Announcement

Collapse
No announcement yet.

POKERSTARS JE NAZAJ V SLOVENIJI!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Se vedno ni real money app-a v appstoru...
    FREE 20€www.winamax.fr/en/i/4afprs (za nove uporabnike)

    Comment


    • #47
      Se komu sanja zakaj mi HM ne beleži podatkov ? Ga imam odprtega normalno ampak preprosto ne beleži. Na winamaxu pa mi dela vse normalno

      Comment


      • #48
        košir wrote: GG mreža je 1A! Tam mi dajo vsaj dober rakeback ,network wide promocije so pa itak ogromne že same po sebi. Tako da Stars ne hvala, se bom držal GG mreže.
        DreDay wrote: Raje igram na Partypokru kjer imam super rakeback deal, PokerPro Rake Chase in direktne nagrade, turnirji pa tudi niso kaj dosti manjši kot na PS.
        Nekaterim je pac vsec winrate v bb/100 in da jim kdaj v chatu zazelijo smrt oz raka v druzini
        FREE 20€www.winamax.fr/en/i/4afprs (za nove uporabnike)

        Comment


        • #49
          andraz wrote: Se vedno ni real money app-a v appstoru...
          Tudi nikoli ne bo. Vse preko pokerstars.eu.
          Janadamko7 wrote: Se komu sanja zakaj mi HM ne beleži podatkov ? Ga imam odprtega normalno ampak preprosto ne beleži. Na winamaxu pa mi dela vse normalno
          Verjetno imaš klient v slovenščini, daj v angleščino. Če ni to, glej da se ti shranjuje hand history in v angleščini.
          EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

          Comment


          • #50
            fcmura2005 wrote: [quote=Reno]Hmmm,men ne dela,oz,me krekne in napiše Bluescreen erorr.Kišta se ustav .Uninstal 2x.Vse ostalo dela bp od party-a do zadnjih smeti.Ampak ja,vsem dela,sam meni ne.Neverending story .Ostanite zdravi.Oj.
            Probaj brez aurore.

            Lp
            thx.Niti ne pridem do nastavitev,po 30s se že sesuje.Na prenosniku pa dela vse bp grrrrrrrrr.
            ...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...

            Comment


            • #51
              Pisal sm na support@pokerstars.eu pa mi še vedno niso odpisal... A je to mogoče narobe mail? Corey ziher boš vedu... Vem da so včasih sam kako urco rabl za odpisat, zj je pa skor 24ur že tko da sklepam da sm narobe poslal
              "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

              Comment


              • #52
                Prav je. Meni so odpisali nekaj v 11-ih minutah.
                EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                Comment


                • #53
                  CoreySteel wrote: Prav je. Meni so odpisali nekaj v 11-ih minutah.
                  Ja sej meni so tut tok hitr odpisoval če me spomin ne vara Mi je pa čudn da tut meila nism dubu. Bom še enkrat pisal.
                  Tnx
                  "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

                  Comment


                  • #54
                    CoreySteel hvala ! Dela sedaj !

                    Comment


                    • #55
                      CoreySteel wrote: Izklopit moraš "alternativni spisek turnirjev" nekje v nastavitvah. Ni težko najti.
                      Sem to izklopil ze prej v nastavitvah in se kar kaze isto naprej.

                      Comment


                      • #56
                        Pics or didn't happen
                        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                        Comment


                        • #57
                          CoreySteel wrote: Pics or didn't happen
                          Klasicen magic IT trik. Close/reopen je naredil magijo.

                          Comment


                          • #58
                            Omg, sem odprl pokerstove za en hand, ki je že končal in takoj pošljejo email d je to prepovedano in d se ne sme ponovit! da fak.

                            Comment


                            • #59
                              Mamokisho wrote: Omg, sem odprl pokerstove za en hand, ki je že končal in takoj pošljejo email d je to prepovedano in d se ne sme ponovit! da fak.
                              Niti chartou ne smes met zalepljenih na steni
                              FREE 20€www.winamax.fr/en/i/4afprs (za nove uporabnike)

                              Comment


                              • #60
                                Kaj nam je to Janšek zrihto da so stars nazaj al komu se mam zahvalit za to presenetljivo darilo v karanteni?

                                Comment

                                Working...
                                X