Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dostop do bwin.com

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Kako je z izplacili? Sem nekaj igral po dolgem casu tukaj videl, da se deluje. Nebi rad imel problemov raje prej vprasam.

    Comment


    • #62
      biserx wrote: Kako je z izplacili? Sem nekaj igral po dolgem casu tukaj videl, da se deluje. Nebi rad imel problemov raje prej vprasam.
      Omenjal so neke feeje pri izplačilih. Najboljše da jim pišeš in vprašaš. Sam jih recimo nimam, izplačila so pa ponavadi v 24h
      "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

      Comment


      • #63
        Hvala za info. Bom preveril.

        Comment


        • #64

          kaj je to zdaj za en BS?! kar tako se odločijo omejit dostop in denar prenakazat na neko cigumigu stran?!
          Je kdo kaj vedel o tej zadevi ali je, tako kot ponavadi, udarilo kot strela z jasnega?
          Lahko pričakujemo podobno tudi s strani Party-ja? Da kar dam, cashout in ciao...

          Comment


          • #65
            Js sm šou na cigumigu stran in dal cashout, ki je btw samo bank transfer, če bi mel party acc bi tut tam cashoutal so se mi zasrali pa še software šteka zadnje čase skos neki... brez veze žiuce zgublat itak je vedno tko pr teh pokr straneh brez kakršnihkol obvestil..

            Comment


            • #66
              Če še kdo ne more spat zaradi tega sam povem da se Party nima namena umaknit. Preverjeno z affiliata in Party VIP supporta. Itak se vsem splača na Partiju igrat zaradi bolšega deala kot ma Bwin, tko da je vse ok zaenkrat
              "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

              Comment


              • #67
                Zgleda, da je športna loterija končno dobila vojno

                Comment


                • #68
                  Bwin se je umaknil zato, ker skoraj da ni več imel prometa v naši majhni Sloveniji, itsk vsi igramo na Party-ju, ki je veliko boljši v vseh pogledih. Party Poker se ne bo umaknil, nič bati.

                  Comment


                  • #69
                    Anubis88 wrote: Preverjeno z affiliata in Party VIP supporta.
                    sej pokerpro je tudi affiliate od bwin, pa dvomim, da so bili kaj prej obveščeni in da nam tega niso sporočili
                    Če bi to vedel kak dan prej, bi raje na bwin zapravil za kak manjši Powerfest, kot pa da je sedaj šlo vse na tisto stavnico in si nimam več kaj pomagat. Še dobro, da je bil samo drobiž

                    Comment


                    • #70
                      PokerPro je bil obveščen isto šele včeraj, Bwin se je umaknil iz Slovenije, Hrvaške in verjetno še iz kje. V teh državah imajo zelo malo prometa, kar je akoraj sigurno glavni razlog. Tisti, ki ste še vztrajali na Bwin, si odprite do konca septembra Party Poker račune, do takrat boste še upravičeni do fiksnih 40% rakebacka za prvi mesec po odprtju svojega računa, s 1.10. Party ukinja to promocijo za svoje affiliate partnerje.

                      Comment


                      • #71
                        Mi lahko kdo pomaga. Imam že več kot 10 let odprt acc. na PartyPokru. Do sedaj sem igral na bwinu. Danes odprem clienta od party-a, se uspešno logiram, vendar, ko kliknem CASHIER, mi vrže bad URL. Kako nakazati €€€, da bi igral power fest.

                        Comment


                        • #72
                          preveri če maš najnovejšo verzijo in pobriši kukije

                          Comment


                          • #73
                            Al problem je tudi, ker ne morem nikakor pridet do clienta, če hočem, do tazadnjega. Nikakor ne morem na party page. Ma veze WiFi?

                            Comment


                            • #74
                              Hej Rose, poslal sem ti Private message in navodila, odpiši mi na email, PM-jev še ne moreš pošiljati, potrebuješ vsaj 11 objav na Forumu.

                              Comment


                              • #75
                                Cudno da ni bilo niti ene omembe da je Bwin zapru vrata za igralce iz Slovenije.
                                Tud brez kakrsne koli najave. Jaz sem imel cez 2,5k loyalty points ki so sedaj lepo izpuhtele . Vem da se je vse fokusiral na party k j isti network sam je Bwin imel se do pred kratkim boljse promocije. Cash game raci so bili gold mine da ne govorim da bi bonus k bi ga z loyalty kupil tudi fajn pasal
                                F.Preseren.: Pij, jej in kavsaj za vecnost se ne ravsaj!

                                Comment

                                Working...
                                X