahko priporočate kje je najboljše igrati PLO in zakaj , trenutno igram na starsih.
                    Če obstaja možnost da mi kdo pošlje knjige ki ste jih omenjali v prejšnjih postih bi prosil da mi jih pošljete na mail : fredidonosa@gmail.com
                    Imamo kakšnega Coacha za PLO pri nas ?
                    Hvala, Fredi

                    Comment


                    • #85
                      zgleda da je ta skupina umrla

                      Comment


                      • #86
                        Iz te skupine ni bilo nikoli nič razen da smo se na kup nabrali

                        Comment


                        • #87
                          rip
                          ..........
                          don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

                          Comment


                          • #88
                            Če je kdo pripravljen kaj diskutirat o PLO in se pripravljen cez mikrolimite prebijati skupaj, se priporočam.
                            Za zdaj sem prečital prvega Hwanga, sem na polovici Hwangovega Advanced PLO in sem na polovici serije 2x6 (jebiga, ful time job mam in gre vse bolj počas)
                            Če pa je kdo od bolj izkušenih igralcev (PLO50 in višje) tako velikodušen, da bi na mesec odgovoril na kak e-mail in mi odgovoril na vprašanja o PLO, na katera sam ne najdem odgovorov, se toplo priporočam za PM. (obljubim, da da ne bom nadležen)
                            vnaprej hvala in gl

                            Comment


                            • #89
                              ti kar tu postavi vprašanje.
                              mogoče pa se bo kdo javil in ti dal kak pameten predlog
                              don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

                              Comment


                              • #90
                                Preskok iz NL25 na 100> 25 na 50??
                                Bodimo realisti, zahtevajmo nemogoče!

                                Comment

                                Working...
                                X