Announcement

Collapse
No announcement yet.

Poker projekt: Rad Bi Bil Normalen

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    HardGain wrote: Kje je pa coach? Ni njegova naloga, da pomaga v tem primeru? (to ni napad nate, ampak še en pomislek več glede tega t.i. coaching programa)
    Meni in kot sem prebral tudi kar precej ostalim je pomagala knjiga The mental game of poker, Jared Tendler
    Zdravo,
    Seveda da mi coach pomaga in mi je tudi on svetoval naj si pogledam knjigo ki jo omenjaš. Seveda problem je bil izpostavljen iz moje strani dan, dva nazaj. Da se ne bomo sedaj narobe razumeli da mi coach ne pomaga, seveda da pomaga! Vendar sem rekel da povprašam še na forumu ostale člane kako se srečujejo s tem.
    In seveda hvala za komentar.

    Comment


    • #17
      Pozdravljeni,
      Evo mesec Marec je za nami in lahko rečem da je bil uspešen mesec. V Marcu sem odigral 444 turnirjev kar je nad zastavljenimi cilji. Za mesec April si tako ponovno postavljam cilj odigrati vsaj 400 turnirjev.

      V Marcu mi je uspel tudi trenutno najboljši score na mojih limitih in sicer zmagati KTF.

      Srečno! :heart:

      Comment


      • #18
        Bravo, lepo napreduješ!

        Comment


        • #19
          CrusherInTheMaking wrote: Bravo, lepo napreduješ!
          Hvala hvala

          Comment


          • #20
            Zdravo,
            Žal mi nikakor ne rata, da bi lahko bolj pogosto pisal moj blog. Saj mi že tako zaradi službe trpi volumen katerega imam željo odigrati skozi mesec.
            Tako da tukaj je report za celoten mesec April.
            Zadovoljstvo glede moje igre v tem mesecu je nekje 6/10 (če ocenim). Velikokrat se mi dogaja, da mi pade fokus in začnem igrati svojo B mogoče celo C igro. Želim si, da bi našel metodo ki bo na meni delovala in da si med samim sešnom lahko »povrnem« koncentracijo, ki jo potrebujem za svojo A igro.
            Glede učenja je pa tako ali tako še vedno in bo vedno veliko prostora tako da poskušam najti čim več ur katere lahko posvetim študiju. S coachem morava pregledati še nekaj tematik nato pa pride napredovanje na višje limite. Ko pridem višje pa bomo videli kako se bom znašel in kako dobro je moje znanje.
            Rezultati sledijo na spodnjem grafu:




            Želje za naprej:
            - Slediti zastvljenim ciljem glede volumna odigranih MTT (400+)
            - Vsak dan vsaj 1h delati na igri
            - Večji fokus med samim sešnom
            - Zapisovati stvari, ki me zmotijo oz. mi delajo težave med igro. Nato poskušati najti rešitve, da se jih odpravi ali zmanjša v čim večji meri
            Res je lep občutek ko se ves trud in delo pokaže v samih rezultatih tako da overall je želja in volja po igranju in učenju še večja kot je bila na začetku (upam da uspem to držati še naprej).
            Lp in srečno :heart: okerpro:

            Comment


            • #21
              Zdravo,
              Poročilo za mesec Maj:
              V mesecu Maju mi je ratalo spraviti skupaj 18 sešnov in odigrati 372 turnirjev. Volumen je ponovno
              nekoliko manjši od mojih želja. Končni rezultati meseca Maja so vidni na grafu.
              Kar se tiče učenja igre je še veliko prostora (katerega opazim sam) za napredek. Res poskušam čim več
              svojega časa posvečati pokru le tako bom lahko naredil uspešno pot.
              Rezultati:


              Srečno! :heart:

              Comment


              • #22
                Junij & Julij
                Zdravo
                V času dopustov in polne zasedenosti mi je malce ušlo iz glave, da bi bilo dobro kaj objaviti na moj blog . Tako da v tem postu poročilo za dva meseca.
                V tem času sem začel dodajati 5€ turnirje. Prve izkušnje niso bile ravno prijetne vendar je treba vztrajati . Tako da v mesecu Juniju ni šlo ravno vse po načrtih. Na koncu meseca se je končalo BE in pa nekoliko slabši volumen.

                Julij kaj naj rečem izredno zanimiv mesec, mesec v katerem mi je ratalo narediti največji volumen do sedaj in tudi zmagati prvi »večji« turnir.

                Res si želim, da bi lahko še več časa posvetil pokru vendar je to včasih poleg službe res težko in enostavno zmanjka energije oz. so dnevi prekratki. Tako da v upanju da se to enkrat spremeni bom še naprej garal v okolju, ki mi je dano in upal da mi enkrat uspe.
                Še nekaj rezultatov:




                Srečno! okerpro:

                Comment


                • #23
                  Srečnoo na tvoji poti!!

                  Comment


                  • #24
                    BojLee wrote: Srečnoo na tvoji poti!!
                    Hvala in enako tebi

                    Comment


                    • #25
                      Avgust & September
                      Po dolgem času spet malce pišem. Mesec Avgust je bil zame trenutno enden najtežjih mesecev do sedaj. Po dobrih rezultatih v Julilju se je že v prvih dneh Avgusta obrnilo navzdol. Prvi teden je bila moja igra še kar stabilna kljub temu, da ni šlo vse po planih. Nato pa je prišel preostanek meseca kjer se je vse samo še slabšalo. Moja psiha in motivacija do igranja pa vedno bolj na dnu. Mesec se je končal v krepkem minusu. Moj dvom v moje sposobnosti, da sem zmožen nekaj narediti iz sebe pa je izginil. Res me je vse skupaj postavilo v neke čudne občutke. Tako v začetku septembra sploh nisem vedel ali naj še igram ali naj neham in zaključim svojo zgodbo. Tisti dan sva se s coachom še enkrat slišala preko skypa in rekla par besed glede nadaljevanja. Razlog za slabo igro je bila psihična utrujenost zaradi službe kjer se je Avgusta res veliko dogajalo + imel sem 14dni nočnega dela ;(. Ta utrujenost pa se je vedno začela kazati nekje med sešnom in me peljala samo še v večji tilt. Vendar jaz sem kljub temu vsak dan igral in »upal« da bo bolje. Po pogovoru sem si vzel slab teden dni pavze popolnoma brez pokra, da prečistim svojo glavo in se nato vrnem močnejši.
                      Ko sem se Septembra vrnil nazaj za poker mize je bilo to res nekaj čisto drugega kot pa tista »mora« v Avgustu. Tako sem ponovno začel igrati in delati na igri s polno »paro«. Nekako sem »vesel« da me je doletel tak mesec saj sem se iz njega res veliko naučil. Tako mi bo veliko stvari prišlo prav v nadaljevanju kariere kako se lotiti takih trenutkov. Gre pa zahvala definitivno tudi coachu in prijatelju, da sem se Septembra vrnil močnejši :club:
                      Spodaj pripenjam slike in grafe.
                      Avgust:

                      September:




                      Srečno :heart:

                      Comment

                      Working...
                      X