Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sprejet predlog Zakona o spremembah Zakona o igrah na srečo.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ljudmila novak je za na grmado !!!!

    Comment


    • kab00m98 wrote:
      Če bi 24ur začel o temu na veliko pisat potem teh 20k podpisov ni niti najmanjši problem.
      Ampak ne prasice rajši 5x na dan od Murkota pišejo pa ene Čepin ženske za katero še zdaj nevem kaj točno dela ... katastrofa
      Ko so zbirali podpise za referendum glede vstopa Hrvaške v NATO, se je povsod na vlko govorilo o tem pa jih niso zbrali več ko 5000. BTW, 24ur za mene ni (več) kredibiln medij, dovolj je samo da preletiš njihovo naslovno stran.

      Comment


      • 24ur je tolk poscan medij da ni sam rumene barve, ampak zraven še smrdi do amena. Sicer barva in smrad nista lastnosti samo 24ur.
        Monkeys make the $how

        Comment


        • Tukaj so še poročali, ampak z relativno veliko distanco do našega stališča, na 24ur je bilo (začuda) vse skupaj veliko bolje razloženo in utemeljeno:
          http://www.dnevnik.si/tiskane_izdaje/dnevnik/1042335434
          Trenutno so očitno v fazi preverjanja podpisov:
          http://www.dz-rs.si/index.php?id=101&sm=k&q=sre%C4%8Do&mandate=-1&sb=7&sd=0&o=0&unid=PZ|56FDFF6C67DBE3C2C12576C100 35BC22&showdoc=1
          Upajmo, da bomo dobili več medijske pozornosti, ko bo rok za nadaljno zbiranje podpisov tudi uradno razpisan.

          Comment


          • Skoraj nemogoče bo zbrati 40k podpisov. Vsak osebek mora izpolniti poseben obrazec in ga overiti na upravni enoti. Torej gremo 30 ljudi na tržnco usako mamo ugrabmo nesemo na upravno pr tržnci pa nej izpolne obrezec pa dobi 100g fig.

            Comment


            • Frorchy wrote: Skoraj nemogoče bo zbrati 40k podpisov. Vsak osebek mora izpolniti poseben obrazec in ga overiti na upravni enoti. Torej gremo 30 ljudi na tržnco usako mamo ugrabmo nesemo na upravno pr tržnci pa nej izpolne obrezec pa dobi 100g fig.
              hmm mame lahk tuki kar odpišemo...ker tko ne zastopjo zakaj gre, lahko bi se pa študentje dobr aktiviral?
              Monkeys make the $how

              Comment


              • http://www.shrani.si/f/3o/mh/2RIzjjK/picture.jpg
                evo clanek iz danasnjega casopisa Dobro Jutro....k da bi se norca delal
                "zjebali so te z nekimi tezkimi strategijami pa se knjige so brali zato sem nehal je rekel Robi" hahahaha kere kreteni neumni klosarski zihr je biu tezka ovca k so mu use uzel zdej pa neki joka a ce bi pr šahu omenjal strategijo bi pa rekl kok ma velik IQ pa podobne bedarije
                "Anyone who has never made a mistake has never tried anything new" Albert Einstein (1879-1955)

                Comment


                • Jah tukaj bo potrebna propaganda na višjem nivoju, domet facebooka, forumov in ostalih spletnih skupnosti je pač teh 3k podpisov za pobudo. Za kaj več po potrebna politična angažiranost, medijska naklonjenost in delovanje za to namenjenih inštitucij.

                  Comment


                  • Tale člank iz dobro jutro je pa tut ej. Vedno bl se v isti sapi omenja poker, stave z zasvojenostjo. Kot da smo tisti, ki igramo, avtomatsko zasvojeni. Itak nas je pa po tem članku sodeč 99% kriminalcev na tem forumu :lol: :lol:

                    Comment


                    • to so itak te "amaterski" novinarji k nimajo pojma....k da bi sou jst zdej komenterat umetnostno drsanje
                      sej se vid da je đabe cajtng.....pomojm smo mel mi u srednesolske casopisu bolse "novinarje" k te imbecili
                      "Anyone who has never made a mistake has never tried anything new" Albert Einstein (1879-1955)

                      Comment


                      • una uprasanja so pa tko zastavljena da prou iscejo pritrdilne odgovore....sam zamenju bi pac hazardersvto z recmo uporabljanjem WC-ja in bi ugotovu da si na 7 uprasanj odgovoru pritrdilno in si odvisn od sranja na WCju hahahahah....taka uprasanja sm se jst zmislu k sm delu seminarsko za anketo hahah tuki so pa kao visek psihologije odvisnosti od iger na sreco hahaha dej ne me jebat kje je rugelj k ga rabs
                        "Anyone who has never made a mistake has never tried anything new" Albert Einstein (1879-1955)

                        Comment


                        • Jaz igram poker in sem zasvojen, če ne igram vsaj 8 ur na dan se tresem in zaradi pokra sem se spustil v trde droge ter prostitucijo.
                          V prostem času pa podpiram razne teroristične organizacije.
                          Star sem 17 let in v tiltu razbijam vse kar mi pride pod roke... prizadeti starši pa me sprašujejo, če sem normalen.

                          Ne razumejo pa kako je, če imam AA in grem preflop AI ter izgubim proti 22 ... a bi bilo normalno, če po takem handu nebi razbil vsega kar je blizu?
                          HAHA pomoje.... en normalen človek po vsej tej lažni propagandi misli, da tako razmišljajo online poker igralci :P
                          Victory is reserved for those who are willing to pay its price<br />[br]- Sun Tzu

                          Comment


                          • so iz radia klical na institut Jozef Štefan pa prašali enga stručkota ka misli..........
                            pa je reku da blokada je izvedljiva tak da vse kable potrgamo k grejo v slo in vn. Vse druga pa je tak tak. Da pa njemu se to sploh ne zdi tak problem, problem je, da mi plačujemo ljudi ki so prpravli ta zakon, vložli ne vem kok ur truda, znanja v to, plačujemo ljudi k so ta zakon preštudirali, sprejeli....... da ne more verjet d je kdo lohk kej tazga spravu na papir, pa ni bil u komi zadnjih 30 let......
                            Ja res se človk vpraša kje mi živimo, pa kakšni ljudje nas vodijo..........
                            U grčiji so par let hotli en člen u zakonu spremenit k bi upokojencem neki zmanšu......in ka se zgodi? več k100.000 ljudi gre na ceste in stouče vse......takoj akcija!
                            Mi pa tak rabmo enga d nas jebe. Celo zgodovino so nas drugi....zdj k smo pa oblast dobli se bomo pa zjebali do konca
                            OVCE
                            They must find it difficult....... those who have taken authority as truth, rather then truth as the authority

                            Comment


                            • Jaz sem tudi zasvojen ampak ne s pokrom ampak s službo. Vsak dan visim tam kot kreten 8h in to že 16 let in poslušam "težke stranke po telefonu. Im kdo predlog kako se ozdravim , pizda so kreteni.

                              Comment


                              • Kako je sedaj s podpisi? Bi šel tudi jaz, pa ne vem kako to poteka.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Comment

                                Working...
                                X