Announcement

Collapse
No announcement yet.

Denar za dopust

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Nl2: +13 (22T / 6200H)
    Nl5: -18 (19T / 3300H)
    Br: 102$
    Ju3 samo nl2 igram, ker je premalo fishov in preveč solidnih igralcev na 5ki trenutno. Pa še časovna omejitev zelo vpliva na mojo igro, na kar nism računal, tako da 5ke verjetno nebom več igral, ker je malo bolj stresna. En speed run udarit na nl2 do konca tedna.

    Comment


    • #32
      kvaliteta igra ne samo volume ne bos se nikoli premaknu ce ne ubijas ta nl2, nl5. Nemogoce da so solidni na nl5 lol
      Pojma nimam kolko bb/100 bi potrebno imeti na teh limitih naj napise kdo ki igra cash samo to mora it graf ravno gor...

      Comment


      • #33
        Ja se strinjam z mAg1c da bi moral it graf naravnost gor meni gre približno 5BB/100 na NL4 6max pa ne ravno blestim v igri pomoje... :lol:
        Stay calm and keep playing.

        Comment


        • #34
          mAg1c nebom ti ugovarjal. Vem da za zdaj še nisem dober igralec, vendar sem pripravljen delati na svoji igri kolikor je potrebno in kakor praviš zmanjšati volumen in povečati kvaliteto igre. Temu se bom posvetil marca, ko bom odprl nov projekt, kjer bom probal izpolniti novoletno zoblubo da sem reg na nl10, pa tudi če bo zato potrebno 10let. Za zdaj, ko sem bol švoh s časom, bom pa probov narediti kolikor se bo pač še dalo na nl2.

          Comment


          • #35
            Zoom Nl2: +10$ (4T / 5400H)
            Br: 112$

            Comment


            • #36
              Zoom Nl2: +11$ (4T / 5500H)
              Br: 123$

              Comment


              • #37
                Sam sem začel z 8x ZOOM FR, ampak kar hitro ugotovil da kljub 2K handom na uro ni bilo pravega winrejta/profita.
                Sedaj igram FR sešne na max 16ih regularnih mizah. To pomeni 15+1 (najslabša miza je "leteča" in jo menjam vsakih 10-15 min).
                Winrejt se je vidno izboljšal + na NL10 ne moreš več zmagovati z avtomatsko igro.
                Meni je bilo zmeraj bolj pomembno premagovati limit z konkretnim BB/100 kot pa loviti VPPje oz. nabijati rake.
                Samo pljuni v roke pa bo alecgor:

                Comment


                • #38
                  Pusti volumen, pa raje delaj na igri.
                  Zadnjič sem naletel na ta članek glede bb/100, ki je po moje kar realen:
                  http://www.blackrain79.com/2014/06/g...d-small_6.html

                  Comment


                  • #39
                    Jaz po dolgem času redno grindam in so mi bile še 4x zoom nl5 SH mize preveč, ker sem očitno ful zarjavel, saj plus je bil, ampak prevečkrat nisem vedel kaj točno se je zgodilo v handu. Tako da sem zdaj šel na 3 mize in je razlika v igri očitna. Tako da se kar strinjam s tem, da je boljše manj volumna. Saj takoj opaziš razliko v igri, boš pa lahko potem zraven dodajal mize, ko dobiš dober občutek za igro. Predvidevam da igraš zato toliko miz ker te daje čas. Ampak poskusi najt neko vmesno pot, toliko manj miz, da bo to pomenilo višji hourly.
                    Ya hya chouhada!!!

                    Comment


                    • #40
                      Uff zoomer, dober si, da si igral 8 miz zooma, meni so 4 mize vrh glave. Bom pa definitivno v marcu, ko bom spet začel grind delal na igri in računam na podoben stil igre kot si ga omenil - okoli 15miz max, full ring, in spremjati igro. Tisto za nl10, ko praviš se strinjam 100%, definitivno nemoreš igrati avtomatsko, ker je igra že bolj razgibana, sem delal že več shotov z istim stilom igre in imel vsakič negativen winrate. Dober članec rocco, bo treba začeti spremljati winrate in ga spraviti na optimalne vrednosti in šele potem dodajati mize postopoma. Za te štiri dni, kolikor mi je še ostalo časa za grind, pa nemeravam ostati na nl2 zoom FR, ker ni čisto nič stresen, pa še dober winrate mam te zadnje dni (okoli 9bb/100), če me pa downswing ujame, pa nebo take škode, samo dvomim, da bojo kaki zapleti na dvojkici :lol:

                      Comment


                      • #41
                        Zoom NL2: +21$ (4T / 5000H) 21/100
                        Br: 143$

                        Comment


                        • #42
                          Zoom NL2: +28$ (4T / 5100H) 27/100
                          Br: 171$

                          Comment


                          • #43
                            Čas za epilog. Danes sem grind tudi zaključil, ker ni več časa. Rezultati so sledeči:
                            Br: 170$
                            Fpp: 8900 = 100$
                            Milestone nagrade: 40$
                            Skupaj 310$, kar znese 270€.
                            Željeni cilj 200€ sem dosegel, kar je v redu, vendar bi bilo lahko veliko boljše. Malo več samokontrole, manj tilta in manj miz, pa bi zlahka dodal še 200€ dobičku. Dobro da sem proti koncu samo na nl2, kar me je malo rešilo. No ja, vsaka šola je nekaj vredna. Definitivno pa bo potrebno še veliko delati na igri. V marcu pa se grind nadaljuje, saj bom probal do konca leta igrati nl10 in se obdržati tam.
                            Še graf, par dni manjka samo se vidijo nepotrebni downswingi in tilt. Mental game must be strong in the future !!!

                            Comment


                            • #44
                              alecgor:

                              Comment

                              Working...
                              X