Announcement

Collapse
No announcement yet.

Skrill (Vašega plačila žal ni bilo mogoče izvesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Shaytan wrote: Tudi meni ni bil skrill nikoli v pomoč, skos generični mail pošiljali, tkoda sočustvujem probi rešit, če ne pa najbolš da vzameš teh 50e za plačano lekcijo, čene se boš sam sekiral.
    Hvala čeprav menim da tule Skrill ni kriv saj sem prejle naredil tako za hec deposit is Skrilla (1 dollar) na neko drugo spletno stran in je bilo vse v redu. Tu je problem paysafe imo. Na živce mi gre ker sem na tistem prvem mypaysafe računu, ki sem ga potem zaprl normalno opravil deposit (100€). Zdaj nekaj komplicirajo in mi ni nič jasno. Upam da mi jutri odgovorijo.
    Edit: Ko smo že ravno pri tem. Ali je možno iz mypaysafe računa, denar nazaj naložiti na svoj bančni račun? Verjetno je možno prenesti denar kam drugam? Sicer ko gledam po profilu mypaysafa mi nikjer ne ponuja nobenih opcij. To se mi tudi zdi čudno da če želim naložiti na Skrill moram na Skrillov račun namesto da bi se lahko s skrillom povezal kar preko Mypaysafa. Skratka bedno.

    Comment


    • #17
      Tole postaja čez dalje bolj zanimivo haha V Petek še enkrat pokličem in jim povem da še vedno čakam in jasno je bil odgovor da moram še malo potrpeti Mislim 2 tedna rabijo da preverijo vse skupaj, neverjetno kako mi to živce dviguje. No danes zjutraj jim še enkrat napišem in ponovno napišejo, da naj še malce potrpim.
      LOL res neverjetni so. Meni bo film poču. Pa daj preveri, da je to moj edini račun da lahko prenesem ta drobiž, že enkrat.

      Comment


      • #18
        pomoje se ti smejijo v faco

        Comment


        • #19
          surgeon wrote: pomoje se ti smejijo v faco
          Pomoje imaš prav

          Comment


          • #20
            Mogoče obstaja rešitev. Iz paysafe naredi deposit na poker stran, kjer igraš. Nato pa naredi withdrawal na skrill.
            (še celo 1% fee se izogneš )

            Comment


            • #21
              Charly wrote: Mogoče obstaja rešitev. Iz paysafe naredi deposit na poker stran, kjer igraš. Nato pa naredi withdrawal na skrill.
              (še celo 1% fee se izogneš )
              Damn samo res. Ampak je problem ker moraš prej igrati nekaj časa. Me zanima koliko iger bi moral odigrati, da bi mi partypoker dovolil potem opraviti transakcijo iz party poker na skrill? Ali mora biti buy in 100% preden se lahko izplača? Se pravi če bi si najprej naložil za 50€ bi moral potem biti buy in 50€?

              Comment


              • #22
                Če nisi nikoli deposital s Skrill ti tudi withdraw ne bo šel na Skrill.

                Comment


                • #23
                  Mamokisho wrote: Če nisi nikoli deposital s Skrill ti tudi withdraw ne bo šel na Skrill.
                  To ne vem če drži saj sem mesec dni nazaj prenesel iz Party Pokra na skrill. Nekaj sem imel še od prej gor in sem moral najprej naložiti 10€ (to sem naredil preko paysafa) da sem lahko sploh prenesel denar na Skrill (še prej sem moral odigrati nekaj handov). Drugače pa je šlo skozi brez problema?

                  Comment


                  • #24
                    Charly wrote: Mogoče obstaja rešitev. Iz paysafe naredi deposit na poker stran, kjer igraš. Nato pa naredi withdrawal na skrill.
                    (še celo 1% fee se izogneš )
                    Hvala ti. Sem šel po tej poti in je bilo vseh 200€ odobrenih.

                    Comment

                    Working...
                    X