Announcement

Collapse
No announcement yet.

PokerPro Lajf blog

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Že dolgo se nisem javil, toliko zadev. Kot recimo…
    Vas je že kdaj zadela strela? No, mene tudi ne… Vsaj mislim, da ne Pred tedni smo imel tukaj eno hudo nevihto. Malo pred tretjo zjutraj je trešnilo in nam je zmanjkalo elektrike. Sem hotel it preverit, če je tudi sosed brez, tako da sem šel pogledat čez odprto okno in takrat... BUM.
    Vsekalo mi je ravno nekam pred nosom, malo sem se sesedel, rabil par minut, da sem prišel k sebi, v prsih me je bolelo... Malo smo bili tudi brez elektrike, alarm je tulil sredi noči, ker se je spraznila baterija, skurilo ni k sreči nič pomembnega, sosedom pa marsikaj :P
    Kar se tiče pokra, bom na koncu meseca naredil update za junij in julij skupaj. Igral sem čisto preveč. Totalno sem padel notri v tole "fuzbalsko manijo", igre na Unibetu so čist podivjane. Seveda sem naredil tudi polno screenshotov, po celem desktopu jih imam. Vseh ne bom dajal, ene par pa vseeno, kar pomeni da je čas za...
    BAD BEAT STORY TIME
    BAD BEAT STORY TIME
    BAD BEAT STORY TIME

    Jaz cbet flop, check-check turn, on all-in river. Easy call.

    All-in flop.

    All-in flop.

    All-in flop.

    All-in flop. 400bb pot.

    All-in flop. 840bb pot.

    Ne vem kje smo šli all-in, nekje postflop.

    C-bet flop. Check-check turn. All-in river.

    Folk, ki je pripravljen donirat, valda sem naredu plus? Hja... :P Takole kaže graf od začetka projekta. Vsaj izgubljam ne

    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

    Comment


    • a skos spreminjaš username, al jaz nečesa ne dojemam?

      Comment



      • Na Unibetu so "anonimne igre". Imaš lahko 5 različnih avatarjev/nicknameov in vsakih 24 ur lahko 4 od teh zamenjaš. Tako da jih dnevno spreminjam. Igram 3 mize ponavadi in imam na vseh treh vsak dan drugačne. Zato boš videl marsikak neumen nickname z moje strani :P
        Na random mi izbere avatar, potem pa probam dobit kako asociacijo nanj. Tako da Hotel_Trans in GriggsFIRE sta kar logična, kako sem prišel do Stella17 pa spaceballz se pa v tem trenutku ne spomnim več
        Vedno pa sedim spodaj na "6 o'clock".
        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

        Comment



        • Mesečni report za junij in julij. Bom bolj na kratko, trenutno malo primanjkuje časa, pa bolj obširno sem tudi napisal v blogu in se mi ne da še enkrat
          Uglavnem, postavil sem si zelo visoke cilje, ki so zelo hitro tudi propadli. Namesto da bi igral manj in študiral več, sem padel v to fuzbalsko evforijo na Unibetu in igral prav nič manj :P Igre so bile res divje, marsikaj sem tudi že zalepil v tej temi. Mimogrede, v tistem mojem najdaljšem sešnu, ki sem ga špilal do štirih zjutraj, ko sem bil 20-25 krat all-in, sem naredil 65€ rejka. Neverjetno K sreči se dobi malo nazaj :P
          Zdaj ko je vrhunec poletja računam, da se bo vse skupaj malo umirilo. Tudi sam grem na počitnice, tako da bo poker na stranskem tiru. Nafilat baterije, potem pa naprej.
          Junij & Julij 2018
          Odigrani handi: 56530
          PartyPoker: 17756, Unibet: 38774
          Odigranih ur: 106h
          Winnings: $127,22 (109,48€)
          PartyPoker: -$105,20, Unibet: 200,05€
          Cashback in bonusi: $221,01 (190,27€)
          PartyPoker: $78,23, Unibet: 122,92€
          Turnirji: $54,00
          Net total: $402,23 (346,26€)


          EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

          Comment


          • Fak, kako je lahko že konec novembra... Neki bo treba nardit
            EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

            Comment


            • Konec februarja. Dajmo zdaj RES neki nardit!
              Počitnice so bile dolge, denarja je zmanjkalo, tako da bo spet treba začet špilat
              Pogooglal sem koliko znaša minimalna plača za leto 2019, in sicer 667€ neto, tako da predstavljam projekt… MINIMALC
              Začenjam praktično z nule, tako da bomo videli, kako hitro se lahko iz mikrolimitov prebijemo do minimalca. Seveda ni isto, ali imaš toliko mesečnega profita, ali pa dejansko lahko cashoutaš minimalno plačo, ampak pustimo podrobnosti :P
              RIO vidim da je izdal nek "Ultimate beginners guide" od Clarka, tako da se mi zdi to kar dober začetek. Spet sem mislil malo kombinirati med različnimi sajti. Še najmanj bom verjetno igral na PartyPokru (toliko da lahko čekiram svoje statse), več na GG in nekaj Unibeta. Odvisno kdaj v dnevu bom igral. Nekaj malega sem enkrat naložil tudi na Winamax za nek promo, tako da mogoče kdaj odigram še kak turnir, če bo čas. Sprobal bom pa tudi ostale strani, čisto toliko da lahko naslednjič svetujem tudi iz prve roke.
              Lanskoletni "projekt" igranja in učenja se je ustavil nekje pri +700€ tako da vsaj vem, da znam biti profitabilen tudi na NL, če se le malo potrudim. Kaj bom tokrat naredil drugače, da ne bom spet vse zadeve opustil sredi projekta? Nimam pojma, rečmo pa da bom zastavil malo bolj resno Imam tudi nov PC, s katerim je sedaj užitek delati, ker vse teče gladko in računam, da tudi sajti, skupaj z vsemi pripomočki, ne bodo več štekali. Je bilo vse skupaj že kar malo frustrirajoče.
              667€ minimalc se mi zdi tudi dobra prva meja, ker je to po mojem znesek, ki bi ga lahko v teoriji "vsak" z malo truda dosegel. To je kaj, ~4€ na uro, če bi grindal cel delovnik? Dosegljivo že na NL10. Nič čudnega, da toliko Rusov in Ukrajincev drgne to
              Enkrat v prihodnosti pa malo razložim kako imam plan se upokojiti čez 18 let (FIRE), investicijah, ETF, kripto, pokojninah in o podobnih stvareh, o katerih pokerproji ponavadi ne razmišljajo, pa bi morali.
              EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

              Comment


              • Super ideja! Se že veselim naslednjih postov. GL

                Comment


                • Kot prvo obljubim, da v prihodnosti pride več updatov! Enkrat na mesec itak vem, da ni zanimivo, ampak se ni dogajalo nič pretresljivega v teh dveh tednih od uvodnega posta.
                  Malo sem testiral sajte, bolj kot ne samo igral, da sem dobil nazaj malo veselja za grind. Poskusil Unibet in me je mogoče malo "razočaral", ker sem pričakoval bolj soft field, takega kot sem bil vajen (pred)lani, a se mi je zdelo vse skupaj malo zanitano, pa sem igral NL10. Mogoče je kriv premajhen sample, bom videl koliko bom tukaj sploh igral.
                  Nato je sledil še GG, ki je bil po pričakovanju bolj loose. Software super, Run it Twice/Three times super za malo zmanjšat varianco. Edino na Fish Buffetu bi se bilo treba prebiti višje za zmanjšat rake
                  Potem sem hotel še sprobat PPPoker, tiste klube, ki imajo tudi NL20 igre ipd, a mi je Žiga dal link do Rush&Cash na GG-ju, ki me je čisto zasvojil Igram srednji limit z blindom ¥1 ($0,15), ampak se igra precej bolj deep, še posebej zaradi stalnih 10-20bb cash dropov. Bolj v stilu NL25, ali pa še višje. Trikrat sem session končal z 800-1000bb stackom.
                  Igral par uric vsak dan v zadnjih petih dneh. Če ne bi upošteval, da sem v 4500 handih 800bb pod EV-jem, bi lahko rekli, da crusham Pa je moja igra polna lukenj in igranja na pamet, tako da tole je super profitabilno za tiste, ki imajo vsaj malo pojma in se znajo prilagodit igri z anteji.
                  Nič, zdaj pa dejansko malo naštudirat igro, se javim.
                  edit: Ole, samo še 650bb pod EV

                  (graf brez rejka)
                  EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                  Comment

                  Working...
                  X