Announcement

Collapse
No announcement yet.

Skill vs Gamble?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Davor:

    22 / Poker Player / Poker Coach / Team BetKings&PokerPro<br />[br]Everyday 07:00 CEST live on Twitch

    Comment


    • #17
      pro4life wrote: In skušajo igrati solidno da se ne osramotijo, med tem ko na online je zmešnjava in je vse samo še KOCKA.
      :heart: :heart: :heart:
      Tocno tko pravim tudi jst...live se kdaj pa kdaj se zadrzijo pred kaksnimi oslarijami...na netu ko je vsak skrit za ekranom se pa dogaja vse mogoce...res je neprijetno ko srecas igralce ki opletajo z vsakimi grabljami na mttjih in ne foldajo nic in eden se nemore umaknit iz mize dokler ga ne skrekajo...sam res redko igram mttje ravno zaradi tega...lepse je na cash igrah, kjer se lahko umaknes ko prisedejo taksni bingo igralci...
      A si to ti Marjan? Sosed od Helene...se spomnis?
      FREE 20€www.winamax.fr/en/i/4afprs (za nove uporabnike)

      Comment


      • #18
        +1
        Jaz se tudi vsakic umaknem na cashu, ko prisedejo fishi.
        Skoda zgubljati cas na njih.

        Comment


        • #19
          ZKesic wrote: +1
          Jaz se tudi vsakic umaknem na cashu, ko prisedejo fishi.
          Skoda zgubljati cas na njih.
          :lol:

          Comment


          • #20
            pro4life wrote: Sem bral malo na tujih forumih o teh temah, pa vsi govorijo kako skill na dolgi rok prevlada ampak ali je res tako?
            Po mojem opažanju poker, sploh online MTT turnirji vse več postajajo klasični gamble z manjšim oddsi kot Black Jack.
            V vsakem turnirju bo prej ali slej prišlo, do situacij kot so AK vs KK, AK vs QQ, JJ vs AQ... itd... Se lahko temu sploh izogneš? Če imas QQ in ti nekdo porine all in, verjetno kličeš in to je čisti gamble.
            Če zeliš deep runat v turnirju boš moral z QQ zdržat proti AK, z AK premagat QQ in z AQ suckat proti AK in to ponoviti večkrat.
            Kar pomeni da je vse na srečo, tudi ko imaš AA in kličeš all-in si automatsko gemblaš svoj stack v tem primeru z zelo dobrimi oddsi.
            Sploh v poznih fazah turnirja, sploh ni več igre ampak je samo še all IN. Če non stop foldaš A10, te blindi ubijejo, če rineš notri A10 se nekdo prej ali slej zbudi za AJ, ali kliže z KQ in spet gemblaš.
            Ko enkrat pritišnes all-in preflop, je to 0% skill in 100% gamble.
            Klasični zatiltan fish.

            Comment


            • #21
              Lazje si je misliti tako, kot pa da nisi dost dober, da bi delal plus.

              Comment


              • #22
                Res je, sm ugotovu da je dejansko problem v meni da nisem dost dobr za online MTTje. Jbg Tilt nikol ne doživim ker zgubim teh par eur, ampak zato ker igraš X ur da nakoncu dobis bad beat in ne samo da zgubis denar tut čas. Sem bolj zivčen ko zgubim 100€ na pokru po 10urah igranja kakor če zgubim 300€ na enem listku alpa spinu.

                Comment


                • #23
                  pro4life wrote: Tilt nikol ne doživim ker zgubim teh par eur
                  Ma itak, sej ni tolk pomembno al gre gor al dol, tko al tko je 50 50 vse...na koncu dneva je tisto kar steje, da se malo podruzimo, pozabavamo, da se kaj popije in da je zdravje
                  FREE 20€www.winamax.fr/en/i/4afprs (za nove uporabnike)

                  Comment


                  • #24
                    andraz wrote: [quote=pro4life]Tilt nikol ne doživim ker zgubim teh par eur
                    Ma itak, sej ni tolk pomembno al gre gor al dol, tko al tko je 50 50 vse...na koncu dneva je tisto kar steje, da se malo podruzimo, pozabavamo, da se kaj popije in da je zdravje
                    Jp jp, je bolj zabavno live igrat pa še ok se počutis če te nekdo skreka ga vsaj lahko v oči pogledas Za moj slog igre je najbolje live igrat pa mogoče enkrat mesečno kakšen high roller low field mtt.
                    Mogoče grem pa državno zmagat

                    Comment


                    • #25
                      Evo pa smo se razumeli...in cash game tudi nemores rect da ni dobra izbira
                      Srecno! :spade:
                      FREE 20€www.winamax.fr/en/i/4afprs (za nove uporabnike)

                      Comment

                      Working...
                      X