Announcement

Collapse
No announcement yet.

POKERSTARS JE NAZAJ V SLOVENIJI!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • darkzje wrote: [quote=Anubis88]Ok zj je pa že 1 teden odkar ne odpišejo... A komu drugemu so? Razen Coreyu seved ki ma veze zgleda
    Js sm jih vprašal, če si lahko nov acc nardim da bi dobo bonus pa so mi po cca. 3,4 dnevih odpisali na mail, da nesmem.
    Tukaj bi ti odgovorili v 2 minutah.

    Comment


    • .
      ..........

      Comment


      • Dej Corey vprašaj jih kaj jih jebe da jim rabi 11 dni da mi odpišejo Uporabi veze, reči da jim bom ful rejkal čeprav jim nebom
        "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

        Comment


        • Meni tudi že več dni ne odpišejo. Tastari support je odgovoril v roku nekaj ur tudi na najbolj butasta vprašanja

          Comment


          • Prav tako 11dni.

            Comment


            • Anubis88 wrote: Dej Corey vprašaj jih kaj jih jebe da jim rabi 11 dni da mi odpišejo Uporabi veze, reči da jim bom ful rejkal čeprav jim nebom
              Z live supportom ni težav. Odpišejo takoj. Zakaj pa live support ni dosti dober?

              Comment


              • roxerc wrote: [quote=Anubis88]Dej Corey vprašaj jih kaj jih jebe da jim rabi 11 dni da mi odpišejo Uporabi veze, reči da jim bom ful rejkal čeprav jim nebom
                Z live supportom ni težav. Odpišejo takoj. Zakaj pa live support ni dosti dober?
                Zato ker za live support rabiš bit logiran v račun, kar pa jst ne morem ker mi ne dela RSA token
                "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

                Comment


                • Ne najdem ali pa jih ni več sateliti Bi $2 za $11 karte, svoje čase sem jih nekaj odigral...če je kdo zasledil naj prosim napiše kje jih najti
                  Pa za stars rewards me zanima a te zvezde dobimo samo prek chestov, al še kako drugače?

                  Comment


                  • Lahlo se obrišeš pod nosom za kak rakeback rewardse, nič ti ne bodo dali lopovi, raje igraj Partypoker ali pa GG mrežo, tam ti dajo precej nazaj za zvestobo in igranje.

                    Comment


                    • Kelt wrote: Ne najdem ali pa jih ni več sateliti Bi $2 za $11 karte, svoje čase sem jih nekaj odigral...če je kdo zasledil naj prosim napiše kje jih najti
                      Pa za stars rewards me zanima a te zvezde dobimo samo prek chestov, al še kako drugače?
                      Preglej vse satelit turnirje nekateri so tudi pod sitngo, mogoce pa je tam pa drugac je pa itak za skoraj da vsak turnir satelit...
                      Vse nagrade gredo prek chestov not dobivaš coine ja.

                      Comment


                      • okaj, hvala za odgovore!
                        Včeraj mi ni dalo miru in sem odigral po dolgih letih sunday storm...adijo pamet 37k folka...
                        nekaj naših se je dobr držal, kaki odmevni rezultat? mene je curevor ven zaf**** A9 vs A9 namješalka ti je dala 4 :spade: :lol:
                        se mi pa dopade igrat 45max al pa 90max sit n go, bomo vidl kaj bo :P

                        Comment


                        • Zdravo
                          Mi lahko prosim nekdo pomaga z nasvetom kako naloziti aplikacijio za Pokerstars na tablico (iPad Pro). Na iPhonu in racunalniku je slo brez problematic na tablici pa mi downloada najprej zip datoteko, ko jo hocem odpreti pa je prazna oz se nic ne zgodi...prilagam nekaj prtscr

                          Comment


                          • PokePoke wrote: Zdravo
                            Mi lahko prosim nekdo pomaga z nasvetom kako naloziti aplikacijio za Pokerstars na tablico (iPad Pro). Na iPhonu in racunalniku je slo brez problematic na tablici pa mi downloada najprej zip datoteko, ko jo hocem odpreti pa je prazna oz se nic ne zgodi...prilagam nekaj prtscr
                            resil
                            iz iphona samo link preko airdropa posljes na tablico pa se normalno odpre

                            Comment


                            • PokePoke wrote: [quote=PokePoke]Zdravo
                              Mi lahko prosim nekdo pomaga z nasvetom kako naloziti aplikacijio za Pokerstars na tablico (iPad Pro). Na iPhonu in racunalniku je slo brez problematic na tablici pa mi downloada najprej zip datoteko, ko jo hocem odpreti pa je prazna oz se nic ne zgodi...prilagam nekaj prtscr
                              resil
                              iz iphona samo link preko airdropa posljes na tablico pa se normalno odpre
                              Kje si pa v app storu našel PokerStars app? Meni najde samo za playmoney..

                              Comment


                              • Sh0rTy wrote: [quote=PokePoke][quote=PokePoke]Zdravo
                                Mi lahko prosim nekdo pomaga z nasvetom kako naloziti aplikacijio za Pokerstars na tablico (iPad Pro). Na iPhonu in racunalniku je slo brez problematic na tablici pa mi downloada najprej zip datoteko, ko jo hocem odpreti pa je prazna oz se nic ne zgodi...prilagam nekaj prtscr
                                resil
                                iz iphona samo link preko airdropa posljes na tablico pa se normalno odpre
                                Kje si pa v app storu našel PokerStars app? Meni najde samo za playmoney..
                                Na iphonu gres na pokerstars.eu preko brskalnika in kliknes na povezavo za ios, ti dol nalozi app (link) in si ga lepo shranis na zaslon, potem pa ta link posljej preko airdropa na ipad...direktno iz app stora pa se res ne da...
                                Lp

                                Comment

                                Working...
                                X