Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dostop do bwin.com

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Razen starsu, nisem se vidu, da bi mel se kdo te RSA kljucke...
    FREE 20€www.winamax.fr/en/i/4afprs (za nove uporabnike)

    Comment


    • #17
      Ja mal sem čudno napisal z temi ostalimi.... sorry... Kot ostale sem mislil to kar si napisal. Te e-wallete, gmail, yahoo in to...
      Drugač pa pojma nimam kako majo to poker strani zato pa sprašujem, če je kakšna možnost tukaj.
      Drugač pa ja ali se da kje ta RSA token uporabit od starsov dokler še dela? Ker itak zj služi samo temu da mi kdo playmoneya ne ukrade

      Comment


      • #18
        Pozdravljeni!
        Kljub spremembi DNS-jev BWIN ne dela. Kateri zenmate addon za chrome priporočate, pa da je free. Hvala in Lp

        Comment


        • #19
          +uff upam da bo tvoja 2 objava mal bol čitliva

          Comment


          • #20
            zgoraj je blo rečeno da treba spremeniti DNS v google DNS kar sem naredu..pol je bil nasvet da če še ne dela, da se downlowda zenmate addon za chrome, kar tudi sem in sem se lahko registriral na BWIN, a je bil ta zenmate le free trial in ker nebi plačval za to sprašujem za free zenmate addon za chrome...

            Comment


            • #21
              Hmm v resnici sem res neumno vprašal, ker zenmate je zgolj edn od teh VPN-jev za chrome, ki je pa plačljiv, tko da mene zanima katerega od free VPN-jev za chrome priporočate, uporabljate....

              Comment


              • #22
                Sprememba DNSja bi morala delat, razen, če nisi kaj prav naredil.
                EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                Comment


                • #23
                  Hja šel sem po korakih spreminjat DNS pa ni delalo, tko kot že enmu zgoraj v temi (thexfale) ni delalo pa mu je pol Shaytan predlagal ta zenmate addon.

                  Comment


                  • #24
                    Kakega ISP-ja maš? A uporabljaš še kake druge programe?
                    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                    Comment


                    • #25
                      Siol, ne uporabljam nobenih programov, zdej ko mam naložen bwin in ga zaženem mi ga odpre brez vpn-ja. če bi ga pa poskušal ponovno naložiti mi pa napiše: tega spletnega mesta ni mogoče doseči. in če bi recimo poskušal naložiti bet365 mi napiše isto. Po tem vem da neki ni ok.

                      Comment


                      • #26
                        Edino, če ima SiOL kar prste vmes, drugače bi to moralo delat. Potem pa preko kakega proxya downloadaš.
                        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                        Comment


                        • #27
                          Razumem ja, k sm sicer nestrokovnjak in sm ravno zato zlo natančno preko youtube videa spreminjal te DNS-je pa vseen hudič ni delal iz povedanega razberem tvojo nenaklonjenost VPN-jem sicer, pa me zanima kaj vzrok temu?
                          In ja velika zahvala za vse kar si naredu za Slo poker, sploh v časih ko nam ga hočjo birokrati na vsak način vzet...

                          Comment


                          • #28
                            Ni nobene nenaklonjenosti, ampak sprememba DNS-ja bi morala delat in druge rešitve ne bi smele biti potrebne
                            EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                            Comment


                            • #29
                              Še pri IPv6 spremeni dnsje

                              Comment


                              • #30
                                Eh bumbar jest. Lahk bi to že prej preveril
                                To bo krivo slovin ja, IPv6 uporabljaš
                                2001:4860:4860::8888
                                2001:4860:4860::8844
                                EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                                Comment

                                Working...
                                X