Announcement

Collapse
No announcement yet.

Time to money transfer

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    verjetno niti niso tolko -EV, ko klicejo allin. Ker bountiji jim dajo kr lepe oddse, in na koncu niti ni tako veliko -EV, tudi ce klicejo wide.
    u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

    Comment


    • #32
      Fieldi niti niso tako veliki v primerjavi z drugimi velkimi sajti

      Comment


      • #33
        1wayman wrote: verjetno niti niso tolko -EV, ko klicejo allin. Ker bountiji jim dajo kr lepe oddse, in na koncu niti ni tako veliko -EV, tudi ce klicejo wide.
        Late game na turnirju tole absolutno drži. Ko te pa stric kliče 4bet all in 50bb deep z J4o mu začetni bounty ne pomaga kaj dosti pri EV.
        Mamokisho wrote: Fieldi niti niso tako veliki v primerjavi z drugimi velkimi sajti
        Tu sem bolj mislil na velikost fielda v primerjavi z običanjim večernim Party turnirjem. V primerjavi z drugimi sajti in njihovimi serijami so pa tu res fieldi še celo manjši.
        Sedaj pa na včerajšnje rezultate. Ticketa za 22$ ni bilo. Na ostalih turnirjih pa tako tako. Še najbližje sem bil na najmanjšem 0,55$ kjer sem končal okoli 30 mesta. Se je pa nabralo dovolj bountyjev, da so se pokrile prijavnine. Prav tako sem se uvrstil v day2 Micro openerja, kjer imam sicer le kakih 30bb oziroma polovico average stacka. Bomo videli v nedeljo.
        Danes imam ticket za Twitch open, ki se začne ob 21.00. Tako bom začel bolj pozno in izpustil 1,1 $ 7max micro 1,5 GDT, ki se začne ob 17.05. V planu tako ostane le:
        Mini mix max turbo 7,5k GDT 5,5$
        Micro mix max turbo 750 GDT 0,55$
        Ni prav veliko, bom pa seveda dodajal tudi ostale običajne turnirje.
        GL vsem, ki igrate!

        Comment


        • #34
          Late game na turnirju tole absolutno drži. Ko te pa stric kliče 4bet all in 50bb deep z J4o mu začetni bounty ne pomaga kaj dosti pri EV.
          Late game to absolutno ne drži drži pa early game Ti dam primer, da boš razumel: začetni stack 10k in 5$ bounty. Ko eden recimo zgubi pol stacka, mamo zlo dobre oddse za call (ima samo 5k stacka in 5$ bounty), ker je equaty drop velik. V tem primeru je equaty dropa 9-10%, kar v nekaterih primerih pomeni že any2 call. Uglavnem na začetku se splača loviti bountije, kasneje in sploh na finalki pa vsekakor ne. (predvsem zato, ker imamo stack 100x od starting stacka, bountyje pa samo 20-30x od začetnega).

          Comment


          • #35
            wandy23 wrote:
            Late game to absolutno ne drži drži pa early game Ti dam primer, da boš razumel: začetni stack 10k in 5$ bounty. Ko eden recimo zgubi pol stacka, mamo zlo dobre oddse za call (ima samo 5k stacka in 5$ bounty), ker je equaty drop velik. V tem primeru je equaty dropa 9-10%, kar v nekaterih primerih pomeni že any2 call. Uglavnem na začetku se splača loviti bountije, kasneje in sploh na finalki pa vsekakor ne. (predvsem zato, ker imamo stack 100x od starting stacka, bountyje pa samo 20-30x od začetnega).
            Debata o tem je malo nesmiselna. Kot da bi se trenerji pogovarjali, ali se v košarki izplača metat trojke. Absolutno pravilnega odgovora seveda ni, vse je odvisno od številnih dejavnikov. S primerom se seveda strinjam, vendar bi lahko na ta način utemeljeval, da sta seštevanje in množenje enaki operaciji. Poglejmo: 2+2 = 4 in tudi 2*2 = 4 . Iz enega primera ne smemo vleči splošnih zaključkov! Verjamem, da se vsi strinjamo, da je potrebno analizirati vsak spot posebaj. Moramo upoštevati chipe, bounty, morebitne payjumpe, nasprotnika itd. Pa naj bo drugi hand na turnirju ali pa finalka. In prav zato se mi zdijo bounty turnirji zanimivi. Več spotov za analizo pomeni več možnosti za fishe, da delajo neumnosti. Res pa je, da se fishi lahko tolčejo med sabo in s tem odnašajo del prizepoola
            Sedaj pa na včerjašnje rezultate. Twitch open in 2 turnirčka KO serije nista ponudila nič konkretnega. Še najbližje sem bil ponovno na najmanjšem 0,55$ kjer sem končal kot 45. Imel top 10 stack in se zapletel z chipleaderjem pf all in AQ Mi pa je uspelo zmagati manjši 1,1$ bounty hunter za 82,61$. Tako lahko dan ocenim kot uspešen.
            Planirati bo potrebno naprej. Ko sem se odločil za napad na KO serijo sem preveril le skupno število turnirjev. Izkazalo pa se je, da je serija sama zelo razpotegnjena. Tudi kak satty za enodnevne turbo turnirje 11$ in 22$ bi lahko dodali. Zato imam danes ponovno v planu le dva turnirčka:
            Day 2 of micro Christmas opener 7,5k GDT
            Micro 6max turbo 3k GTD 2,2$
            Tako bom dodal še kar nekaj turnirjev iz običajne ponudbe. Po nove zmage!
            GL vsem, ki igrate!

            Comment


            • #36
              Evo spet mene. Včerajšnji dani ni prinesel nobenega omembe vrednega rezultata. Zato se ozrimo naprej. Še enkrat moram poudariti, da sem res razočaran nad ponudbo satelitov. Obstaja sicer ogromno phased variant, ki obljubljajo ticket za kak high buyin event. Tudi v primeru, da se tja uvrstim, pa bi bil tam popolni underdog, zato le teh igral ne bom. Ostali low - mid stake eventi pa jih sploh nimajo. Tako bom ostal na micro variantah. Danes je v planu:
              8 Max micro 1,5k GTD 1,1 $
              Micro super 6 15k GTD 2 days 5,5 $
              Micro 7 max hyper 2k GTD 2,2 $
              V torek pa pravih turnirčkov za micro stakes playerje sploh ni. Zato bom imel pavzo. V sredo pa nameravam odigrati:
              Micro turbo 7 5k GTD 3,3 $
              Tako je. Le en primeren turinr. Bo pač treba dodati kup ostalih turnirčkov iz redne ponudbe.
              Se vidimo za mizami !

              Comment


              • #37
                Najprej bi vsem zaželel srečno in uspešno novo leto. Naj bo polno uspehov, tako za mizami kot izven njih.
                Sam sem si vzel nekaj počitka okoli novega leta in odigral krajši sešn danes. Tu bi se rad zahvalil Partypokru, da tako pridno spremlja moj blog . Močno so namreč popestrili ponudbo satelitov. Sicer mi zaenkrat ob 4 poizkusih do kakšnega ticketa še ni uspelo priti. Pa tudi kak lep score še ni padel. Trenutno sem z bountiji in min cashi okoli nule.
                Plan za naprej je enak začetnemu. Odigrati vse micro buyine ter poizkusiti priti do kakšnega ticketa. Turnirjev tu ne bom več našteval, saj vsete katere mislim. Gasa dalje!
                Srečno za mizami :spade:

                Comment


                • #38
                  Evo pa je KO serija končana. Lep score žal ni padel. Odigral sem le okoli 30 turnirjev in 8 satelitov. Razlog je predvsem dokaj slaba razporeditev. Prvi turnir se je začel ob 17.00 tako da je bilo treba takrat štartat. Naslednjega sem imel ponavadi ob 20.00 pa še to ne vsak dan. Zadnji pa je bil šele ob 23.00. Tako je bilo potrebno odigrati 8-9 urni sešn za 3 turnirje. To mi je malo dolgo, zato sem kombiniral in izpustil nekaj nočnih in nekaj popoldanskih variant. Nasplošno si nočem postavljati ciljev v smilsu, koliko ur naj traja sešn. Ko koncentracija pade, neham prijavljat nove turnirje, za ostale pa poizkusim iztisniti maksimum.
                  Rezultati so sledeči:
                  BUYINS : 123,85 EUR
                  CASHES : 84,63 EUR
                  PROFIT/LOSS : -39,22 EUR
                  Slabih 40 eur je nekako v okviru pričakovanj. Ni bilo nobene finalke, ki bi z lahkoto obrnila rdeče številke. Na splošno je bil trend kar opazen. V začetni fazi turnirja sem runnal super. Bližje kot smo bili finalki slabše so se obračale karte.
                  Je pa serija razkrila kar nekaj mojih pomankljivosti. Predvsem se ne znajdem v spotih, ko so stacki zelo različni. Da dam primer. Sem na BTN iz 35bb. Neznan igralec z 20bb odpre iz CO. Za mano pa imata blinda po 40bb. Kako naj odigram hande, ki bi jih sicer zarinil proti CO, nikdar pa ne bi šel pf all in proti blindoma za 35bb. V podobnih spotih sem do sedaj večinoma ugibal. V naprej pa bom temu posvetil več pozornosti.
                  Smo že globoko sredi januarja, kar za nas študente pomenijo izpiti. Tako bom naslednjih nekaj tednov zakopan v knjige in le tu in tam odigral kakšen krajši sešn. Bom pa kakšno urico več posvetil analizi raznih spotov.
                  Marca pa na juriš.

                  Comment


                  • #39
                    Evo pa je izpitno obdobje končano. Izpiti so mimo ( žal ne vsi narejeni ) in spet bo več časa za poker. Vmes sem sicer nekaj še prespinal a brez večjih rezultatov. Sedaj pa se bom dokončno posvetil MTT-jem.
                    Tako je prva padla odločitev, da bom partypokru in GG pokru dodal še pokerstars. Razlog za to je v dejstvu da ima GG na micro limitah turnirje sicer dobre, a jih je malo. Tako ostane party in da imam na ekranu 7 miz moram odigrat preveč 6-max turnirjev za katere v popolno poznavanje rangeov še nisem siguren. Pokerstars bo to zadevo popravil. Za micro stakes turnirskega igralca pa je rakeback dokaj nepomemben.
                    Cilj mi bo tako spraviti 3-4 sešne na teden kar znese okoli 80 turnirčkov. Se pa s številom ne bom obremenjeval. Prav tako bom po dolgem času spet uporabljal HUD. Upam da mi bo ratalo do SCOOP-a nekako zaflikat vse luknje in tam napasti kak dober score.
                    Updatal bom, če (ko) pade kak lep score oziroma..... ko se mi zljubi.
                    V napad :P

                    Comment


                    • #40
                      Rožice so zacvetele, sneg jih je pobelil in čas je za nov update. V marcu je bil poker bolj na stranskem tiru, saj sem se posvetil kripto svetu. Prepričan sem bil, da z nekajdnevno analizo trga najdem predvsem defi in nft kovance, ki bodo naredili 1000 % donose. Hitro sem ugotovil, da zadeva ni tako preprosta, saj vsak kovanec obljublja revolucionarne spremembe. Sedaj v bull marketu gre sicer vse gor, a ključno bo nekako zavohati prihod bear marketa in takrat začeti odprodajati.
                      Pokra je bilo na začetku bolj malo, saj mi nikakor ni uspelo najti več prostih ur v kosu, da bi odigral spodoben mtt sešn. Zato mi je prijatelj priporočil, naj poizkusim z cash game. Pa ne na partypoker saj je tam field kar močn. Zato sem nekaj handov odigral na pokerstars, nato pa se preselil na gg poker. Igral sem rush cash (zoom) mize NL10 in imel po 15k handih soliden 4,91 BB/100 hands winrate. Vmes sem si nabavil še upswing poker lab, da izboljšam svojo igro. Za začetnike je kar vredno, saj sem nekatere stvari po občutku sicer delal ok, pri drugih pa sem bil čisto mimo. Preizkusil sem se tudi na klasičnih mizah in v 1k handih naredil 8 BI minusa. Vmes je jasno padel še kak spin za dušo.
                      Konec marca/ začetek aprila pa so se začele velike mtt serije. Na žalost si z GG spring festival nisem mogel kaj dosti pomagati, saj praktično nimajo micro turnirjev. Tu in tam kak 5$ ostalo pa vse višje. Tudi pokerstarsov scoop se bolj osredotoča na višje buyine. Se pa je včeraj začel partypokrov powerfest. Tu je kar nekaj primernih turnirčkov. Tako sem včeraj preizkusil 5,5 mini Mix Max knockout turbo 5k gtd. Začelo se je dobro.

                      Po tem scoru so apetiti malo zrasli. Tako bom v aprilu poizkušal odigrati čim več powerfesta, pa tudi gg in pokerstars bosta zraven. Še kak shot na višji buy in bom naredil, če bo mindset pravi. Zraven pa študiranje upswing laba. Materialov je dovolj.
                      Bi se pa na tej točki zahvalil slovenski twitch poker skupnosti. Imamo nekaj odličnih streamerjev, ki jih je užitek gledat pa še marskikaj pametnega se odnese.
                      Gasa dalje!

                      Comment

                      Working...
                      X