Announcement

Collapse
No announcement yet.

Srbski pokerpro MTT projekt

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Lep pozdrav
    Tokrat se javljam iz Slovenije,kamor sem se vrnil v sredini aprila.Ko sem se vrnil domov sem imel par rojstnih dni in malo časa porabil za druženje z prijatelji,zato je bilo v drugi polovici malce manj časa za poker.Preostali čas pa sem porabil zelo produktivno in sem z aprilom zelo zadovoljen,kar se tiče ciljev,ki sem si jih postavil.Grind,delo na igri in pa delo z učenci.Pridružili so se nam 3 novi člani tako,da bo dela v prihodnje še malo več.Po vrnitvi domov sem se začel spet malo ukvarjat z športom.Z prijatelji igramo nogomet in košarko.Edni problem odkar sem doma je prehrana.Tu mi je spet malce popustila disciplina in morem bolj pazit v prihodnje.
    Graf za maj:

    Lp,David

    Comment


    • #62
      Lep pozdrav
      Javljam se po malce dalši odsotnosti.Na začetku maja sem zbolel in je tako po vodi splavalo 5 dni in par zelencev.Nato sem par dni igrau pa odšel na žurko,ki je spet trajal par dni.Nato pa sem stisnial do konca meseca in odigral po urniku.Ko sem igral sem se držal svojih ritualov.Delo na igri,fkous med igro,zdrava prehrana,šport in zdrav spanec.Ko sem v Sloveniji se malce več družim s prijatelji in igram nogomet tako,da malce manj časa posvečam pokru in delu z učenci.V začetku junija sem imel doma nekaj težav z internetom in zato spet nisem igral par dni in se zato predčasno odpravil nazaj v Niš.Tam sem nato odigral 5 dni in se nato odpravil v Grčijo,kjer imamo pisarno preko poletja.Nas je pa pričakalo par neprijetnih presenečenj in sem bil zato primoran,da si zopet vzamem 2 tedna dopusta.Sem pa v tem času vsaj zelo dobru runnal pri puncah.V petek sem se vrnil v Niš po stvari in tam srečal prijatelja iz Slovenije,ki je prišel stiskat pesti za našo žensko reprezentanco v košarki.V soboto smo se šli skupi mal pozabavat,mi je blo kr mal čudn ko sm vidu vsepovsod slovence v Nišu.V nedeljo sem si še ogledam tekmo SLO:ITA ,ki so jo nažalost naše izgubile ampak si vseeno zaslužjo čestitke za predstavo.Če bo kdo še spremlu eurobasket italjanke majo zelo zanimivega trenerja.Pade v tekmo 120% in ga je blo skor bol zanimivo gledat kot pa tekmo.Danes pa sem končno spet v Perei z vso opremo.Jutr se inštaliram in v sredo končno začnem spet igrat.
      graf maj:

      graf junij:

      Lp,David

      Comment


      • #63
        Srečno! Ko boš v kakem deep runnu nas obvesti, da bomo navijal še mi mal zraven

        Comment


        • #64
          Hvala,bom javil če bo kej mastnega
          Mimo je še en mesec,ki ga lahko spet označim za uspešnega.Po pavzi v juniju sem se spet vrnil v stari režim,ki ga vsak mesec še malce izbolšam.Ker če hočem ostat dominanten more it krivulja skoz navzgor.Da ostaneš na mestu v tem poslu ni priporočljivo.Držal sem se jedilnika in ukbarjal z športom,kar so mi trenutno izven pokra 2 največje prioritete.In ko storiš vse kar je treba je potem veliko lažje odigrat sešn na visokem nivoju.Z coachingi sem začel konec lanskega leta in sem se na začetku kar malce lovil kako pravilno pristopiti k tej zadevi.Je pa vsak mesec lažje,ko probaš različne ljudi in različne pristope.Včasih sem že malce podvomil v vse skupaj ker z parimi učenci nikakor ni steklo,ampak na koncu vidiš skupne točke teh,ki jim ne uspe.Lenoba,izgovori in pa laži.Za vse kar se jim dogaja je kriv nekdo drug.Starši,družba,država nikakor pa ne oni.In na takih sem izgubil veliko časa in energije,ker sem bil mnenja,da lahko vsakega spremenim v crusherja,ampak zdej vem da to ni možno.Sem velik zagovornik trdega dela in discipline.Pa nisem bil vedno tak.Apmak ko sem se začel držati teh dveh stvari so se začele velike spremembe,ampak seveda ne čez noč.Treba si je naredit dober plan in uživat v tem procesu.Rezultati pa pridejo potem sami.Imam pa 3 učence,ki so vredni vsake moje sekunde in kažejo dober potencial.Najbol sem ponosen na Lazarja,ki se nam je priključil v začetku februarja in prišel takoj v Niš.Začel je iz nule in je vrjel n naš projekt.Delal na igri dan za dnem in igral 1ke in 2ke 3 mesece.Sedaj smo ga dvignili na 5ke in 10ke in dečko dominira.Tako,da se da napredovat sam more bit interes z obeh strani isti.Septembra pridejo vsi člani ekipe v Niš in takrat bomo videli na koga še lahko računamo.Zagotovo bo kdo odpadel in napravil mesto za mogoče novega crusherja.
          V ponedeljek pridejo brat,sestra in njen fant in si bom vzel par dni frej in gremo malo raziskovat halkidiki.Mogoče celo objavim prvo fotografijo v zgodovini bloga
          Lp,David

          Comment


          • #65
            Svaka cast, samo tako naprejj. Slike pa ja, vedno popestrijo blog gg

            Comment


            • #66
              Lep pozdrav
              Javljam se po malce daljsem casu za kar se mojim zvestim bralcem bloga iskreno opravicujem.Na prvo sliko bo treba nazalost se mal pocakat.Po koncu avgusta smo se z ekipo preselili nazaj v Nis.Na zacetku septembra sem se drzal razporeda in se malo izboljsal urnik tako v pokru kot izven njega.Se mi je pa danes zacela 2 tedenska pavza,kajti naslednji teden imam rojstni dan in potujem domov.Zahvalil bi se Air Srbiji za linijo Nis-Lj.Sedaj bo potovanje domov potekalo veliko lazje in bom lahko odsel domov bolj pogosto.Ta mesec sem vecino casa igral seriale,ki so potekali na vseh frontah.Bil sem parkrat blizu,ampak za zdaj se brez vecjega scora.Tut to bo prisl ob svojem casu.Danes pa poslastica iz Pariza,ko bomo ponovili pravljico izpred 2 let.Pricakujem gladko zmago nasih odbojkasev.Idemooo Slovenija.
              Lp,David

              Comment


              • #67
                Lep pozdrav
                Oktober je bil zanimiv mesec.Na zacetku sem odigral par dni,potem pa sem se odpravil domov,kjer sem z prijatelji proslavil rojstni dan.Nato sem se za 10 dni vrnil v Nis.Ta cas sem z produktivnostjo zelo zadovoljen tako z pokrom kot zadevami izven njega.V tem casu se nam v Nisu pridruzil Alen,ki je padel sedaj v mojo nemilost.Po tem ko je v program prisel kot zacetnik je hitro napredoval po limitih,ampak se je potem mal zgubil.Je pa samo vprasanje casa kdaj bo spet zacel dominirat.Za vikend pa sem spet odsel domov,ker smo imeli 10 obletnico valete in se je bilo lepo vidit z vsemi sosolci in pa se lepse z sosolkami.Sedaj pa sem spet v Nisu lacen novih izzivov.Vciri je zraven mene prisel se Tica v naslednjih dneh pa pricakujemo se par novih clanov slovenske delegacije.Dolgacas nam ziher nebo.
                Lp,David

                Comment


                • #68
                  Lep pozdrav
                  Ko sem se vrnil v Niš smo z ekipo pauzo še mal podaljšal.Odšli smo za en teden v Gevgelijo.Tu smo si čas krajšali z cash gamemo,alkoholom in izleti po okolici.Na mizah nisem runnal preveč dobro je pa šlo zato bolje pri puncah .V Gevgeliji so bili še Milan,Alen,Tiča in pa Anej,ki je biu na obisku v Nišu.Danes sem odigral prvi dan po skoraj 2 tedenski pavzi,sedaj pa me čaka še par sešnov z učenci.V Nišu se nam je pridružil še Rok,ki zaenkrat izgleda zelo obetavno.V naslednjih dneh pričakujemo še koga.Sedaj pa z polno paro novim izzivom naprej.
                  Lp,David

                  Comment


                  • #69
                    balestrini wrote: Lep pozdrav
                    Ko sem se vrnil v Niš smo z ekipo pauzo še mal podaljšal.Odšli smo za en teden v Gevgelijo.Tu smo si čas krajšali z cash gamemo,alkoholom in izleti po okolici.Na mizah nisem runnal preveč dobro je pa šlo zato bolje pri puncah .V Gevgeliji so bili še Milan,Alen,Tiča in pa Anej,ki je biu na obisku v Nišu.Danes sem odigral prvi dan po skoraj 2 tedenski pavzi,sedaj pa me čaka še par sešnov z učenci.V Nišu se nam je pridružil še Rok,ki zaenkrat izgleda zelo obetavno.V naslednjih dneh pričakujemo še koga.Sedaj pa z polno paro novim izzivom naprej.
                    Lp,David
                    Igraš full time ? Kolk delajo najboljsi after 50% cut (do 55$$) ? EVbb/100 ? Kaksne mas plane za naprej ?
                    22 / Poker Player / Poker Coach / Team BetKings&PokerPro<br />[br]Everyday 07:00 CEST live on Twitch

                    Comment

                    Working...
                    X