Announcement

Collapse
No announcement yet.

MB cashout

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    evo tut mene pri zdajšnem cashoutu morijo s to verifikacijsko kodo ki naj bi mi jo dodelili ko si nakažem na TR (manj kot 10e pa te fore) ...
    Zanima me če resnično deluje to da si pač jaz nakažem na MB iz svojga TR . Reši to vse težave ?
    hvala za odgovor

    Comment


    • #17
      Iz banke na MB pride naslednji dan, če si nakazal danes zjutraj, boš imel jutri popoldan že gor. Govorim za NLB.
      I´m your best friend, when you are steaming.....

      Comment


      • #18
        Jst ko sm nakazu 10€ nism dobil nobene kode zravn... Je pa res da sm drug mesec lahko cashotu normalno, verjetno so konc mesca tudi oni dobili kaksne izpiske kaj pa vem
        [img=PunBB bbcode test]http://www.know-poker.com/smilies/all-in.gif[/img]

        Comment


        • #19
          Nakažeš si in ti pri izpisku piše koda, oz. greš na banko pa rečeš, da ti gospa pove kodo, ki je prišla zraven

          Comment


          • #20
            Jst sm su na banko in mi je spritu un tam vse o tej transakciji, pa ni bilo nobene kode oziroma nobena od tistih stevilk ni delovala.
            [img=PunBB bbcode test]http://www.know-poker.com/smilies/all-in.gif[/img]

            Comment


            • #21
              aja? čudno, js sm jo lepo na izpisku zravn transakcije dobu

              Comment


              • #22
                Jz je tud nism dobu, tud na izpisku je ni blo, sem pa potem skeniral mesecni izpis kjer se vidi njihovo nakazilo brez kode in so mi povecali limit.

                Comment


                • #23
                  očitno me niste razumeli . Vprašal sem če nakazilo na MB iz mojega TR reši težavo glede te verifikacije .

                  Comment


                  • #24
                    Aja upss... "iz" in "na" sm prebral v napacnem zaporedju
                    [img=PunBB bbcode test]http://www.know-poker.com/smilies/all-in.gif[/img]

                    Comment


                    • #25
                      poznaš mogoče odgovor če prebereš v pravem zaporedju ?

                      Comment


                      • #26
                        Da, poznam. In da, reši
                        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                        Comment


                        • #27
                          pred leti je blo tko, da so ti povečevali limit za vsakega od naslednjih korakov posebej:
                          - ko si si nakazal denar na MB iz banke
                          - ko si dvignil iz MB na svoj bančni račun pri čemer si prejel kodo
                          - ko so ti poslali kodo in pozdrave po navadni pošti na tvoj naslov
                          - ko si si nakazal s kreditno kartico
                          - če si jim upravičeno težil, da rabiš večji limit (upravičeno = če so ugotovili, da ga res rabiš glede na transakcije, potem ni bilo problemov)
                          Glede druge alineje: dvigoval si lahko brez problema, limit so ti povečali pa samo če si vtipkal 4-mestno kodo (če se ne motim je bila 4 mestna), ki zagotovo je na ekranu uslužbenca (če si izbral ta način, potem zagotovo je). Stvar je v tem, da briljantni vestni marljivi uslužbenci te 4-mestne kode na ekranu kjer je vsega skupaj manj kot pet kod - in med katerimi je samo ena 4-mestna, ne vidijo (ali ne razumejo kaj je 4-mestna koda ali pa te ne jebejo, ker druge razlage ni). Pri meni je šla punca prvič - in ji povejo, da kode ni. Gre drugič s telefonom - in druga uslužbenka govori enako. Me pokliče in uslužbenki jasno povem, da naj pove vse 4-mestne kode na ekranu - in pravi spet pravi da ni nobene. Jih imam poln k...c in grem še sam na banko in ji rečem naj mi obrne monitor - in glej ga zlomka - koda je v desnem zgornjem kotu izpisana v enaki pisavi in velikosti kot druge (na NLB). Maderfakerji ti vzamejo s stanjem v vrsti 1 uro časa za simpl zadevo, ki bi jo brez težav posredoval vsak podpovprečni 6-letnik.
                          The guy who invented poker was bright, but the guy who invented the chip was a genius.

                          Comment


                          • #28
                            klik saves the day

                            Comment

                            Working...
                            X