Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kateri poker room priporočate?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Homer wrote: Hvala, fantje. Mislim, da se bom potem kar za GG odločil. PokerBros mi enostavno ne potegne. Slišalo se bo čudno, ampak ne maram iger, v katerih je preveč fishev. Čakanje na hande za value bettat te perle je zame najhujša nočna mora. Če nekdo ne zna foldat, tudi nočem igrat z njim, ker mi ven potegne vse živce pa še slepič zraven. Veliko raje počakam, da jih olupijo regi, potem pa jaz olupim njih. Pa ne da sem nek baller, ampak moji živci pač na tak način funkcionirajo, pa še izziv je čisto drugačen. Lp, forumski čudak :P
    :lol: :lol: :lol: :lol: Kake pišete na teh forumih zadnje cajte ej
    "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

    Comment


    • #17
      Hahaha ti si norc, pejt na nl200 pol pa se ti nau treba bat fishou

      Comment


      • #18
        Če je kdo dobil željo, da bi me razbil, se lahko komot dobimo na piru alpakej
        Ne resno, moj lajf je parodija samega nase, to ni še nič.

        Comment


        • #19
          Homer wrote: Če je kdo dobil željo, da bi me razbil, se lahko komot dobimo na piru alpakej
          Ne resno, moj lajf je parodija samega nase, to ni še nič.
          lol, vsaj en k se zna mal pohecat

          Comment


          • #20
            CoreySteel wrote:
            PokerBros bi verjetno bil za probat. Lahko si ogledaš tale članek o unijah:
            http://si.pokerpro.cc/novice/1627-pr...bros-unij.html
            Dejte že nehat promovirat ta skemerski pokerbros, prosim lepo no.džis

            Comment

            Working...
            X