Announcement

Collapse
No announcement yet.

party poker konstantno bad beati.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • party poker konstantno bad beati.

    Ravno včeraj sem pisal o nekem hendu, evo povejte če je to normalno... A temu se reče bad beat varianca.
    Igram eno - dve ure uspešno v top 5... potem pa 3 hendi v manj kot 10min ( Skupno 6 hendov. )
    2 ure nikol vidu premium handa potem pa.
    Hand 1 all in

    Takoj naslednji hand all in

    Čez 4 handov po tem all in

    Jst razumem da se to zgodi enkrat na dan, ampak to je konstantno na party pokeru..
    A temu se reče bad beat? Klasični setup
    Kar naenkrat po 2eh urah igranja na turnirju taka serija
    Vsak dan isto.

  • #2
    Se mi zdi če bi foldal vse QQ,KK,JJ da bi dlje prišel na party poker turniju, nekako se mi ne izide v glavi kako da se to dogaja vsak dan po večkrat...
    In na slikah vidite, da so te 3 hendi proti istem igralcu.
    Na gg POKER igram profitabilno, na party poker pa vedno minus,minus, vedno setup hendi... Že od nekdaj wtf.

    Comment


    • #3
      Kakšne so teoretične možnosti da se to dogaja vsakodnevno oziramo večkrat na dan.
      Manj kot 0,001% teoretskih možnosti... Očitno sem tako unlucky da spadam v ta 0,001%.

      Comment


      • #4
        Evo 5 minut za tem, na satellitu za million
        Lik overcalla ALL IN k9 off iz small blinda

        Comment


        • #5
          Se rebuyam na Satellite A10s vs JJ...
          FLOP
          AJ8... check raisam all in, in ma SET z big blinda..
          Verjetno zato ker satellite ni zbral dovolj denarja za nagrade, in je sam še 10min za rebuy potem pa neke čudne pizdarije.

          Comment


          • #6
            V bistvu sami coolerji in mogoce 1 bad beat. Grozn streak pac. Pejt igrat husng hyperje ali pa spine pa bos vidu d so te nastimalke skos. In d se ti ucas zdi kot d sploh ne mores vec zmagat.

            Comment


            • #7
              Grindaj in ne pusti, da coolerji vplivajo na tvoje razpoloženje. Edino kar lahko narediš je, da se psihično dobro pripraviš na resen grind in če vidiš, da bad run vpliva nate, prenehaj igrati za nekaj uric in nato dalje. Mati varianca, nimaš kej

              Comment


              • #8
                Niti ne vpliva na mene psihično sploh te low stakes.

                Comment


                • #9
                  hja še dobro da je HH šel v 3 krasne bi blo neki smeha

                  Comment


                  • #10
                    Ne vem kaj točno pričakuješ od nas. Da ti rečemo, prav imaš, rigged je, dobil si jih?
                    Ni ane, pač poker. Poleg vsega so turnirji tip igre, kjer je varianca največja in daleč najbolj boleča. Take stvari se ti bodo dogajale skos. Vedno povem podobno. Če misliš da si v najhujšem downswingu, če dobivaš najhujše badbeate vedi, da bo prišlo obdobje, ko bo še hujše
                    Boš pa tudi ti "kriv" za kakšno bolečo izkušnjo nasprotnika, mogoče si folk na GG-ju žile reže, ker tolk dobro runnaš tam?
                    Nimaš kaj, grind naprej.
                    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                    Comment


                    • #11
                      Zanimivo je...
                      Gledam tut velike strimerje in rečejo velikrat '' Classic fucking partypoker setup'' .... ''Classic faking partypooker cooler''..... ''Classic fucking partypoker shit ''.
                      Nobenga pa nisem slišal rečt podobno za starse,ggpoker,888 itd.... tko da nevem
                      Party je mikavn zarad turnirjev... Je pa dejstvo da tut najbolsi strimerji zgubijo na tisoče in tisoče preden en dobr score dobijo.. Medtem ko naprimer na kakšnem drugem provajderju je bol balanced win/lose.
                      Sem igral Million day1, pa 21 levelov niti en coller AA vs KK al podobno ni blo .... Na satelitu pa kr nonstop.
                      Mogoče zato ker ni rebuyov na main eventu.

                      Comment


                      • #12
                        1/(1/221*(6/1225)*7) = 6446
                        Torej, matematično boš nasedel z KK proti AA vsake ~6446 handov. Kar pomeni, da če odigraš 10k handov v dnevu, se ti to zgodi v povprečju 1-2x. Variacija je del pokra in taki handi kot so te zgoraj se dogajajo zelo pogosto. Bolj čudno bi bilo, če se ti ne bi niti enkrat zgodili v celem sessionu.

                        Comment


                        • #13
                          Ja matematicno je 0,01% da bom nasedel z KK proti AA.
                          Enako za QQ proti AA.
                          Se pravi v 6ih hendih dvakrat padem v 0.01% probabilities.
                          Da se to zgodi 2krar v roku 6ih hendov so sanse 0.0001 - in sem spadam.
                          Sej se ne pritozujem, ni rigged proti meni ampak proti vsem.
                          Ugotavljam da se taki hendi prepogosto dogajajo tam kjer je Overlay kar je logicno tud jst nebi pustu da moja firma dela minus.
                          Edina resitev je po mojih opazanjih da se ne igra mttjev z overlayom ampak samo freezeout alpa tam kjer je ze cez guranteed.
                          Na WilliamHill so meli za nove igralce en extra streak ko sem se registreru prvic sem prvi turnir za 10$ zmagal skos AA KK AK dobival sploh nisem mogu zgubit... Naslednji dan nic od nic.
                          Kolega amater isto, se je registreral in zmagal prvi turnir dobival premium cards nonstop.. Naslednji dan je novi depozit delal.
                          To je odvisno od provajderja kako bo riggal game.... na PartyPokru je rigg na Overlay rebuy turnirje. Tko da veste
                          Bom prlepu sliko ko enga od Million eventov zmagam Tam bojo clean game pustili
                          Vsak ki rece da handi niso setup v dolecenih turnirih je tepcek..... Ja varianca pri teh riggih je da si enkrat na pravi strani rigga drugic ne. Pospesevalec akcije pac, za profit podjetja.
                          Foldat KK in QQ tako in tako ne mores tudi ce ves da je rig hand.
                          Lahko sam upas da bo set padu

                          Comment


                          • #14
                            0.01% za KK vs AA
                            0.01% za QQ vs AA
                            0.01% za JJ vs QQ
                            0.01% za TT vs JJ
                            0.01% za set vs set
                            0.01% za flush vs flush
                            ...
                            ...
                            ...
                            Ce vse to zdruzis skupaj, potem pride recimo ~2% sanse, da se nek tak bad beat zgodi v handu.
                            Ko torej preigras ~50 handov je normalno, da se ti ksn tak beat zgodi.
                            To je cisto normalno pri pokru.

                            Comment


                            • #15
                              pro4life wrote: Zanimivo je...
                              Gledam tut velike strimerje in rečejo velikrat '' Classic fucking partypoker setup'' .... ''Classic faking partypooker cooler''..... ''Classic fucking partypoker shit ''.
                              Nobenga pa nisem slišal rečt podobno za starse,ggpoker,888 itd.... tko da nevem
                              Haha a ti to resno? Nisi še nikol slišal da bi kdo reku za kak drug site da je rigged?
                              "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

                              Comment

                              Working...
                              X