Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zakaj bi sploh imel Skrill, če lahko nakažem direktno brez obresti?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    CoreySteel wrote: [quote=Stremetzsky]še en namig če kupuješ preko nemškega amazona (nevem kako je pri drugih) - vedno probaj potem, ko že imaš doma robo, zatevat return/refund, ker pri nekaterih stvareh ti enostavno vrnejo denar, robe pa ne rabiš poslat nazaj.
    Bolj glupega namiga pa še ne.
    uelkam to balkan
    zato pa pri nas v trgovinah komplicirajo, ko bi rad vrnil stvar za 12 evrov, v nemčiji pa prideš v trgovino, rečeš, da elektronska komponenta za 300 evrov ne dela, pa jo prodjaalec brez besed vrže v koš za smeti in ti da drugo.
    don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

    Comment


    • #17
      maliprofi wrote: [quote=CoreySteel][quote=Stremetzsky]še en namig če kupuješ preko nemškega amazona (nevem kako je pri drugih) - vedno probaj potem, ko že imaš doma robo, zatevat return/refund, ker pri nekaterih stvareh ti enostavno vrnejo denar, robe pa ne rabiš poslat nazaj.
      Bolj glupega namiga pa še ne.
      uelkam to balkan
      zato pa pri nas v trgovinah komplicirajo, ko bi rad vrnil stvar za 12 evrov, v nemčiji pa prideš v trgovino, rečeš, da elektronska komponenta za 300 evrov ne dela, pa jo prodjaalec brez besed vrže v koš za smeti in ti da drugo.
      Dejansko. Kupu od slovenskega prodajalca RAM. Ni delal, čakal 3 dni na odgovor; so rekli naj jim pošljem, bodo vrnli stroške poštnine, bla bla da vidijo kaj je. Po 20 dneh nič, jim pišem da kaj se dogaja, povejo da ma servis 40 dni časa da oceni al je izdelek poškodovan in se ga da popravit. 40i dan dobim mail da mi lahko pošljejo novega ali pa vrnejo denar ker dejansko ni delal.
      Kupu prek amazon.de grafično. En ventilator se ni vrtel, jim pišem da kak je return policy. Mi odpišejo da je nova že na poti, in da mam 30 dni časa da odpošljem staro nazaj, in seveda povrnejo stroške
      Ugani pri kateremu bom še kupoval v prihodnje...
      "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

      Comment


      • #18
        Pa tisto ko se refund aktivira takoj ko una na pošti poskenira paket in maš že naslednji dan dnar nazaj. Na mail ti odgovorijo v roku 10min, vsak dan v tednu. Obravnavajo pa te ko nekega kralja. Če živiš ob meji z avstrijo je pa itak privilegij zaradi več stvari. U glavnem amazon je daleč pred vsemi. Vse zrihtajo! Če rabiš neko fansi obleko npr. za 500€ od hiflingerja tut ni problem - naročiš, naslednji dan prevzameš (če maš prime), če ne pač traja 2-3 dni, uporabiš za vikend in v ponedeljek sendaš nazaj. That's how i roll

        Comment


        • #19
          CoreySteel wrote: [quote=Stremetzsky]še en namig če kupuješ preko nemškega amazona (nevem kako je pri drugih) - vedno probaj potem, ko že imaš doma robo, zatevat return/refund, ker pri nekaterih stvareh ti enostavno vrnejo denar, robe pa ne rabiš poslat nazaj.
          Bolj glupega namiga pa še ne.
          Care to elaborate?

          Comment


          • #20
            Res ti moram razlagat, zakaj ni prav, da namiguješ na goljufijo?
            EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

            Comment


            • #21
              CoreySteel wrote: Res ti moram razlagat, zakaj ni prav, da namiguješ na goljufijo?
              pa o kakšni goljufiji govoriš? a je res tako težko razumet, da js samo kliknem na en gumb in oni mi ponudijo denar brez vprašanj ( pri določenih stvareh, da nebo pomote). Niti maila ne rabim napisat.

              Comment


              • #22
                Anubis88 wrote: jim pišem da kak je return policy. Mi odpišejo da je nova že na poti, in da mam 30 dni časa da odpošljem staro nazaj, in seveda povrnejo stroške
                corey bi ti reko, da si goljuf

                Comment


                • #23
                  pa predlagam, da se nardi split, od mojega prvega posta o amazanu in se ustvari tema "amazon"

                  Comment


                  • #24
                    Anubis88 wrote:
                    Ugani pri kateremu bom še kupoval v prihodnje...
                    včasih boš dobil občutek, kot da so neka dobrodelna ustanova
                    jim pišem pred časom, da pač nisem zadovoljen z kvaliteto nekih frizerskih škarij in mi odpišejo tole:

                    itak, da sem potem izbral najdražje, une pa prodal na bolhi

                    Comment


                    • #25
                      Stremetzsky wrote: [quote=Anubis88] jim pišem da kak je return policy. Mi odpišejo da je nova že na poti, in da mam 30 dni časa da odpošljem staro nazaj, in seveda povrnejo stroške
                      corey bi ti reko, da si goljuf
                      Itak ti ne mislim preveč odgovarjat, ker vidim kako "rollaš", ampak tvoj in Anubisov primer je kot dan in noč. Če tega ne vidiš, potem pa pač GL
                      Jest pa res zaključujem debato, ne tako kot ti
                      EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                      Comment


                      • #26
                        sem se samo hecal. ampak bistvo obeh primerov je še vedno isto - človek želi samo vrniti kupljeno robo in to ti skušam ves čas dopovedat. Zdej pa js tut res zaključujem tukaj.

                        Comment


                        • #27
                          CoreySteel wrote: [quote=Stremetzsky][quote=Anubis88] jim pišem da kak je return policy. Mi odpišejo da je nova že na poti, in da mam 30 dni časa da odpošljem staro nazaj, in seveda povrnejo stroške
                          corey bi ti reko, da si goljuf
                          Itak ti ne mislim preveč odgovarjat, ker vidim kako "rollaš", ampak tvoj in Anubisov primer je kot dan in noč. Če tega ne vidiš, potem pa pač GL
                          Jest pa res zaključujem debato, ne tako kot ti
                          drugače pa upam, da nisem izpadel nek težak, nisem mislil nič slabega corey sej veš. Midva mama pa tut samo različne poglede na online shoping ane. Its all good pa lep vikend fantje

                          Comment


                          • #28
                            Hvala za odgovor se mi je tak zdelo, da ne gre bi marsikomu resil problem. Ko ste se ravno o amazonu razgovorili se kdo ukvarja zraven pokra se z e-comercom?

                            Comment

                            Working...
                            X