Announcement

Collapse
No announcement yet.

POKERSTARS JE NAZAJ V SLOVENIJI!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • CoreySteel wrote: Bohnedaj.
    Malo sem igral, toliko za "stare dobre čase". Potem sem pa začel računat glede nagrad in ostalega rakebacka iz telih skrinj. Pred takratnim odhodom PokerStarsa sem dobival cca. $25.000 na leto samo iz FPP-jev, milestonov ipd. Se pravi nekje $2000 na mesec.
    Zdaj z novim sistemom skrinj, bi pa dobival nekje $1500.
    .
    .
    .
    .
    .
    $1500 NA LETO!
    S tem da so tukaj notri $1 Spin&Go ticketi ipd :P
    Potem sem pa hotel prisesti še na peto mizo, ko sem imel že štiri odprte, pa me je še na rit vrglo sporočilo, da lahko igram samo na štirih hkrati
    Kakšen mixed SCOOP bom odigral, za vse ostalo je pa tu GG
    Se strinjam glede rakebacka in omenjenih zadev. Skrinje, ah...ne govori. Všeč mi je ponudba MTT-jev, kateri še vedno ne konkurira noben drug ponudnik, IMO. Trudi se PP in pa GG, vendar meni osebno ne potegne. Sem igral na PP in Winamax.
    Software je za moje pojme še zmeraj top, sicer jih jebe "hardware", ker imajo konstante težave.
    Moram GG malo bolj pogledat, ampak kolikor sem ga, ponudba MTTjev ni tako polna. Je za presekati, vendar micro and low BI (avg. do 15$) je slabo.

    Comment


    • Pa a ni fora pokra da igraš na to, da več zaslušiš kot v igro daš. Ne vem, zakaj skoz govorite o tem rejku, rakeback po moje ni tako pomemben kot dejstvo, da si v plusu

      Comment



      • Comment


        • Na papirju se tole tvoje sliši čisto v redu, realnost je pa povsem druga Rake in rakeback sta še kako pomembna.
          En čisto preprost primer. Imamo dva identična igralca, ki sta povsem enaka, imata isti skill, igrata proti enakim igralcem, ampak vsak na svoji poker strani. En ima rakeback, drugi ga nima.
          Igralec 1 ima winrate 10bb, PokerStran 1 od tega pobere 8bb rakea, tako Igralcu 1 ostane na koncu 2bb.
          Igralec 2 ima tudi winrate 10bb, PokerStran 2 mu od tega pobere 12bb rakea, tako Igralec 2 izgublja 2bb. Ampak Igralec 2 ima rakeaback deal in dobiva 50% rakea nazaj, torej 6bb. Na koncu mu ostane 4bb.
          Eden iz igre 2bb dobiva, drugi iz igre 2bb izgublja. Ti bi verjetno rekel, da je prvi boljši, ker je pač v plusu, pa sta igralca enaka. Pa četudi bi bil boljši, vsekakor ne bi bil pametnejši in tudi ne "bogatejši", ker Igralec 2 ima na koncu meseca 2bb več kot on
          Če dam "konkreten" primer na PokerStarsih. V enem letu imam lahko $25.000 dobička iz igre, hkrati pa sem plačal še $60.000 rakea (se pravi sem za mizo od nasprotnikov dejansko osvojil $85.000). Prej sem dobil nazaj teh cca 40% rakebacka, torej $25.000 in sem imel na koncu leta $50.000 zaslužka.
          Zdaj letos, vse identično, iz igre $25.000, rakea $60.000. Samo namesto $25.000 rakebacka bom dobil $1.500 in bom na koncu leta zaslužil $26.500. Razliko $23.500 bo pa zadržal PokerStars, da bodo poslovni rezultati na koncu leta boljši in se investitorji ne bodo metali z balkonov dol, da so dali 5 milijard dolarjev za to firmo
          EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

          Comment


          • Hvala za izčrpen odgovor, tega nisem vedel. Se opravičujem za neumno vprašanje. Bi lahko v prihodnosti naredili kakšen članek o tem, kako je igrat na straneh, kjer je HUD dovoljen (npr pokerstars) in na straneh, kjer HUD ni dovoljen (partypoker, gg itd.) Kje je težje igrat, k moraš opazovati celo mizo in kar se na njej dogaja, kok je konkurenca močna na straneh z in brez HUDov, itd.

            Comment


            • Dobra ideja alecgor:
              EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

              Comment


              • Tebrex wrote: Hvala za izčrpen odgovor, tega nisem vedel. Se opravičujem za neumno vprašanje. Bi lahko v prihodnosti naredili kakšen članek o tem, kako je igrat na straneh, kjer je HUD dovoljen (npr pokerstars) in na straneh, kjer HUD ni dovoljen (partypoker, gg itd.) Kje je težje igrat, k moraš opazovati celo mizo in kar se na njej dogaja, kok je konkurenca močna na straneh z in brez HUDov, itd.
                če igraš turnije ne rabiš hud-a. Nabavi si sharkscope in maš veliko bol jasno sliko s kom imaš opravka za mizo.

                Comment


                • Ker si ravno menil Sharkscope. Pri nekaterih igralcih na Starsih ne pokaže celotne statistike, ampak je napisano "opt-in", ni mi čisto jasno kaj to pomeni. Sploh ne moreš do teh podatkov ali kako?

                  Comment


                  • VanTangoMB wrote: Ker si ravno menil Sharkscope. Pri nekaterih igralcih na Starsih ne pokaže celotne statistike, ampak je napisano "opt-in", ni mi čisto jasno kaj to pomeni. Sploh ne moreš do teh podatkov ali kako?
                    https://www.sharkscope.com/#Opt-In.html

                    Comment



                    • Tole pa bo danes, oz. jutri...
                      Tisti, ki se še niste registrirali se lahko še kvalificirate prek satelitov- od 0,55$ naprej, entry se da dobit tudi na 0,75$ spinah. alecgor:
                      GL! okerpro:

                      Comment


                      • Po 42iih dneh cakanja sem tudi jaz koncno dobil starse nazaj
                        Za tistih par ki se cakate, probajte preko twitter dm.
                        GL!

                        Comment


                        • VertigoUP wrote: Po 42iih dneh cakanja sem tudi jaz koncno dobil starse nazaj
                          Za tistih par ki se cakate, probajte preko twitter dm.
                          GL!
                          Fajn vsaj tebi... Js nimam twitterja... Zj sm pa še password pozabu pa sm ga hotu resetirat pa mi je napisal da je error pa naj se obrnem na support... Komično
                          "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

                          Comment


                          • u djabe twitter, mene tut tam ne jebejo 5%

                            Comment


                            • Pozdravljeni po dolgem času.
                              Vprašal bi (ker sem malo "rusty") kako se nastavi HUD na HM2 za pokerstarse. Hande mi normalno inporta, hud na mizi pa mi noče delat.
                              Hvala za odgovor in lep pozdrav s koroškega konca.
                              Jz sm pa iberžnik!

                              Comment


                              • pomoje mors imet v english jeziku starse
                                Poker je maraton in ne šprint!

                                Comment

                                Working...
                                X