Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tudi jaz igram Fixed Limit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    A je to kje na forumu al zakaj sem jest to falil?
    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

    Comment


    • #17
      ok pol pa hefty, sm zamešu... je blo na forumu ja...
      @ coreey - sam niso spet tok gembli veš, recimo če gledaš wsop - Negreanu pa J.Harman sta na vsakem bliz finalke skor, pa še par mojstrov... Če je struktura kolkr tok normalna se tud pr FL turnirjih da zganjat agresijo pa nej se še tok čudn sliš

      Comment


      • #18
        Zadnji stavek te je pač rešil Struktura je na WSOP turnirjih jasno dobra. Online je pa katastrofalna.
        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

        Comment


        • #19
          http://www.pokerstrategy.com/news/co...Dawnfall_33937
          A je tale tut na forumo oz. ga poznate?

          Comment


          • #20
            Poznam, sva v kontaktih
            Na slovenskem PPju ni, ga imam pa na PokerProLIFE
            EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

            Comment


            • #21
              CoreySteel wrote:
              - FL je gentlemanska igra, FL HU velja pa za najbolj popolno obliko pokra.
              A bi lahko to razlozu prosim?

              Comment


              • #22
                2+2 forumi
                EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                Comment


                • #23
                  Limit forumi si hotu rect

                  Comment


                  • #24
                    Ma ne vem... To sem že večkrat prebral po pravic povedan. Mogoče sem vidu tut v kakem videu.
                    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                    Comment


                    • #25
                      če me že opravlate sm se mogu pa nujno prjavt lepo je videt slovenski FL forum

                      Comment


                      • #26
                        Končno
                        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                        Comment


                        • #27
                          Dawnfall wrote: če me že opravlate sm se mogu pa nujno prjavt lepo je videt slovenski FL forum
                          Pozdravljen Judge

                          Comment


                          • #28
                            dober dan, malo se zajebavam z temi FL igrami na 0.10/0.20.....
                            Imel 50€ potem 30, potem 35....pač gor in dol, opažam da zgubim največ denarja z blindi...zanima me, koliko to drži....
                            http://www.pokerstrategy.com/downloa.../shc_fl_en.pdf
                            ne vem...mečem K5 stran, potem pa pade na flopu 5 pa bemtim....potem vstopam v igro z slabšimi handi in večina samo flop plačam...al kaj jst vem....tak sem v dilemi....glede vsega.....nasploh...
                            sam to me zanima, kakšna je najslabša karta z katero vstopite v igro??
                            vem da se odločate na podlagi, kolk folka je pred vami rejzalo in kje ste glede na pozicijo...sam, včasih bo mogel stran vreči A/D, K/J samo ker en pred mano rejza...ne vem....jst ne morem....
                            mi ni jasno še veliko, ne igram dolgo sploh....mi je že en na forumo rekel, da ma emmentaler lukne LOL, delam na tem da bom edamc gratal hehe

                            Comment


                            • #29
                              Najprej pejt na nižji limit, ker itak nimaš dovolj BR-a za ta limit in pa tudi brez kakšnih večjih izgub se lahko naučiš preflop in postflop osnov. Lahko uporabiš malo bolj zahteven starting hand chart - http://resources.pokerstrategy.com/o...ullring_en.pdf in vstopaš v igro tako kot piše. Drugače pa čim manj open limpa in cold calla, ampak v mikro limitih tudi to ni velika napaka, ker dost igralcev vidi flop. Ne vem kak je pa na višjih limitih. In pa tud ena najboljših stvari, ki se jih lahko naučiš je, da takoj ko foldaš en slab hand prelop (npr. K5), pozabiš nanj in preusmeriš pozornost na drugo mizo. Zarad tega drugače sam tiltaš in potem gledaš flop s slabimi in dominiranimi kartami.

                              Comment


                              • #30
                                emm....a lahko malo poveč kaj o cold callu in open limpu??
                                Zdaj, cold call je če pač pokrijem blind+rais?? Open limp pa sem prvi pri potu in checkiram in ne raisam??
                                Zakaj je openlimp slab mi je jasno, kaj je pa z cold callu pa ne najbol....
                                Pač bil bi vesel, če kdo kaj napiše še na ti dve varjanti...če se komu ljubi....
                                lp

                                Comment

                                Working...
                                X