Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sprejet predlog Zakona o spremembah Zakona o igrah na srečo.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Clovek kar ne more vrjet kaj se grejo ti nasi kavbojci, da jim jebem vse po spisku ....... In kaksen folk odloca o teh stvareh.... Ko nima blage veze o tem.... Podn od podna.

    Comment


    • lahko kdo faksira podpise? Mu pošljem pa mailu slike...

      Comment


      • robcki wrote: [quote=biaggo]in una glupa kura iz Urada, k se je napamet napiflala tiste 3 razloge za blokado... pofukan bananastan!
        http://poptv.si/multimedia/preverjen...-za-poker.html
        BRAVO! Ta baba (Strnad Sonja) je pa NUTS! OMFG pa še takšne ljudi v Sloveniji! Kot da ni ciganije dovolj.
        To babo in še koga njenega kova bi mogli zažgati oz. utopiti, tako kot včasih.
        Madona mi je pritisk dvignala. Še za smetiščarja ni! Zdaj sem jih tak užalu.
        "Da se prepričuje pranje denarja in financiranje terorizma. ... ta je huda ja :|

        Comment


        • ta sonja strnad je kura imbecilska, na grmado z njo !!!!!!!!!!!!

          Comment


          • jaz padem v smeh, ko so imbecili neumni omenili financiranej terorizma lol. Pa ona koklja neumna od ministrstva.... Kako ni sram človeka takih neumnih stvari govorit? A nič ne razmisli, preden kaj zine na TVju? Ajde ne bi rekel, da bi spila prej liter jegra pa to govorila gor...
            Pol pa že spet slišim pametnega fotra odzadaj, kaj si je iz tega celega prispevka zapomno.... Da je dobro, da preprečijo igranje zasvojencem, pa da kak se denar pere s temi igrami na srečo... Jao... V keri butalščini živimo.
            u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

            Comment


            • Če prepovedujejo poker, naj prepovejo tudi borzo sej gre za podobno stvar. :|

              Comment


              • sam ko sem pa ta prispevek sedaj preko neta pogledal pa nisem vedel al naj jo prek ekrana usekam to babo blesavo al naj se smejim kake vn meče

                Comment


                • Pi*da jim materna, zdaj bom iz inata teroristom nakazal. :lol:

                  Comment


                  • ej,eden je napisal da danes po pošti ne velja... kako da ne. ČE dam na pošto kot priporočneno,se šteje današnji dan,ne glede kdaj pride do njih. Torej... Pa še to mi ni jasno. Zakaj se samo do danes zbirajo podpisi?

                    Comment


                    • Belzebozo wrote: Če prepovedujejo poker, naj prepovejo tudi borzo sej gre za podobno stvar. :|
                      Tako je! čist isto razlago sem enmu dons povedu. sam mu ni potegnal, še 15 minut me je butast gledu: "poker...? borza...? sam to ni isto veš. pr pokru kockajo, za tist pa rabš šolo, pa z delnicam ne more vsak..."
                      ... drvosječa šutast!
                      Največji problem je to da je velika večina folka nerazgledanega, naivnega in paranoičnega, kar spet pride on prenizkega IQ, ki so ga podedoval od staršu. In pol lahk take servirane zadeve na lahko požrejo. Edino pametno zadevo, k sem slišu na tej gnili oddaji je ta, k je tip reku, da so takšne zadeve le začetek v uvod hujših omejitev osebne svobode in odločanja.
                      "First they came for the communists, and I did not speak out—because I was not a communist;
                      Then they came for the trade unionists, and I did not speak out—because I was not a trade unionist;
                      Then they came for the Jews, and I did not speak out—because I was not a Jew;
                      Then they came for me—and there was no one left to speak out."
                      Pastor Martin Niemöller
                      The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

                      Comment


                      • biaggo wrote: [quote=Belzebozo]Če prepovedujejo poker, naj prepovejo tudi borzo sej gre za podobno stvar. :|
                        Tako je! čist isto razlago sem enmu dons povedu. sam mu ni potegnal, še 15 minut me je butast gledu: "poker...? borza...? sam to ni isto veš. pr pokru kockajo, za tist pa rabš šolo, pa z delnicam ne more vsak..."
                        ... drvosječa šutast!
                        Največji problem je to da je velika večina folka nerazgledanega, naivnega in paranoičnega, kar spet pride on prenizkega IQ, ki so ga podedoval od staršu. In pol lahk take servirane zadeve na lahko požrejo. Edino pametno zadevo, k sem slišu na tej gnili oddaji je ta, k je tip reku, da so takšne zadeve le začetek v uvod hujših omejitev osebne svobode in odločanja.
                        "First they came for the communists, and I did not speak out—because I was not a communist;
                        Then they came for the trade unionists, and I did not speak out—because I was not a trade unionist;
                        Then they came for the Jews, and I did not speak out—because I was not a Jew;
                        Then they came for me—and there was no one left to speak out."
                        Pastor Martin Niemöller
                        WORD!

                        Comment


                        • To je to. Zdaj veste, kje ste. V sloveniji. Kjer vam cepci krojijo življenje, ljudje, ki sploh ne vedo, kaj sploh to je.....
                          I´m your best friend, when you are steaming.....

                          Comment


                          • To presega vse meje. Že tako smo državljani Slovenije med najbolj obdavčenimi, a kljub vsemu oblast išče nove načine, kako od nas potegniti še več. Plačujemo za grehe, ki so v veliki meri plod nesposobnosti in nepremišljenih dejanj politikov (patrije, slabo črpanje evropskih sredstev, prekomerno zadolževanje...).
                            Zdaj pa so pod krinko skrbi za svoje državljane (in celo preprečevanja financiranja terorizma) sprejeli oz. spremenili Zakon o igrah na srečo. Argumenti za potrebnost sprejetja tega zakona so zelo šibki oziroma so naravnost smešni, poleg tega pa je ta zakon (oz. člen zakona, ki govori o prepovedi igranja prek interneta) izjemno sporen in milo rečeno čuden, na kar opozarjajo tisti, ki se na to dejansko spoznajo.
                            Zakon so torej napisali ljudje, ki so s področjem iger na srečo niso seznanjeni, nimajo z igranjem teh iger nobenih izkušenj in med sabo ne znajo ločiti teh iger.
                            Malo mojega razmišljanja o njihovih argumentih in ostalem:
                            1. Odvisnost: Slišal sem, da je v tem letu v NG iskalo pomoč 55 odvisnikov od iger na srečo. Neverjetna številka. Koliko je odvisnikov od alkohola? Koliko družin trpi zaradi alkohola? Ali to vlade ne zanima? Že ne, ker očitno poberejo ogromno denarja od davkov na alkohol. Ta argument je privlečen za lase.
                            In.. zakaj potemtakem ne prepoveste igranje lota? Ga pa ja ni Slovenca, ki ne bi kdaj izpolnil listka, da ne govorim o tistih, ki to redno počnejo.
                            2. Pranje denarja in financiranje terorizma. Stavim, da je kar nekaj politikov že pralo denar, ali pa vsaj posredno sodelovalo pri tem dejanju. Poleg tega so nekateri prišli do diplome z goljufanjem pri izpitih, drugi ne plačujejo najemnin itd.. In oni meni o pranju denarja, kršenju zakonov...
                            Temu o financiranju terorizma se lahko samo nasmejim. Sem ravno prebiral, koliko so spletne in poker igralnice (to je denar, ki smo ga prek igralnic darovali igralci) zbrale denarja za Haiti. Npr. Pokerstars: http://www.pokerstarsblog.com/2010/p...15-063743.html . Pa ni ta Haiti osamljen primer dobrodelnosti pokerašev.
                            Koliko ste gospa Sonja Strnad vi dali letos v dobrodelne namene?
                            Če prav vem je Slovenija dala šotore v vrednosti nekaj čez 50000€.
                            3. Preprečevanje otrokom dostop do iger na srečo.
                            Če so stari nesposobni krotiti svojega malinovca in mu pustijo, da se prijavi z njihovim imenom in plačuje z njihovo kartico, potem pa naj. Mislim, da starši brez težav vidijo na bančnem izpisku, da je šel denar v spletno igralnico in lahko primerno ukrepajo. Problem je mnogo manjši kot pa če se njihov mali fiksa. Tu niti ne morejo zanikati in reči:" Ne, naš pa že ne. Naš pa ni tak."
                            4. Športna loterija, Loterija Slovenije.
                            Verjetno gremo spletni igralci vodilnim pri tem monopolistu še bolj na jetra kot politikom, saj menijo, da jim odžiramo velik del dohodka, ki ga med drugim razdelijo tudi invalidom, športnikom in humanitarnim organizacijam.
                            Ne vidijo pa, da pri njih ne igramo, ker imajo zanič ponutbo. Npr. stave: ponudba dogodkov je slaba. Singli so le na nekatere tekme. Kvote so v primerjavi s tujimi stavnicami katastrofalno nizke. In še bi lahko našteval.. So vsaj 10 let za tujino, kar se tiče igralništva in sploh ne vejo za možnosti, ki jim jih daje internet.
                            In politiki.. Namesto da bi podelili koncesijo še komu drugemu kot ŠL, rajši omejujejo konkurenco. Mar ne vidijo, da bi ravno na račun konkurence invalidske, športne in humanitarne organizacije imele še bistveno več prihodkov.
                            5. Narobe je, da tisti, ki nimajo pojma, po medijih enačijo npr. stave, poker z igrami na srečo (npr. ruleto - brez Ruleta svetovalca).
                            6. Problem je, kot je pred mano rekel biaggo, da je velika večina folka nerazgledanega, naivnega in paranoičnega. Niso sposobni kritičnega razmišljanja in presoje, ampak to, kar jim je servirano prek medijev vzamejo kot tako in ne moreš jih premakniti niti za milimeter! Poglejte Američane. Saj so vsi posrani od stalnega medijskega obstreljevanja s terorizmom in svobodo. Pač lahko je manipulirati z ubogo in nevedno rajo.
                            7. Sprašujem se, kaj je slovenskemu folku, da se ni sposoben enkrat končno upreti in složno nastopiti proti oblastnikom. Ne glede na to kdo je na oblasti, vedno slabše nam gre. Ta apatija je obupna. Niti toliko se nam ne ljubi, da bi vsak prispeval nekaj podpisov za "ustavimo cenzuro" in stopil do pošte. Pa to je najmanj, kar človek lahko stori. V Franciji bi se ob takšnem nategovanju ljudem že davno utrgalo in bi gorelo na ulicah. Pri nas pa gremo na shod zato, da pojemo golaž, se napijemo in zapojemo bandiera rossa. naslednji teden pa vse po starem...
                            8. Bodi to dovolj. To je nekaj mojih pogledov na to tematiko in tudi nekoliko širše. V kolikor nam onemogočijo igranje pora prek spleta, mi bodo vzeli enega izmed hobijev, ki mi veliko pomeni. Prav tako kot igranje nogometa in še kaj drugega. Kljub vsemu upam, da se bo na koncu vse dobro izteklo.
                            im2381

                            Comment


                            • s tem postom si zadeu pomojm mnenje vecine tuki na forumu
                              "Anyone who has never made a mistake has never tried anything new" Albert Einstein (1879-1955)

                              Comment


                              • Ja.
                                ..........
                                I´m your best friend, when you are steaming.....

                                Comment

                                Working...
                                X