Announcement

Collapse
No announcement yet.

Odprite PS račun prek PokerPro strani in prejeli boste zastonj karte

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    A je še kaj kart? V petek sem poslal screenshot pa username z 25+ fpp pik pa nism še dobil odgovora, kaj to pomeni da jih je že zmanjkalo al pač čez vikend se ne pošilja? (ker sem enkrat bol prod večeru v petek mail šele poslal)

    Comment


    • #32
      Verjetno boš dobil v ponedeljek, razumljivo za praznike nedelajo ter vikende.
      P.S. Jaz sem svoje karte že dobil.

      Comment


      • #33
        Pozdravljen Nyrix,
        Karte bomo odposlali v ponedeljek ker kot je Pirc omeni čez praznike nismo delali. Poleg kart boš prejel tudi Card Protector.
        Lp

        Comment


        • #34
          Ok, sem dobil danes odgovor da bodo karte poslane v roku enega tedna, tako da hvala za odgovore in seveda karte!
          Lp

          Comment


          • #35
            Živjo jaz imam uprašanje če so na voljo še kakšne Pstars karte?
            Lp :card_spade

            Comment


            • #36
              primoz102 wrote: Živjo jaz imam uprašanje če so na voljo še kakšne Pstars karte?
              Lp :card_spade
              So + card protektorji.

              Comment


              • #37
                U smeh, to bi prslo prav. Sicer sem pozen ker sem se na starsih registriral ze pred meseci...
                A se da odkupt...?
                Karte so 1200FPP v vip trgovini, protectorja pa nism nasu (razn silver za 7k).
                Drgac zdej zbiram tocke za RSA token (mi manka se malo).
                ME = POKER n00b

                Comment


                • #38
                  jan1024188 wrote: U smeh, to bi prslo prav. Sicer sem pozen ker sem se na starsih registriral ze pred meseci...
                  A se da odkupt...?
                  Karte so 1200FPP v vip trgovini, protectorja pa nism nasu (razn silver za 7k).
                  Drgac zdej zbiram tocke za RSA token (mi manka se malo).
                  Odkupt se nažalost neda, ker je to promocijsk material, ki ni v naši lasti.

                  Comment


                  • #39
                    no, pol bom pa za vikend odprl se en acc, sej 25 pointsov je 15 minut igre.
                    ME = POKER n00b

                    Comment


                    • #40
                      jan1024188 wrote: no, pol bom pa za vikend odprl se en acc, sej 25 pointsov je 15 minut igre.
                      Ne vem ce se ti ravno splaca tvegat
                      F.Preseren.: Pij, jej in kavsaj za vecnost se ne ravsaj!

                      Comment


                      • #41
                        A to še je zmeraj aktualno? Ker sem se ravno danes vpisal z vašo promocijsko kodo na PokerStars Pa me zanima, da si bi šel naložit denar
                        =p

                        Comment


                        • #42
                          Seveda je. Ti kar pošlji ko boš zbral zadostno število pik.

                          Comment


                          • #43
                            vule: a morm naredit deposit, al lahko ze od obstojecega racuna si preko player transfer posljem nekaj denarja in naredim teh 25 tock? ko pa to izpolnem pa dam seveda nazaj na stari-pravi account..lahko ne?

                            Comment


                            • #44
                              mhm se preko transferja bi se rad igral. Dvomim da ne bojo opazli na PS in banal racunov. Tud ce bos to delal preko kolegovega racuna se vedno lahk IP preverjo itd. Za ene karte ne vem ce se ravno splaca sej jih dobis za max 4€.
                              F.Preseren.: Pij, jej in kavsaj za vecnost se ne ravsaj!

                              Comment


                              • #45
                                torej ta možnost še vedno obstaja vule? lahko jaz recimo zdajle v roku dveh dni tole nardim pa dobim paketek kart s protektorjem? spade:

                                Comment

                                Working...
                                X