Announcement

Collapse
No announcement yet.

Odprite PS račun prek PokerPro strani in prejeli boste zastonj karte

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    ker mogoče nisem prav razumel me zanima še če je nujno tudi prav depositat na acc , ali mi lahko npr kolega pošlje?

    Comment


    • #62
      zdravo!
      zanima me če morem tut tm pod reklamno kodo kaj napisat? in kaj napišem pod - prosim izberi online forum.

      Comment


      • #63
        tukaj so navodila kako si odpreti account na PokerStars:
        http://www.pokerpro.si/poker-rakebac...okerstars.html

        Comment


        • #64
          hi, i tried to email you on support@pokerpro.si with my screenshot, but got back a failure notice email report...do i have a wrong email?

          Comment


          • #65
            pokerpro stran je bila down, zato ni šlo skozi. probi zdej ko deluje...

            Comment


            • #66
              Eno off topic Question
              Kaj se je dogajalo z zadnja 3 dni ?
              Sploh ni bilo moc priti na forum ...
              If you can't spot the sucker in the first half hour at the table, then you ARE the sucker. ...

              Comment


              • #67
                Z pokerpro.si sem imel v mislih *
                If you can't spot the sucker in the first half hour at the table, then you ARE the sucker. ...

                Comment


                • #68
                  medvedjakri wrote: Z pokerpro.si sem imel v mislih *
                  Je ze en omenu, da so mel tezave z domeno.

                  Comment


                  • #69
                    now it works like a charm!! ..tnx 4 the fast reply!

                    Comment


                    • #70
                      kako kaže? karte še na voljo?

                      Comment


                      • #71
                        ja
                        ..........

                        Comment


                        • #72
                          Ravno si mislim odprt račun na PS pa me zanima, če so karte še na voljo. Poleg vsega bi prosil, če mi nekdo pove ali z vašo kodo dobim 100% first deposit? In pa glede rakeback, primer za platinumstar a je rake samo 16%, vem da se vam nekaterim zdi samoumevno vendar sem ob različnih informacijah na internetu zmeden, glede tega kako deluje sistem na PS, če si bi kdo uzel minutko da mi na hitro razloži bi bil hvaležen.
                          Hvala in LP

                          Comment


                          • #73
                            http://www.fpppro.com/pokerstars-rakeback.php
                            <a href="http://www.professionalpokervideos.com/poker-software.html">http://www.professionalpokervideos.com/poker-software.html</a>

                            Comment


                            • #74
                              Feels wrote: Ravno si mislim odprt račun na PS pa me zanima, če so karte še na voljo. Poleg vsega bi prosil, če mi nekdo pove ali z vašo kodo dobim 100% first deposit? In pa glede rakeback, primer za platinumstar a je rake samo 16%, vem da se vam nekaterim zdi samoumevno vendar sem ob različnih informacijah na internetu zmeden, glede tega kako deluje sistem na PS, če si bi kdo uzel minutko da mi na hitro razloži bi bil hvaležen.
                              Hvala in LP
                              Rakeback na PS je poleg tega katere limite igraš in tvojega statusa full odvisen od tega kako igraš. Za platinum star ti ne morem povedat, lahko pa povem za silverstar NL5 6-max.
                              Z igro 23/19 in dobim cca. 15.3 FPP za $1 rakea, kar znese 17%, če prišteješ še stellar rewards, ki dajo še nekje okoli 13% na NL5 znese to cca. 30 % rakebacka za silverstar na NL5.
                              Predvidevam pa, da RB za platinum star na NL25 ali NL50 ni bistveno višji zaradi bolj tight igre in ker limiti nad NL10 nimajo VPP multipilerja, ki ga imajo nižji limiti.

                              Comment


                              • #75
                                Hvala obema, malo bolj mi je jasno. Drugače pa bi grindal sng samo nič cashgame. Ampak sem dojel približno kako se gleda. Hvala za link

                                Comment

                                Working...
                                X