Announcement

Collapse
No announcement yet.

Denis - my last poker chance Project

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    ja tud so dnevi ko maš srečo in je tvoj dejanski graf nad ev!

    Comment


    • #17
      boš zdaj nehal poker igrat, glede na to da si izgubil čez 30k? ker kon koncev pri takem padcu bo težko kdaj boljše...

      Comment


      • #18
        na katerem sajtu pa sploh igraš?

        Comment


        • #19
          sej ubistvu ni sel v svoj minus,glede na to da je 2 leti konstantno delal plus,je pa razdelil pol lanskega dobicka in zdaj bo vrnitev med zive res tezka ce bi js tako padel bi ugasnil usaj za mesec ali za zmeraj,ce pa bi se kdaj igral bi zacel na NL 25 bildat BR...

          Comment


          • #20
            svetujem ti da najprej narediš kako 10 dnevno pavzo - pol pa probaš na kakem drugem -še bolj ovčarskem sajtu!

            Comment


            • #21
              Ja tako je to, vse lepo in prav nakar naenkrat bum bum bum in sploh ne veš več pr čem si.. Ni fajn občutek sploh ne. :S
              Kot se že iz grafa razvidi se zadnja 2 dni oz zadni dan projekta nism drzal nl100 kot sm si na začetku postavu cilj.
              To pa zato ker sm ugotovil da ne delam plusa na nl100 in nizje... Jst skoraj nikol u moji 2,5letni poker karieri nism
              konc sešna al dneva analiziral hende ter preučeval kje sm ga sral in kje bi lahk bolse odigral, pač prepresto sm igral svojo igro in se s samo igro sproti učil.
              No drugi dans sm zaklucu s 1,2k minusa na nl100, nakar grem gledat u manegerja in importam še par starejsih failov od lani, in ugotovim, kar sm tudi sam mislu, da js preprosto ne delam plusa na nl100 in nl50 in imam kar 9k minusa za bazo 120k hendov.
              Edin limit kjer delam oz sem delal plus je nl200, nl400 in pa malo nl600, kjer pa imam za 160k hendov 30k plusa.
              Je komu to jasno kako je to mozno, ker meni ni????????
              Kar je biv pa tudi povod, da sm tretji dan začel igrati nl200, malo počekiru na nl400 kjer sm pa zagledu mojo ovco(sicer regularca),ter tako presedlav više, naredu lepi plus oz pokril vs minus, ampak ne ni mi bilo dovol,hotu sm še več, bil sm dost deep na mizah tk da sm praktično mel skoraj ves denar na mizah, nakar sm naletu enih par mocnih, čemur je sledil tilt, in hitr sm biv spet pri tleh....
              Kar se pa sajta tiče, ssm ze studiru da bi ga menju, ampak mi ima ongame tko dobr softver kar se betanja tiče ter fold check bet tipk, da se pač do sedaj še nism odloču ter menju, mogoče čez čas ko bom spet mal poheftu.
              GL ajd

              Comment


              • #22
                Se pravi namesto, da bi šel na nižji limit, si šel raje na višjega?
                Kako si pa sploh prišel do NL200, če pa nikoli nisi uspel premagal NL50 in NL100?
                EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                Comment


                • #23
                  hja po mojem je bolše it na višjega kjer map po statistiki vsaj šanse, čeprav zlo riskantne, kot pa nizje kjer bi prej ko slej pogoru.
                  Lej js nism nikol igral po brolu, to je blo s tem projetom prvič zame. tko da sm igral pač tam za kjer sm imel denar, včasih kak dan k je pokemal sm igral tut nl2k in enkrat tudi nl5k, kjer pa imam na žalost pač 10k minusa...

                  Comment


                  • #24
                    Očitno imaš preveč denarja
                    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                    Comment


                    • #25
                      jp
                      ga slučajno rabis kej?

                      Comment

                      Working...
                      X