Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dostop do bwin.com

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dostop do bwin.com

    Živjo!
    Na noben način mi ne rata dostopati do strani www.bwin.com, (www.bwin.com's server DNS address could not be found. DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN). Nastavil sem Googlove DNS-je, pa se nič ne spremeni. Vem, da mi je pred časom delalo normalno po tem, ko sem zamenjal DNS-je, zdaj pa spet ne. Pred kratkim sem nadgradil internetno povezavo iz SIOL ADSL v VDSL2 - Telekom slovenije.
    Najlepša hvala za vsak namig!
    When a man with money meets a man with experience, the man with experience leaves with money and the man with money leaves with experience

  • #2
    naloži zenmate addon za chrome

    Comment


    • #3
      Shaytan wrote: naloži zenmate addon za chrome
      Zakon, dela! Tenks!
      When a man with money meets a man with experience, the man with experience leaves with money and the man with money leaves with experience

      Comment


      • #4
        Lp. Tudi jaz imam probleme do dostopa nijove binside trgovine in bwin.com mi sploh noče odpret. Ista težava kot zgoraj vendar zenmate addon mi ne pomaga v chrome al ga pa neznam uporabit

        Comment


        • #5
          Spremeni DNS v googlovega:
          http://www.howtogeek.com/164981/how-...-web-browsing/
          EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

          Comment


          • #6
            aaaa... že gre tnx

            Comment


            • #7
              tudi ostalim ne dela povezava na "My tickets"?
              že nekaj dni ne morem preverit, kdaj mi potečejo vstopnice. pisal sem na support, ampak že nekaj dni ni odgovora.
              moj problem je ta, da jih lahko izkoristim danes ali naslednjo nedeljo. če mi potečejo vmes pa bo šlo vse v nič

              Comment


              • #8
                HardGain wrote: tudi ostalim ne dela povezava na "My tickets"?
                že nekaj dni ne morem preverit, kdaj mi potečejo vstopnice. pisal sem na support, ampak že nekaj dni ni odgovora.
                moj problem je ta, da jih lahko izkoristim danes ali naslednjo nedeljo. če mi potečejo vmes pa bo šlo vse v nič
                Ja, probaj si pod "Account" pogledat za ktere turnirje imaš ticket in potem greš direkt turnir poiskat v lobby-u in se registriraš.
                "THE WILL TO WIN MEANS NOTHING WITHOUT THE WILL TO PREPARE."<br />[br]<br />[br]- JUMA IKANGAA

                Comment


                • #9
                  to že, ampak kako naj izvem kdaj vstopnica poteče?

                  Comment


                  • #10
                    Ravno včeraj sem si na bwin-u priigral nek turnirski ticket in je pisalo zraven, da poteče čez 1 leto. Nevem kateri ticket imaš za izkoristit ampak mislim, da so vsi ticketi veljavni enako časa, se pravi za obdobje 1 leta. Kdaj si dobil ticket ?

                    Comment


                    • #11
                      dobil sem ga na Missions.
                      ko sem dobil prejšnjega, je trajal največ 7 dni. kakorkoliže, sem kar danes prižgal en turnir in uporabil vstopnico. bo še najbolj sigurno

                      Comment


                      • #12
                        Ali Bwin ima možnost za two step verification?

                        Comment


                        • #13
                          Si mislil to, ko delaš depozit s Skrill-om ali Netellerjem ali kaj si točno imel v mislih?

                          Comment


                          • #14
                            Ne. za samo prijavo v klienta. To kar ma zj kr nekaj strani. Se pravi password + recimo generator (OTP)?
                            Sem iskal pa nisem nikjer zasledil da bi meli to možnost.

                            Comment


                            • #15
                              Aja, katere pa imajo, nisem še zasledil. Ponavadi je to samo pri e-walletih. Dodatna varnost je zmeraj dobrodošla

                              Comment

                              Working...
                              X