Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako ste dosegli, da vas punca/žena podpira pri igranju pokra?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako ste dosegli, da vas punca/žena podpira pri igranju pokra?

    ... Ali pa vam to ni uspelo tako kot meni?
    Noče slišat drugega kot pa, da je igra na srečo. Dosegel sem, da lahko igram ob nedeljah zvečer, pa še to dostikrat poslušam grajo. Uf, da med tednom zaženem je hudič. Koristla bi mi njena podpora a kaj, ko se ji ne da nič dopovedat. Razumem, da bi pušnu redno, ampak je zame poker trenutno super hobi, ki mi prinaša dodatna finančna sredstva. No, pa da slišimo

  • #2
    Pomaga če ima tudi ona kaj od tega. Ne rabi bit veliko. Moja na primer kadi in se je dogajalo da ni bilo drugega keša pri roki kokr stari dober skrill in denar od pokra. Je pa potreben čas. Po prvi škatlici ne pričakuj čudežev, če pa je to lahko večkrat pa je to to. Pelji jo enkrat na kosilo, večerjo. Neke majhne stvari da bo lahko pogosteje. Ne vem sicer kere limite igraš, ampak nekaj se bo že najdlo. Da neboš preveč v BR skaku in boš mogu prevečkrat nižat limite.
    Noro se sliši samo je isto ko pr psu. Kako psa natreniraš da te posluša. z priboljški. Pa mu jih pol daješ cel lajf?? Ne. Ko se navadi je dovolj že če ga pobožaš. Seveda mu tu pa tam še daš kak priboljšek. Vendar ni več tolko pomemben.
    Pogovor. Zelo pomemben. Mora vedet da ti ta hobi pomeni veliko. Eni pač kvačkajo ti pa igraš poker. :lol: :P
    Pa dober BRM. Ne pipaj dnara od plače. Če je treba super mikrote igrat jebiga. Je pač treba.

    Comment


    • #3
      Nimam niti najmanjših problemov. Še vpraša me, a danes boš igral? Ko je withdraw v igri, dobi vedno kos torte.
      Sicer je pa proračun na koncu skupen.

      Comment


      • #4
        Zakaj rabiš, da te ljudje podpirajo pri igranju? Ne ji omenjati pokra, pa je to to. Dokler boš imel denar, ti ne bo težila.
        Najbolj pametno je, da bližnjim ne govoriš o tem "hobiju". Če boš zgubljal, te bodo grdo gledali. Če boš zmagoval, bodo pa ponavadi želeli "kos torte".

        Comment


        • #5
          Cigareti, večerje, kos torte... Ko da ni že rake dovolj! :P
          EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

          Comment


          • #6
            Torej dobiš dodaten dnar redno, in njej to ni všeč? Mogoče sta tok bogata da se ji zdi to useless... Drugač pa nevem.
            Pr men se je situacija obrna za 180 stopinj ko sm ji enkrat pokazal kok dnarja sm mel na Starsih še takrat. Jo je skor kap kr je misnla da se igra to za par centkov tle pa tam. Od takrat naprej je 110% podpora ko ve da služim 5x več kot ona z njenim šihtom.
            Je pa vse v denarju res pomoje. Ženskam moreš dokazat da se to splača. Čist razumem drugače da si pač neka za poker neizobražena ženska misli da si pač nek retard gambler ki namesto da bi z njo gledal sončni zahod raje na računalniku dnar zgubljaš in si 2 koraka stran od tega da boš vse v kazinoju na ruleti zagonu
            Če ti pa uspe dokazat da skos delaš nek + s tem pa ti še vedno ne da miru, pol pa res nevem kaj predlagat Lahk sam napišem RIP
            "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

            Comment


            • #7
              Anubis ni vse v denarju...nekaj je se v zlatu
              Kisho, predvidevam, da ce ti tok tezi je vsaj 90/60/90...
              be good, be better, be Governor of Poker

              Comment


              • #8
                Rose wrote: Nimam niti najmanjših problemov. Še vpraša me, a danes boš igral? Ko je withdraw v igri, dobi vedno kos torte.
                Sicer je pa proračun na koncu skupen.
                Waw, a si ji kupu morskega prasicka? #askamislim
                be good, be better, be Governor of Poker

                Comment


                • #9
                  js sm mojo tolk nauču range, da grem lahko mirno na wc in ona namest mene folda, kar je za foldat za ostalo mi pa zavpije naj pohitim

                  Comment


                  • #10
                    fcmura2005 wrote: Pomaga če ima tudi ona kaj od tega. Ne rabi bit veliko. Moja na primer kadi in se je dogajalo da ni bilo drugega keša pri roki kokr stari dober skrill in denar od pokra. Je pa potreben čas. Po prvi škatlici ne pričakuj čudežev, če pa je to lahko večkrat pa je to to. Pelji jo enkrat na kosilo, večerjo. Neke majhne stvari da bo lahko pogosteje. Ne vem sicer kere limite igraš, ampak nekaj se bo že najdlo. Da neboš preveč v BR skaku in boš mogu prevečkrat nižat limite.
                    Noro se sliši samo je isto ko pr psu. Kako psa natreniraš da te posluša. z priboljški. Pa mu jih pol daješ cel lajf?? Ne. Ko se navadi je dovolj že če ga pobožaš. Seveda mu tu pa tam še daš kak priboljšek. Vendar ni več tolko pomemben.
                    Pogovor. Zelo pomemben. Mora vedet da ti ta hobi pomeni veliko. Eni pač kvačkajo ti pa igraš poker. :lol: :P
                    Pa dober BRM. Ne pipaj dnara od plače. Če je treba super mikrote igrat jebiga. Je pač treba.
                    Oooo da bi tole tvoja prebrala hahah
                    22 / Poker Player / Poker Coach / Team BetKings&PokerPro<br />[br]Everyday 07:00 CEST live on Twitch

                    Comment


                    • #11
                      pol bi mogu cele šteke čikov kupvat, ne sam ene škatlce

                      Comment


                      • #12
                        surgeon wrote: js sm mojo tolk nauču range, da grem lahko mirno na wc in ona namest mene folda, kar je za foldat za ostalo mi pa zavpije naj pohitim
                        legenda...
                        Sam upam, da si tolk pameten pa ne hodis z njo na pedikure, manikure...ker ko jo bo tam scat prijelo jebiga, stol je tvoj...
                        be good, be better, be Governor of Poker

                        Comment


                        • #13
                          Plačal sem prejšnje poletje dopust v Tuniziji in ji povedal d je to dnar od pokra. Sicer low budget ampak useen ene 800eu in vecerjico dobi kdaj pa kdaj. Bom jo danes vprašal spet zakaj teži

                          Comment


                          • #14
                            Nisem jaz tako resen kot vi. Zame je to samo 13. plača ...
                            Ampak kar slišim, je “kaj mam pa jaz od tega”.
                            Tako da špilam, ko gre ona spat pa 2 do 3x letno na mal bolj fancy kosilo.
                            Sicer pa: kar zasluzimo tudi s pokrom, je skupno premozenje. Tako da mora vsak s partnerko svoj dobicek razpoloviti :lol:

                            Comment


                            • #15
                              pussyfoot wrote:
                              Sicer pa: kar zasluzimo tudi s pokrom, je skupno premozenje. Tako da mora vsak s partnerko svoj dobicek razpoloviti :lol:
                              Na srečo se tudi zgube razpolovi
                              Žena mi hodi v službo pa mastno služi, jaz pa lepo ležim pred kompom, pa sem kao poker pro, haha. Je kar lep life. In je tudi prav tako.

                              Comment

                              Working...
                              X