Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moneybookers - pogosta vprašanja in odgovori

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ali pa pač... NLB
    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

    Comment


    • ni treba podpirat slabih (in obenem še plačljivih) storitev

      Comment


      • Sam za info glede uporabe skrill kartice v US.. nima skrill nobene svoje tečajnice ampak je normalna od mastercarda na tist dan. Sem dvignil 20$ za probo kar je blo €17,93. Je pa res, da z njo nisem mogel plačevat v hotelih in na letališču. Tut uber ne sprejema skrill kartice (to sicer nima veze, ker lah uporabite paypal konektan z skrill kartico). Torej za dvigovanje je kul, za ostalo pa rabite kreditne in debetne kartice.

        Comment


        • Zdravo!
          Dlje časa nisem bil na skrill strani, ko sem se danes logiral pa se je tole pojavilo...

          Do sedaj ni bilo kaj podobnega ob prijavi.
          Me pa zanima, če so kake spremembe al kaj
          Že v naprej hvala za odgovor!
          Lp iz 1220 m.n.v.

          Comment


          • Pač nov security feature, se mi zdi da je že en lep čas. Je pa še ena slaba novost 1% provizije pri nakazilih in to preko vseh načinov.
            Ali kdo ve kako naložiti denar gor for free tako kot je to bilo do cca pol leta nazaj? Če ne bo treba poiskati alternativo...

            Comment


            • Kelt wrote: Zdravo!
              Dlje časa nisem bil na skrill strani, ko sem se danes logiral pa se je tole pojavilo...

              Do sedaj ni bilo kaj podobnega ob prijavi.
              Me pa zanima, če so kake spremembe al kaj
              Že v naprej hvala za odgovor!
              Lp iz 1220 m.n.v.
              Dodatna varnost za tvoj račun, dober feature

              Comment


              • kaj vse se šteje kot transakcija pri vip programu? Tut dvigi na bankomatu?

                Comment


                • Dobili smo nek e-mail glede skrilla in brexita. A je kdo bl podrobno prebral a bodo kakšne spremembe?

                  Comment


                  • Kako si len! Lepo piše že takoj, da bodo sedež spremenili, ne bo več v Angliji ampak na Irskem, tako da bolj kot ne bo vse isto.

                    Comment


                    • Zdravo imam vprašanje pouabil sem PIN kodo.Kako jo resetiram? Nemorem se logirati ker zahteva pin kodo.

                      Comment


                      • Pomoje bos resil najhitreje ce jih poklices
                        FREE 20€www.winamax.fr/en/i/4afprs (za nove uporabnike)

                        Comment


                        • Pokličem Skrill telefonsko pa mi prekine, zakaj? Kako naj jih dobim? Na mail odpisujejo več kot 2 dni.
                          Edit: uspelo z drugo telefonsko.

                          Comment


                          • Bi mi lahko kdo prosim povedal na katero telefonsko stevilko jih lahko poklicem? Pri klicanju na stevilko, ki jo imajo na strani, mi zazvoni enkrat in prekine, po veckratnih poizkusih...
                            FREE 20€www.winamax.fr/en/i/4afprs (za nove uporabnike)

                            Comment



                            • EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                              Comment

                              Working...
                              X