Announcement

Collapse
No announcement yet.

Od ribe do morskega psa na turnirjih! =)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Bravo, predvsem za to, da delaš toliko na igri in opazaš konstanten napredek, rezultati truda bodo prišli postopoma, držimo pesti, da čimprej! Srečno Jaka

    Comment


    • #17
      KO DA wrote: gg
      Bèbik wrote: Bravo, predvsem za to, da delaš toliko na igri in opazaš konstanten napredek, rezultati truda bodo prišli postopoma, držimo pesti, da čimprej! Srečno Jaka
      Hvala obema! Ja, sj to se mi zdi tista stvar, ki je zdaj res drugačna od prej, dejstvo da konstantno delam na igri. Malo je težko na momente, ko ni rezultatov, se pa zdaj upam, da končno počasi kaže napredek!
      Evo, da prilimam še 2 screenshota. Prvi je malo manjši, pa zato nič manj pomemben. Tole je 4. mesto na $3.30 Bounty, nič posebnega, ampak spet turnir, kjer sem odigral zelo solidno, nisem delal večjih napak, na koncu pa pač zmanjkalo malo sreče!

      Potem pa še $55 Bounty iz predvčerajšnjim. Za ta turnir sem dobil ticket na $2.20 Satelitu, ki runnajo vsak dan, tako da sem super zadovoljen z izkupičkom! TUdi tukaj sem igral dobro, 3x sem šel AI za bounty med samim turnirjem, vsakič ni dalo in sem padel precej nizko, ampak sem vsakič uspel rebuildat stack. Na finalko sem žal prišel le s 5bb tako, da veliko manevrskega prostora ni bilo. Mi je pa vseeno uspelo zdržat toliko, da so pred mano šli ven 3je igralci!

      To je to, včeraj dan brez nekih scorov, upam da bo danes bolje! Aja, pa jutri ali pa v petek bom posnel nov del study vloga, bomo še malo handov predelali!
      lp, Jaka.

      Comment


      • #18
        Včeraj sem po dolgem času spet prižgal malo stream, smo naredili jutranji session. Fieldi na turnirjih so manjši, tako da je to super, so pa posledično tudi prizepooli manjši! Imeli smo 2 finalki, prvo končali na 7. mestu, drugi ja bila pa $11 Turbo PKO, kjer smo končali 3., na žalost ni šlo do konca, 1. je bila $300!

        Če slučajno koga zanima, danes spet vabljen na twitch, bom naredil še en dopoldanski session. Pridite poklepetat! :diamond:

        Comment


        • #19
          Bravo Jaka ! Nadaljuj v tem tempu pa ti bo ratal.

          Comment

          Working...
          X