Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mojprojekt 2021

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Zaključil sem z sedmim igralnim dnem.Z igro sem zadovoljen tudi z rezultatom.Čutim utrujenost tako,da raje malo prej zaključim.Jutri še dobim cashback potem pa napišem poročilo prvega tedna
    7.Dan 4h igranja-Br 1380$

    Comment


    • #17
      Zdravo,katastrofa dan danes.Začel sem lepo v službi sem bil prost tako da sem se lepo naspal,ter začel zjutraj z igro.Vse kar sem doživel je skoraj neverjetno.Kakšne hende sem uspel izgubiti ne morem verjeti.Izgubil sem večino pridobljenega denarja iz prešnjega tedna.
      8.Dan 4h igranja-Br 1120$

      Comment


      • #18
        Kako se ti zdi field na ff?
        FREE 20€www.winamax.fr/en/i/4afprs (za nove uporabnike)

        Comment


        • #19
          andraz wrote: Kako se ti zdi field na ff?
          Kar tezek

          Comment


          • #20
            Danes sem nadeljeval z igro kljub polomu fčeraj.Počutil sem se vredu igra je bila tudi OK.
            9.Dan 3h igranja-Br 1220$

            Comment


            • #21
              Zdravo,danes sem vstal ob 8,imel zajtrk nato pa za mize,saj grem v službo popoldne.Dobra igra ter dober mindset.Zdaj naredim še trening ter hrano in gremo v službo.Jutri bom pa igral malo več.
              10.Dan 2h igranja-Br 1300$

              Comment


              • #22
                kako gre?
                ..........

                Comment


                • #23
                  Zdravo imel sem pauzo 2 dni fčeraj sem igral okoli 3 ure tudi danes nameravam igrati malo več.
                  13.Dan 3h igranja-Br 1370$

                  Comment


                  • #24
                    Zdravo,da se malo javim za mano je nekaj slabsih dni zaradi katerih sem se odločil,da naredim kratko pavzo z igranjem tako,da fčeraj ter danes ne igram jutri pa nadaljujem z nl10 da malo nazaj dobim samozavest.
                    15.Dan -Br 1270$

                    Comment


                    • #25
                      gape wrote: Zdravo,da se malo javim za mano je nekaj slabsih dni zaradi katerih sem se odločil,da naredim kratko pavzo z igranjem tako,da fčeraj ter danes ne igram jutri pa nadaljujem z nl10 da malo nazaj dobim samozavest.
                      15.Dan -Br 1270$
                      hey,
                      s čim pregleduješ igro? FF igraš na Party-u? Si exportaš hande in uvoziš v tracker?

                      Comment


                      • #26
                        Hey, si še z nami? Varianca?

                        Comment


                        • #27
                          Evo,da se javim lani sem seveda imel napačen mindset ter bustnil.Poker se za nekaj časa opustil.Danes pa bom nadaljeval z projekton.Na kratko,1.Januarja sem začel z projektom 200 dollarjev.Igram Mtt,ter cash game ko nimam zadosti časa,morem priznati,da sem dosti delal predvsem na mentalnem delu igre.Po 24 dneh sem na BR-ju 1850 Dolarjev.Plan je priti do 10.000 dolarjev do konca leta.
                          Trenutno bom se igral Mttje do 11 dollarjev ter cash game NL10.
                          BR:1850

                          Comment


                          • #28
                            super da si se odlocu za projekt in da to delis z nami na forumu..vrjetno ti to daje se dodatno motivacijo..sam ce sm paiskren tale tvoj projekt niti mal ni zanimiv..prilozi kksn rezultat,hand,screenshot/graf…karkoli GL!
                            Grind !!!

                            Comment


                            • #29
                              gape wrote: morem priznati,da sem dosti delal predvsem na mentalnem delu igre.
                              To gre vedno z lepa, ali pa z grda
                              Srečno, verjamem da bo zdaj lažje!
                              EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                              Comment

                              Working...
                              X