Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako ste dosegli, da vas punca/žena podpira pri igranju pokra?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    al mam pa js sam srečo in mi je to čist samoumevno, da probaš najprej razumet predn obsojaš hmm

    Comment


    • #32
      Pa še moja izkušnja na hitro.
      Ne spomnim se točno kako je bilo povsem na začetku, ko sem se šele spoznaval s pokrom. Se pa spomnim da sem ji rekel, da ne bom dajal lastnega denarja v poker. In ga res nisem, vse kar sem zgradil sem iz Free $50.
      Kasneje pa sem ji razložil matematiko, statistiko, verjetnost, pa itak ve da nisem nek butl, tako da mi zaupa. Sam pri sebi sem si pa obljubil, da "dela ne bom nikoli nosil domov". Nikoli nisem jamral o bad beatih, nikoli nisem bil slabe volje. Po koncu sessiona/dneva ni mogla nikoli vedet, ali sem pušnu jurja ali sem imel najboljši dan v karieri. To da poker ni vplival na mojo psiho, se mi je zdelo zelo pomembno. Sem imel to srečo, da sem že kmalu na začetku se hitro poglobil v verjetnost, vpliv variance ipd in sem poker "štekal", zato sem se lahko po koncu sessiona povsem odklopil.
      Kdaj pa kdaj me je kaj vprašala, sem kaj povedal. Nič posebnega sicer, itak sem vedno rekel, da gre v redu. Drugače pa na splošno ve zelo malo o pokru, ne ve niti kaj je flop npr. Tudi če bi jo vprašal, koliko misli da sem največ izgubil/dobil v enem dnevu, sem skoraj zihr da bi zgrešila cifro za vsaj 10-krat. Bom enkrat mogoče izvêdel poizkus pa posnel reakcijo
      Smešna štorija mi je bila s starši. Povabim jih domov na večerjo, povem da sem prišel v PokerStars Team Online. Razlagam kako uro o matematiki pokra, bankroll management, kako ni gamble, kaj je ta PS ekipa, etc ... Po tej eni uri, ko se mi zdi, da sem vse razložil v nulo pa mi mami reče... Samo pazi da ne boš hiše zakockal Fotr je bil pa samo zadovoljen, da sem šolanje končal
      EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

      Comment


      • #33
        Zanimiva tema. Vsak par ima neko svojo "dinamiko", tako da je težko dat tapravi nasvet, če je ne poznaš.
        Sigurno pa mora bit podpora partnerja, če želiš uspet. Ne predstavljam si, da bi vedno ko igram bla poleg (wuf wuf) nadrkana in zavijala z očmi al karkoli. Sam sem ji razložil kako pa kej in je dojela bistvo. Tako da velikokrat poraila, navija, vpraša zakaj stavim, če nimam nič itd.
        Blo bi interesantno slišat tudi, koliko ljudi na forumu je končalo razmerja zaradi stvari povezanih s pokrom.
        CoreySteel wrote:
        Sam pri sebi sem si pa obljubil, da "dela ne bom nikoli nosil domov". Nikoli nisem jamral o bad beatih, nikoli nisem bil slabe volje. Po koncu sessiona/dneva ni mogla nikoli vedet, ali sem pušnu jurja ali sem imel najboljši dan v karieri.
        Še bolj impresivno kot to, da ti je ratalo nardit kariero brez deposita, je ta označen del, vsaj meni. Velike respekt pa itak za oboje. Misliš, da je na "zen mode" vplivalo tudi to, da si igral FL cash in ne recimo MTTjev ali kake druge discipline s sick varianco?
        Koliko vas je takih, ki v popolnosti lahko odmislite kaj se je dogajalo za mizami? Določeni spoti so enostavno soulcrushing, nevem kako bi drugače opisal feeling, so pa MTTji s tega vidika najbrž specifični.

        Comment


        • #34
          Tiljandur wrote:
          Blo bi interesantno slišat tudi, koliko ljudi na forumu je končalo razmerja zaradi stvari povezanih s pokrom.
          Evo mene
          22 / Poker Player / Poker Coach / Team BetKings&PokerPro<br />[br]Everyday 07:00 CEST live on Twitch

          Comment


          • #35
            Tiljandur wrote:
            [quote=CoreySteel]
            Sam pri sebi sem si pa obljubil, da "dela ne bom nikoli nosil domov". Nikoli nisem jamral o bad beatih, nikoli nisem bil slabe volje. Po koncu sessiona/dneva ni mogla nikoli vedet, ali sem pušnu jurja ali sem imel najboljši dan v karieri.
            Še bolj impresivno kot to, da ti je ratalo nardit kariero brez deposita, je ta označen del, vsaj meni. Velike respekt pa itak za oboje. Misliš, da je na "zen mode" vplivalo tudi to, da si igral FL cash in ne recimo MTTjev ali kake druge discipline s sick varianco?
            Koliko vas je takih, ki v popolnosti lahko odmislite kaj se je dogajalo za mizami? Določeni spoti so enostavno soulcrushing, nevem kako bi drugače opisal feeling, so pa MTTji s tega vidika najbrž specifični.
            Že na začetku sem imel opcijo izbire med učenjem FL materiala ali NL. FL je bil predstavljen kot bolj matematičen, varnejši, lažje upravljanje BR-ja ipd, in tak človek kot sem, bolj na "zihr", sem jasno izbral FL Ampak tudi FL ima zajebano varianco. Ni toliko tega "gor in dol", ampak zaradi zelo majhnih edgov se lahko nek downswing vleče v neskončnost. Lahko si najboljši igralec za mizami, pa bo šel 3 mesece graf samo dol dol dol. Zato sem na neki točki tudi grafe nehal gledat.
            Jaz si sam pri sebi mislim, da bi obdržal "zen mode" tudi pri NL/MTT, samo bi me pomoje MTT-ji kar postavli na realna tla Zato sem pa vedno hotel probati. Verjetno ne bomo nikoli izvedeli... :P
            EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

            Comment


            • #36
              AtaTheGreat wrote: [quote=Tiljandur]
              Blo bi interesantno slišat tudi, koliko ljudi na forumu je končalo razmerja zaradi stvari povezanih s pokrom.
              Evo mene
              Lahko kej več*? Ni podpirala? Ni verjela? Ni zaupanja?

              Comment


              • #37
                Nimam punce. Ženske velikokrat moti, da ne odgovorim konkretno na vprašanje, s čim se ukvarjam. Tiste, ki dobijo malo boljši vpogled v moj lajf, ponavadi predvidevajo, da sem kak kriminalec, ko sem vedno poln cvenka. Z iskrenostjo na tem področju sem pa opravil. Enkrat in edinkrat sem eni priznal, da sem pokeraš, pa mi je pribila, da ima Ryanair zdaj karte po 8€, mogoče se še kam spravim, lol. Zdaj je ta oseba dr. med., go figure. Ignoranca je pri nas žal vsepovsod.

                Comment


                • #38
                  Homer wrote: Nimam punce. Ženske velikokrat moti, da ne odgovorim konkretno na vprašanje, s čim se ukvarjam. Tiste, ki dobijo malo boljši vpogled v moj lajf, ponavadi predvidevajo, da sem kak kriminalec, ko sem vedno poln cvenka. Z iskrenostjo na tem področju sem pa opravil. Enkrat in edinkrat sem eni priznal, da sem pokeraš, pa mi je pribila, da ima Ryanair zdaj karte po 8€, mogoče se še kam spravim, lol. Zdaj je ta oseba dr. med., go figure. Ignoranca je pri nas žal vsepovsod.
                  To bi moral konkretno odgovorit. Js sm sicer z mojo že 12 let pa tudi nism nek maneken sam če kdaj kaki ženski omenim da igram poker tut če ne razume ji ponavadi postanem vsaj za kakih 15s dosti bolj zanimiv Mogoče lahk probaš spremenit strategijo
                  "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

                  Comment


                  • #39
                    Rose wrote: [quote=AtaTheGreat][quote=Tiljandur]
                    Blo bi interesantno slišat tudi, koliko ljudi na forumu je končalo razmerja zaradi stvari povezanih s pokrom.
                    Evo mene
                    Lahko kej več*? Ni podpirala? Ni verjela? Ni zaupanja?
                    podpirala, se zdej me.. verjame in zaupa
                    Enostavno po sessnih nimam vec energije, da bi vlagov v zvezo. Vse mi dol pade.. punca si zasluz velik vec pozornosti kakor sm
                    ji pa jz namenjov
                    22 / Poker Player / Poker Coach / Team BetKings&PokerPro<br />[br]Everyday 07:00 CEST live on Twitch

                    Comment


                    • #40
                      Anubis88 wrote: To bi moral konkretno odgovorit. Js sm sicer z mojo že 12 let pa tudi nism nek maneken sam če kdaj kaki ženski omenim da igram poker tut če ne razume ji ponavadi postanem vsaj za kakih 15s dosti bolj zanimiv Mogoče lahk probaš spremenit strategijo
                      A veš, da imaš prav. Sit sem trpljenja zaradi nepoučenosti in ignorance drugih. Če ima kdo napačne predstave o pokru, je to njegov problem, naj se izobrazi.
                      A ima morda kdo cifro od Inje Zalte? Njen (bivši) je menda pokeraš, nje gotovo ne bo motilo, če prinesem par sprintanih rangeov in grafov na prvi dejt :P

                      Comment


                      • #41
                        Homer wrote:
                        A ima morda kdo cifro od Inje Zalte? Njen (bivši) je menda pokeraš, nje gotovo ne bo motilo, če prinesem par sprintanih rangeov in grafov na prvi dejt :P
                        Ti rajš par vijolčnih pa rumenih sabo prnes pa ti tud rangov ne bo treba kazat
                        22 / Poker Player / Poker Coach / Team BetKings&PokerPro<br />[br]Everyday 07:00 CEST live on Twitch

                        Comment


                        • #42
                          CoreySteel wrote: Pa še moja izkušnja na hitro.
                          Ne spomnim se točno kako je bilo povsem na začetku, ko sem se šele spoznaval s pokrom. Se pa spomnim da sem ji rekel, da ne bom dajal lastnega denarja v poker. In ga res nisem, vse kar sem zgradil sem iz Free $50.
                          Kasneje pa sem ji razložil matematiko, statistiko, verjetnost, pa itak ve da nisem nek butl, tako da mi zaupa. Sam pri sebi sem si pa obljubil, da "dela ne bom nikoli nosil domov". Nikoli nisem jamral o bad beatih, nikoli nisem bil slabe volje. Po koncu sessiona/dneva ni mogla nikoli vedet, ali sem pušnu jurja ali sem imel najboljši dan v karieri. To da poker ni vplival na mojo psiho, se mi je zdelo zelo pomembno. Sem imel to srečo, da sem že kmalu na začetku se hitro poglobil v verjetnost, vpliv variance ipd in sem poker "štekal", zato sem se lahko po koncu sessiona povsem odklopil.
                          Kdaj pa kdaj me je kaj vprašala, sem kaj povedal. Nič posebnega sicer, itak sem vedno rekel, da gre v redu. Drugače pa na splošno ve zelo malo o pokru, ne ve niti kaj je flop npr. Tudi če bi jo vprašal, koliko misli da sem največ izgubil/dobil v enem dnevu, sem skoraj zihr da bi zgrešila cifro za vsaj 10-krat. Bom enkrat mogoče izvêdel poizkus pa posnel reakcijo
                          Smešna štorija mi je bila s starši. Povabim jih domov na večerjo, povem da sem prišel v PokerStars Team Online. Razlagam kako uro o matematiki pokra, bankroll management, kako ni gamble, kaj je ta PS ekipa, etc ... Po tej eni uri, ko se mi zdi, da sem vse razložil v nulo pa mi mami reče... Samo pazi da ne boš hiše zakockal Fotr je bil pa samo zadovoljen, da sem šolanje končal
                          Haha, moja izkušnja je praktično povsem enaka. Nekako se nikoli ni poglabljala v to, dokler je bila konsistenca, nek urnik, je to spoštovala in tretirala kot mojo službo.
                          Jaz sem imel vedno večje probleme razložit poker kolegom, ki so spraševali/oziroma mi je šlo to blazno na živce. Ker 99% folka misle, da je igranje pokra to, da poklikaš pol urce na dan in delaš par k$ na mesec Še bolj pa me je motilo, ker so vedno vsi spraševali, koliko služim s pokrom, tudi samo znanci, ali pa čisto random ljudje, ki so izvedeli da igram poker (ker je to moja služba, se mi je tak odnos vedno zdel butast; tudi jaz ne sprašujem koliko ljudje služijo na šihtu). Ampak ja, na koncu dneva razumeš folk, poker je še vedno nekako "eksotična" aktivnost

                          Comment


                          • #43
                            CoreySteel wrote: Jaz si sam pri sebi mislim, da bi obdržal "zen mode" tudi pri NL/MTT, samo bi me pomoje MTT-ji kar postavli na realna tla Zato sem pa vedno hotel probati. Verjetno ne bomo nikoli izvedeli... :P
                            Meni se definitivno pozna na razpoloženju, can't hide it Doma pa kompenzirava pač, tko kot ima ona PMS imam jaz DS
                            AtaTheGreat wrote:
                            Ti rajš par vijolčnih pa rumenih sabo prnes pa ti tud rangov ne bo treba kazat
                            Iz kje ste to fantje? Na obali ni več vijola pa rumeno, samo še belo.

                            Comment


                            • #44
                              Mamokisho wrote: ... Ali pa vam to ni uspelo tako kot meni?
                              Noče slišat drugega kot pa, da je igra na srečo. Dosegel sem, da lahko igram ob nedeljah zvečer, pa še to dostikrat poslušam grajo. Uf, da med tednom zaženem je hudič. Koristla bi mi njena podpora a kaj, ko se ji ne da nič dopovedat. Razumem, da bi pušnu redno, ampak je zame poker trenutno super hobi, ki mi prinaša dodatna finančna sredstva. No, pa da slišimo
                              Te smem vprašati koliko si star in če je to tvoja prva resna punca ?
                              Partner ti nima kaj težiti. To ni zdrav - normalen odnos. Kaj ženska nima svojega življenja, da ima fokus na tebi? Ali te sprejme takšnega kot si, ali pa naj išče drugje.
                              Iz tvojega komentarja sklepam da je posesivna, agresivna, čustvena. Ne posluša te. Kakšna je njena mama, njena družina?
                              Se počutiš prijetno zraven "tašče" ali je zmešana babnica. Takšna bo tvoja, čez nekaj let. Run forest run
                              Ko bodo otroci, se ji bo še bolj utrgalo. Takrat boš prasec, lenuh, gambler.
                              Naredil sem preko 100k iz pokra, in nisem edini tu. Če bi bil z partnerjem, ki bi težil, bi to bilo nemogoče.
                              Zdaj imaš odgovor zakaj delaš drobiž.
                              play wit heart not wit ego

                              Comment


                              • #45
                                Star sem 30 in ni prva Ste mi dali mislit haha, ampak mogoče sem huje napisal kot pa je v resnici. No vsekakor se se nisva pogovorila do konca.

                                Comment

                                Working...
                                X