Announcement

Collapse
No announcement yet.

D1

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    glede na to, da sem že 20x znagrindal iz 30$ BR-ja na 300$+ v enem dnevu, mislim, da bo teh 400$ začetnih kar velik zalogaj proti temu, kar sem prej počel ..
    vem, da se pozna, ampak glede na začetne limite je to bolj kot ne iz mojega zornega kota zanemarljivo. Če bustneš 400$ na microjih očitno nisi za poker ..

    Comment


    • #47
      Evo jaz sem spet vstal od mrtvih. Sicer sem si zdaj komaj HM nabavil, pa naložil 25$ bol za zajebancijo kot zares, ker do zdaj sploh nisem mel nič časa (prvič ko sem mel vikend fraj od šihta).
      Začelo se je dobro, zdaj pa imam nenormalno slabi run. Dobenga flipa ne dobim, vedno ko zarinem majo višji par v rokah, suckouti,...
      Zanima me, zakaj mi kaže EV line tako nizko, če sem do tistega upswinga bil v vseh spotih EV+ (če sem zarinil), ko sem zmagal turnir? Pa tudi po tistih turnirjih sem dostikrat pušno zato, ker so me suckoutali, pa vseeno mi po turnirju kaže EV črto navzdol, koda sem si zaslužo to.
      Nekak negre to skupaj nikakor, za vsaki moj suckout, mam jaz 10 drugih ko se mene zajebali, tak da to preprosto ni možno (zato sem tudi napisal da bi tam mogla bit črta EV+ dosti večja, kjer sem s rdečo črto označil razliko.
      HM mi tudi na SNG-jih ne kaže HUD-a, na cash gamih pa.. Sem že pisal na HM2 forumu kak pa kaj, dobil dogovor, vse sprobal pa še vedno nič.. Igram na 888poker, prej mi je na PS pa FT normalno hud delal, tu pa jebe.

      Comment


      • #48
        No, očitno nezna doben pomagat. Še vedno me isto sranje na 888pokru zajebava, probal že vse možno.
        Sem danes malo ZOOM-a igral, 2x2NL, 2x5NL in 2x10NL. Sick run bi rekel.

        Comment

        Working...
        X