Announcement

Collapse
No announcement yet.

Winamax Poker

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • .
    ..........

    Comment


    • Shaytan wrote: Živjo,
      imam vprašanje. Registriral sem se na Winamax, poslal ID in skill in so mi oboje odobrili. Nato sem ugotovil, da sem v priimku zamenjal dve črki, ker je priimek dolg in tujcem ne poznan so verjetno spregledali. Zato sem še enkrat z rumeno označil na IDju pomoto in pisal supportu ter vprašal, če je to lahko problem.
      Nazaj sem dobil generični mail enak prejšnjemu, da sem pač potrjen. Tudi na dom sem dobil tisto verifikacijsko številko že, sicer z napačnim priimkom, ampak tudi v SLO dvomim, da je poštar ugotovil, ker se skoraj ne opazi razlike. Namen imam še kontaktirati live support, ampak me bodo pomoje še enkrat poslali naj pišem mail. Malo me skrbi, da depositam in igram, ko pa bo čas za withdrawal bodo pa oni ali skrill pogruntali in zamrznili br. Kaj svetujete?
      Pojdi v account settings pa probaj tam spremenit, drugače jim pa po mailu pošlji da si se zmotil, bolje da sedaj to urediš kot pa da imaš potem probleme k cash out delaš.

      Comment


      • A je še kdo opazil, da prvič po dolgem času niso ponudili reload bonusa na začetku te njihove KO Serije?
        Čudno. Mnenja?
        Jaz sam upam, da jim ne gre slabo

        Comment


        • Mogoce runnajo slabo na spinih z multiplajerji :P
          FREE 20€www.winamax.fr/en/i/4afprs (za nove uporabnike)

          Comment


          • What? :lol:

            Comment


            • Na Expresso-tih no...
              FREE 20€www.winamax.fr/en/i/4afprs (za nove uporabnike)

              Comment


              • Nikoli ni bilo reload bonusa za te male vmesne serije. Vedno je ponavadi bonus za Winamax Series, ki so 3 letno mislim da. Ta serija pa je nasledni mesec apa bonus je ponavadi 5-7 dni prej.

                Comment


                • Aaa hvala za obrazložitev

                  Comment

                  Working...
                  X