Announcement

Collapse
No announcement yet.

Winamax Poker

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Winamax Poker


    Winamax Poker je francoska online poker stran, ki je šesta največja na spletu in največja v Franciji, poleg tega velja za eno najhitreje rastočih. V evropskih rush urah imajo okoli 18,000 igralcev, številka pa konstantno narašča. Že ptički na vejah čivkajo, kam po poker znanju spada francoska ovčka, sedaj pa imate možnost igranja proti njim tudi vi.

    100% do €500 Sign Up bonus
    Ob prvem depozitu vam bo Winamax ponudil 100% do €500 bonus. Za sčiščenje bonusa imate natanko 3 mesece časa, izplača pa se v 5 delih, po 20%.
    VIP Program
    Winamax Poker ponuja celovit VIP Program, ki ustreza vsakemu tipu igralca. VIP status je odvisen od števila miles (Winamax pik), ki jih igralec zasluži v določenem obdobju, razdeljeni pa so v mesečne in letne statuse.
    Verifikacija in dvig denarja
    Tako kot veliko poker hiš, tudi Winamax od svojih igralcev zahteva verifikacijo računa. Postopek je standarden za vse igralce, zaradi njega pa so vsa sredstva igralcev izjemno visoko zaščitena pred vsakršno vrsto nevšečnosti. Prav zaradi tega, je trenutno bančni račun edina opcija dviga denarja z Winamax računa.
    V primeru, da še nimate računa na Winamax Pokru in bi se želeli registrirati, kliknite na gumb registracija.


  • #2
    Predstavitev Winamaxa
    [youtube_wide]http://www.youtube.com/watch?v=PqB-wv89BX8[/youtube_wide]
    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

    Comment


    • #3
      hahaha una francoska štruca pa česnik zmagata! Pa še muska ej! nutzzzzz
      FREE 20€www.winamax.fr/en/i/4afprs (za nove uporabnike)

      Comment


      • #4
        Tud una ovca vems je lep dodatek

        Comment


        • #5
          odlična glasbena spremljava
          bi kr šel probat, pa še francosko znam klet in koga kam poslat sem namreč tam prežvel eno leto in sem okusil njihovo negostoljubnost in aroganco, bi se jim tuki lahk maščeval
          Now is blessed - The rest remembered

          Comment


          • #6
            Si pa hudo dobr jedu!
            PS: jes mislm da sm obupov pri registraciji, oz. izpolnevanju verifikacij bank ...

            Comment


            • #7
              Ja se splača malce potrpeti z registracijo (malce komplicirajo), saj je publika zelo hvaležna in plačujejo nutse do konca. edino blefirati se pa ne da, saj 3 in 4 betov večinoma ne prepoznajo da o c bet niti ne govorim, očitno večina igralcev res ne zna brati kart. me pa zanima če ima kdo izkušnje z izplačili, saj ko pridem do izplačila mi klient preklopi na francoščino in sem mrzla, kot jih razumem mi hočejo nakazati na bančni račun, kar pa ne želim rada bi izplačilo na skrill, samo kaj ko ne znam francosko in mi ni jasno kaj bi sploh radi od mene.

              Comment


              • #8
                izplacila imajo samo na racun,nimajo moneybookers ali neteller

                Comment


                • #9
                  na moneybookers se ne da, samo na TRR!!! zato je pa treba najprej verificirat account,preden sploh lahko narediš cashout, poslat moraš copy ID in izpisek od banke, da vidijo če se ujemajo podatki, in še domov dobiš po pošti (par tednov traja) verif. code , ki jo potem vpišeš, da tudi naslov verificiraš...tko da je kr zamudno vse skupi,ampak maš pa pol mir...js tudi čakam zdej to kodo po pošti. Pred prvim cashoutom maš 1 mesec lufta....lp

                  Comment


                  • #10
                    Tukaj je opisan celoten postopek verifikacije:
                    http://si.pokerpro.cc/ponudba/52-286...ifikacije.html
                    Ne traja to par tednov
                    Meni so poslali kodo 28. marca, bomo vidl kdaj jo bom prejel na dom.
                    Ostalo so verificirali v roku 24-ih ur.
                    Cashout je možen le na TRR, francoska zakonodaja.
                    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                    Comment


                    • #11
                      Hvala za pomoč, se mi je kar zdelo da je prelepo da bi bilo res. story of my life! Torej edino na TTR! Kaj pa pomeni to pri dohodnini ima kdo izkušnje glede tega?
                      palma

                      Comment


                      • #12
                        Nič ne pomeni.
                        Online dobitki niso obdavčeni v Sloveniji.
                        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                        Comment


                        • #13
                          Kakšna je konkurenca v primerjavi z drugimi networki?

                          Comment


                          • #14
                            Francozi so
                            EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                            Comment


                            • #15
                              Zelo dobro narejena predstavitev

                              Comment

                              Working...
                              X