Announcement

Collapse
No announcement yet.

Je treba plačat davek?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    -glede trulijevega vprašanja:
    - če je mladenič zaslužil ta denar (za povprečnega igralca pokra v SLO nadpovprečen znesek) na pokru z relativni pametno igro (upoštevanjem pravil inteligentnega pokra),potem je potreboval nekaj časa da je prišel do tega zneska, kar pomeni da se je tudi vključeval v podobne debate na prejšnjih temah in drugih forumih, ter se pozanimal , kako stvar z izplačili deluje, kakšne so omejitve , kakšna je zakonodaja....
    - če je mladenič ta denar zaslužil iz danes na jutri (recimo) z "gemblanjem", mu bi dol viselo kaj pravi davkarija....,
    - ena od variant je tudi, da se je tako tudi možno prav lepo pohvalit z količino zasluženega...recimo...
    da pa se nekdo najde v 3 dneh po otvoritvi foruma, na katerem se še večina ne pozna in v bistvu se poznanstva in mišljenja tipajo, spada njegovo vprašanje v isti rang kot:
    -ali se dobi dovoljenje za home poker room na občini ali upravni enoti
    -kakšni luči se uporabljajo za gojenje marihuane
    -ali zna kdo vdret na mooneybookerse....
    Takšna vprašanja niso prepovedana, so pa delno provokativna in si zaslužijo sorazmeren odgovor.
    -glede odgovora člana pillow:
    Če pa je že zgoraj omenjeni omenjal neresnost z moje strani, bi pa lahko brez problema forumskemu kolegu ponudil z svojim znanjem obširno obrazložitev zakonodaje, ter mogoče dodal kakšen link. Če se je že počutil nezadovoljenega z mojo razlago...
    -glede Vladotovega odziva:
    Po moje se on ni odzval tako ostro zaradi "napada" na mene. Predvidevam da je njegova reakcija posledica odnosa nekaterih posameznikov, ki jih je srečal na svojih pohajanjih po vseh poker forumih in sajtih, ki niso znali konstruktivno začeti, sodelovati, nadaljevati ali pa končati debato...Kdo so pa to bili, ve pa samo on...
    The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

    Comment


    • #17
      truli z cashouti preko 10k€ na slovensko banko je tko, da mora banka takšno nakazilo na tvoj račun prijaviti uradu za pranje denarja, zato sam ponavadi delam kešoute pod tem zneskom. Uradna obrazložitev DURSa glede online pokra pa je sledeča: online poker spada med posebne igre na srečo, ki jih prireja tuj prireditelj, ki mora v državi kjer je registriran plačati davke, zatorej tebi ni potrebno plačati nič. To pomeni, da tudi če bi naredil cashout preko 10k€ in lahko to dokažeš uradu za pranje denarja od kje ti denar (če bi te seveda povprašali od kje ti denar- mene še nikoli niso) lahko naprej mirno spiš. Vendar zakaj bi drezal v osje gnezdo če to ni potrebno - delaj pač manjše cashoute od 10k pa bo še naprej mir.

      Comment


      • #18
        pjer, zanimivo je tole, kar si rekel, me pa res zanima, kaj se zgodi, če si npr. na Online turnirju Sunday Million dobil veliko vsote denarja, kako boš lahko vse dal na cashout?

        Comment


        • #19
          za 200k€ pač 21x po 9524€ al pa kr v enem znesku na banko. Če te pa kaj povprašajo jim pa screenshoot od turnija pošleš!

          Comment


          • #20
            Ali rabiš še kakšen drugi papir oziroma izpisek iz Interneta o vsoti denarja za nesit na banko?

            Comment


            • #21
              ne
              ..........

              Comment

              Working...
              X