Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tudi jaz igram Fixed Limit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tudi jaz igram Fixed Limit

    Dejte se mal javit tisti, ki igrate Fixed Limit, da vidmo kok nas je kaj tukaj na forumu
    Že kar en čas nismo naredil head counta
    Ponavadi je na forumih tako, da je FL igralcev precej manj, samo so ti toliko bolj povezani. Tukaj očitno ni tako :P
    Verjetno ste/so vsi tolk dobri, da se nobenmu ne da nič komentirat pa postat
    Jest igram trenutno na MyBetu. FR in SH pa kdaj mal tut HU.
    Ker sem precej izbirčen kar se tiče glede miz, špilam od 1/2 pa do 5/T, s parimi poskusi na T/20.
    Največji minus imam pa itak na 1/2 limitih
    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

  • #2
    Jaz igram ponavadi FL 10/20 SH. Največ sem igral 30/60 vendar pa mi ni šlo najboljše zato sem šel nižje kjer crusham sceno...
    gl za vse limitaše
    lp
    haha rofl

    Comment


    • #3
      No dej, vsaj eno resno temo bi rad :P
      EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

      Comment


      • #4
        CoreySteel wrote: No dej, vsaj eno resno temi bo rad :P
        Reče se: Vsaj eno resno temo bi rad, ne pa vsaj eno resno temi bo rad.
        Ok?
        Itak vidiš da si sam na FL. Nevem kaj čakaš. Pridi pa doniraj!

        Comment


        • #5
          lol i pa o zamenjal.
          EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

          Comment


          • #6
            Evo mene Corey, še en limitaš. Saj veš, da ostajam zvest fixed limit-u.
            Give fish a chance.

            Comment


            • #7
              Še ena glava tuki

              Comment


              • #8
                dejte mal debatirat o prednostih pa slabostih proti drugim igram, npr, najpopularnješemu NLHE, da bomo mi začetniki videli zakaj se sploh gre pri FL, zakaj ga igrate, in zakaj ga preferirate pred NLHE. thx

                Comment


                • #9
                  he does
                  Dawnfall26
                  Age: 23
                  Location: Slovenia
                  Game types: FL $5/$10, $10/$20, FR and SH

                  Comment


                  • #10
                    primskovich wrote: dejte mal debatirat o prednostih pa slabostih proti drugim igram, npr, najpopularnješemu NLHE, da bomo mi začetniki videli zakaj se sploh gre pri FL, zakaj ga igrate, in zakaj ga preferirate pred NLHE. thx
                    Dobro vprasanje :P .. da slismo njihove mnenje

                    Comment


                    • #11
                      primskovich wrote: dejte mal debatirat o prednostih pa slabostih proti drugim igram, npr, najpopularnješemu NLHE, da bomo mi začetniki videli zakaj se sploh gre pri FL, zakaj ga igrate, in zakaj ga preferirate pred NLHE. thx
                      Meni osebno je ljubši FL, fajn se počutim tuki, zato ga igram, ni nekega drugega posebnega razloga. Začel sem FL, SH in tu vztrajam še danes. Večkrat sem se spravljal na NL, a do danes mi ni ratal, tudi študiral nisem še nič NL-ta. Prednost, kaj pa vem, morda to, da ne moreš v enem handu zapravit svoj stack za mizo, hudič pa je, da ne moreš zaščititi svojega handa, kot bi ga želel, kot ga lahko pri NL. Danes je pač tko, da vsi začetniki v večini začnejo z NL.
                      Give fish a chance.

                      Comment


                      • #12
                        primskovich wrote: dejte mal debatirat o prednostih pa slabostih proti drugim igram, npr, najpopularnješemu NLHE, da bomo mi začetniki videli zakaj se sploh gre pri FL, zakaj ga igrate, in zakaj ga preferirate pred NLHE. thx
                        Tole je precej dobro vprašanje, ampak odgovor bo bolj beden V tem trenutku se praktično ne spomnim nobene prednosti, čeprav sej se bom kej med pisanjem tega
                        Moja zgodba je podobna kot pri citrončku. Začel sem s FL pred tistimi tremi leti, ko sem dobil starting capital na PokerStrategyu in od takrat nisem zamenjal. Sej sem poskušal kak NL pa to, sam kaj pa vem... Ni to to. Poleg tega sem na tolko dobri stopnji trenutno pri FL SH, da bi rabil kar en čas, da bi podobno stopnjo dosegel pri NL, s tem bi pa izgubljal čas. Itak je pa boljš špilat eno varianto dobro, kot pa več povprečno.
                        Moraš vedt, da je NL ratal popularen izključno zaradi TVja in nič drugega. Je pa res, da če mene kdo vpraša, jest itak ne priporočam FLja novincem. Včasih se je vedno šlo najprej na FL, da so se naučile osnove, potem pa je večina prešaltala na NL. Zdej je to brezveze, ker je toliko milijonov igralcev na NL, pa toliko slabih pa tudi limite so res že nizke.
                        Ok zdej pa končno nekaj faktov. PA jih lahko sam sortiraš al so pod + al pod - :P
                        - Preberi moj podpis. FL SH je bolj kot ne trpljenje, ampak meni je ratal všeč
                        - Rataš odporen na bad beate. Če kje rataš, rataš pri FL. Jest sem res že imun nanje
                        - Precej večjo vlogo igra matematika, pot oddsi.
                        - FL je gentlemanska igra, FL HU velja pa za najbolj popolno obliko pokra.
                        - Precej večji izziv je zmagovat na FL kot na NL. Rake je ogromen glede na pote, winrate pa precej precej manjši (1-2BB/100 je kot da bi boga prjel za jajca).
                        - Več in hitrejša akcija kot pri NL.
                        - Ne potrebuješ tako velik BR.
                        - FL je zaradi rejka dober za kake cash race, nabiranje točk ipd
                        - Kljub majhnosti, kar dovolj materiala za FL. FL skupnosti so pa bolj "povezane" kot pa NL skupnosti.
                        - Mal miz, mal igralcev, mal sitov kjer se da špilat.
                        - Mah zihr je še kej, sam zdle nism več sposobn razmišljat
                        veter wrote: he does
                        Dawnfall26
                        Age: 23
                        Location: Slovenia
                        Game types: FL $5/$10, $10/$20, FR and SH
                        Sej je še kar nekaj drugih Slovencev, ki igrajo FL pa (žal) niso aktivni na PokerPro. Dawnfallu mislm da se ne da registrerat še na en forum Je pa na PokerProLIFE kdaj pa kdaj :P
                        Isto TomzyB (OvckaBee), pa Berkstajger, Gape000, itd...
                        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                        Comment


                        • #13
                          btw. na Partiju igra še zmer par slovencev na najvišjih limitih FL, je pa zanimiva igra, osebno sm prvo knjigo prebral low limit holdem, sicer po napaki k sm na Amazonu naroču, pa sm biu še junc v pokru takrat :P je zanimiva igra, ne morš verjet ampak se da tud blefat pr FL casha nism nikol neki ful igral FL, so se mi pa ful dopadl turnirji ( unih 10 k sm jih samo odigral, sm biu na ene treh finalkah ). Da se da narest lepe dnare tud na limitu je pa lepo pokazu heftybets na 100-200 FL z unim 3o urnim sešnom ne

                          Comment


                          • #14
                            FL turnirji... To so šele gambli^2 :P
                            A ni bil NL tisti 30urni sešn?
                            EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                            Comment


                            • #15
                              FL 100-200$ je bil, igral je pa chainreaction in ne heftybets!

                              Comment

                              Working...
                              X