Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moj projekt

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Zdravo! Odločil sem se, da iz zaprašenega predala potegnem moj projekt.
    Čeprav nisem nič objavljal, še naprej redno igram. Imel sem dva obdobja, ko sem si iz nekaterih razlogov vzel malce daljši odmor (ni povezano s pokrom), a nikoli nisem zares nehal.
    Še vedno je moj edini vir partypoker, razmišljam, da bi si naložil denar tudi na Starse in tudi tam začel grindati. Aja, državno prvenstvo je bilo lepo organizirano, dosegel nekaj lepih rezultatov, ampak žal brez naslova. Morda pa drugo leto.
    Sicer pa odkar sem nazadnje bil tukaj, sem dosegel kar nekaj solidnih scorov s štirimestno številko, bankroll se je precej povečal, nehal sem igrati SNGs in je moja popolna osredotočenost na MTTs. ABI (average buyin) cca 10-15$, kar je glede na bankroll kar konzervativno ampak tak pač sem.
    Igram 4-5 dni na teden, 20-25 turnirjev na session. Poskušam imeti karseda uravnoteženo življenje, zato res rabim nekaj dni odklopa na teden. Mogoče sem bolj lenobne in "boemske" narave in bi moj work-rate lahko bil boljši ampak moram si vzeti čas tudi za druge stvari. Filmi, športanje, šah, kolegi...
    Nerad karkoli obljubljam, ampak bi si želel tu in tam objavljati v moji temi tudi v prihodnje.
    Poker cilji za 2022? Čeprav je kliše, ampak igrati najboljše, kar lahko, ostalo se bo že sestavilo. Tudi volume bi rad ohranil na visoki ravni. Planiram investicijo v kak studying program, še vedno namreč ostajam pri gledanju videov (recimo Raise Your Edge), diskusiji handov z ostalimi in beleženju stvari (na roko, sem namreč bolj staromoden ), ki jih opazim in ki se mi zdijo pomembne. Tako imam popolnjenih veliko listov s poker zadevami in raznoraznimi nasveti. Ni idealno ampak boljše kot nič.
    In pa seveda srečno novo leto vsem!

    Comment


    • #17
      Zdravo!
      Na Starse sem si naložil 100 eurov in bom začel grindati tudi tam. Zanimivo bo vsaj zaenkrat jadrati med razburkanim morjem najnižjih buyinov na Starsih in nekoliko višjimi buyini na partyju. Upam, da sem bom kmalu začel pomikati višje.
      Sicer pa vsaj za zdaj bolj ali manj breakeven mesec. Nekaj finalnih miz, a žal brez zaključnega udarca.
      Ena stvar me na Starsih precej moti in je kar nadležna. In sicer zvok, ko se začne iztekati timebank. Raje imam bolj umirjen grind kot pa grind, poln krikov in posledično jumpscarov z moje strani. Sem preverjal v nastavitvah pa nikjer ne vidim zvoka. Nekje sem tudi prebral, da tega ni mogoče spreminjati na EU verziji. Enako velja za stacke, ki jih ni mogoče prikazovati v BB. No, lahko vsaj malce bolj pilim moje matematične sposobnosti.
      Morda ima Luka (CoreySteel) ali kdo drug rešitev za to težavo.

      Comment


      • #18
        Za zvok po pravici povedano ne vem, jaz ponavadi kar v Volume Mixerju v Windowsih dam na manj kliente. BB stacki pa zihr so
        Drugače pa dobrodošel nazaj! okerpro:
        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

        Comment


        • #19
          Settings-->Table Appearance--->Table Display in potem izbereš, da ti v BB kaže stack.
          Zvok pa lahko štelaš v Settings-->Global--->Sounds, tam imaš marsikaj za nastavljat. Jaz si tega nisem nikoli nič spreminjal, ampak ziher se da to, kar bi ti rad. Jaz si v Windowsih dam PokerStars na tišje, kot je Corey napisal.

          Comment


          • #20
            Mi je uspelo zdaj, hvala obema!

            Comment

            Working...
            X