Announcement

Collapse
No announcement yet.

POKERSTARS JE NAZAJ V SLOVENIJI!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • POKERSTARS JE NAZAJ V SLOVENIJI!!!

    WTF.
    Špila in igram za mizo. Delajo nakazila. Dela internetna stran https://www.pokerstars.eu/. WTF
    Slovenije tudi ni več v TOS pod prepovedanimi državami: https://www.pokerstars.eu/poker/promotions/terms/prohibited-jurisdictions/


    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

  • #2
    kaj pa .ES?

    Comment


    • #3
      Ti bodo vrnili Team pro status ?
      22 / Poker Player / Poker Coach / Team BetKings&PokerPro<br />[br]Everyday 07:00 CEST live on Twitch

      Comment


      • #4
        .ES ni bil nikoli za nas.
        Je pa tudi uradni, dobil potrditev odgovornih s PokerStarsa.
        Haha, ma kaki Team Online
        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

        Comment


        • #5
          CoreySteel wrote: .ES ni bil nikoli za nas.
          vem ampak a ni tko da lahko "vsi" tam igrajo?? tko k smo lahko na .fr prej?

          Comment


          • #6
            Zanimivo... Vprašanje kok profitabilno če je praktično 0% rbja, ampak zelo zanimivo
            "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

            Comment


            • #7
              Eh itak da sm ključek za login 2 tedna nazaj v začetku karantene med pospravljanjem vrgu v smeti :/
              "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

              Comment


              • #8
                A so še koga spustili zraven al samo SLO?
                "People, I just want to say, you know, can we all get along?"

                Comment


                • #9
                  Še Slovaško. Verjetno niso razlikovali pa so rekli... Ma fuck it, dejmo oboje nazaj
                  EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                  Comment


                  • #10
                    a zdej se ne smemo prijavit s starim računom in raje počakamo z neaktivnim, dokler ne dobimo link preko pokerproja?

                    Comment


                    • #11
                      Na PokerStarsu novih računov itak ne smeš delat, tako da se lahko mirno logiraš
                      EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                      Comment


                      • #12
                        Anubis88 wrote: Eh itak da sm ključek za login 2 tedna nazaj v začetku karantene med pospravljanjem vrgu v smeti :/
                        Hahah, se mi zdi, da so prve dni karantene vsi pospravljali.
                        Ja, 0% rb in težji player pool tudi mene nič ne vleče, ampak si ne morem pomagat, da ne bi bil malo navdušen, vsaj ena dobra novica v zadnjem času.
                        Tudi mene zanima, če se bodo naredili novi računi ali naprej s starimi, ipd.

                        Comment


                        • #13
                          CoreySteel, kaj pa re-tag? kot je na party recimo, da mora bit račun 180 dni neaktiven

                          Comment


                          • #14
                            Evo 3.7.2016 je bil zadnji dan, ko sem igral.
                            V "doglednem času" sem rekel, hahahaha.

                            Vsega lepega je enkrat konec in tako je po dveh letih in pol konec tudi mojega sodelovanja v PokerStars Team Pro Online. Lahko si štejem v čast, da sem bil kot prvi Slovenec v PokerStarsovi ekipi profesionalcev, čeprav je bilo prisotne tudi kar nekaj sreče, da sem prišel notri Nimam kaj reči, super dve leti in pol in definitivno sanjska služba kar se tega tiče. Če ne drugega, sem bil dvakrat na Bahamih Upam, da sem v tem času v redu predstavljal PokerStars, Limit Hold'em in nenazadnje tudi Slovenijo. Delal itak po najboljših močeh, tako da si nimam česa očitat.
                            Ostajam seveda v pokru, v taki ali drugačni obliki. Je preveč luštno, da bi to kar pustil Glede na to, da smo trenutno malo na "hladnem" kar se PS-ja tiče, je tudi dober čas, da poskusim kaj novega. Priložnosti in (khm...) ponudb itak ne manjka. Še vedno pa pričakujem, da se PokerStars v doglednem času vrne. Do takrat pa bomo že kaj našli!
                            Na zadnji dan igranja, sem si tudi naredil en screenshotek za spomin :P

                            EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                            Comment


                            • #15
                              Shaytan wrote:
                              Tudi mene zanima, če se bodo naredili novi računi ali naprej s starimi, ipd.
                              Naprej s starimi, 100%. Sem vprašal.
                              HardGain wrote: CoreySteel, kaj pa re-tag? kot je na party recimo, da mora bit račun 180 dni neaktiven
                              Ne obstaja.
                              EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                              Comment

                              Working...
                              X