Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sprejet predlog Zakona o spremembah Zakona o igrah na srečo.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • še 3 podpise sem prejel

    Comment


    • Jaz zihr še jutri kaj naberem ajde potrudimo se

      Comment


      • izpitno obdobje je.. .tako, da študentov ne boš kar tako našel na fakultetah, razen če imajo ju3 izpite....
        u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

        Comment


        • 1wayman wrote: izpitno obdobje je.. .tako, da študentov ne boš kar tako našel na fakultetah, razen če imajo ju3 izpite....
          pa po študentskih domovih, sigurno je folka

          Comment


          • mal prej sem poslu prjatlu k ma fax po mailu imena par mojih kolegu, 2eh bivših punc pa en kup familije zravn - 28 imen.
            Pri vsem tem me pa neki druga žre: pr eni temi na forumu mesec nazaj me je par ldi kurcal, zakaj ne plačujem davka in kako je to nemoralno. Evo vam razlog! Zakaj bi plačeval davek državi, ki se v mojem imenu odloča zakaj smem in ne smem jaz legalno porabiti svoj lasten denar, ki sem ga pridobil na legalen način z lastno voljo, znanjem, trudom in vložkom.Državi ,ki mi krši ustavno izvoljeno pravico do svobode in samoodločanja. Kot da sem imbecil!
            Ponosen neplačnik davka od leta 2006 dalje!
            The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

            Comment


            • programer wrote: še 2 podpisa sem dobil...
              lol oprosti nism zaljiv... ampak tkole da bomo sesteval pa pisal poste da juhej jest mam se 2 podpisa pač ne bo dovolj... ..mi smo jih dans zbrali 400 po fakultetah in jutr zjutri se gre se 1x...edino tako se dobi masa podpisov da se pristopi kar do grupe ljudi in na hitr pove in pol ko 1 podpise podpisejo se vsi ostali...

              Comment


              • ce je kdo od vas na downsingu vabljen da se jutri zjutraj pridruzi za 10$/h ... meeting point ob 7:30 ljubljanski univerzitetni inkubator vojkova 63..

                Comment


                • verjetn je hotu sam pokazat kako napreduje pri njemu z zbiranjem od tistih, ki ne morejo sami poslat prek faxa se mi zdi cisto v redu to porocanje ..

                  Comment


                  • nacekk wrote: ce je kdo od vas na downsingu vabljen da se jutri zjutraj pridruzi za 10$/h ... meeting point ob 7:30 ljubljanski univerzitetni inkubator vojkova 63..
                    dvigam na $15/h pa še nekaj dobrega boste prispevali slo poker skupnosti..... PM za gsm

                    Comment


                    • Dej na Facebook objavi če maš account

                      Comment


                      • Jst sm zbral 80 podpisov in jih bom jutri nesel v LJ.
                        nacekk: dejva si izmenjat telefonske, ko bom že v LJ bom pa še malo po faxih šel. Zastonj seveda. Ti pošljem PM.
                        Zelo enostavno je podpise zbrat. Danes sm jih z lahkoto 40 v 2h zbral. In to na Krasu. Kjer je gostota prebivalstva zelo majhna.

                        Comment


                        • RahXephon1 wrote: Dej na Facebook objavi če maš account
                          nimam..

                          Comment


                          • Programer, vsaka čast za trud in pomoč, enako nacekk, ni treba poudarjat, da je 400 več kot 6, če znamo pot oddse računat, znamo tud to. Ampak da je Programer šestim, ki se brez tega morda ne bi zmigali, omogočil pošiljanje preko maila, je pohvale vredno in lahko rečem samo: kapo dol! Vsak košček šteje.
                            Je pa res rahlo razočaranje, da je popoldne imela peticija na facebooku 2500 "prijateljev", podpisov je bilo takrat samo 1400. Sam jebat ga, mormo pa ostali bit tolk bolj pridni! Res kapo dol vsem, ki pomagate!

                            Comment


                            • 72oUTGonTILT wrote: Programer, vsaka čast za trud in pomoč, enako nacekk, ni treba poudarjat, da je 400 več kot 6, če znamo pot oddse računat, znamo tud to. Ampak da je Programer šestim, ki se brez tega morda ne bi zmigali, omogočil pošiljanje preko maila, je pohvale vredno in lahko rečem samo: kapo dol! Vsak košček šteje.
                              Je pa res rahlo razočaranje, da je popoldne imela peticija na facebooku 2500 "prijateljev", podpisov je bilo takrat samo 1400. Sam jebat ga, mormo pa ostali bit tolk bolj pridni! Res kapo dol vsem, ki pomagate!
                              ja jest sm povrsno preletel teme... nism vedu da se trudi delat to kar dela... hotu sm samo povadrit da se da nardit veliko v malem casu ce se zorganiziras...

                              Comment


                              • IzidorAQ wrote: Jst sm zbral 80 podpisov in jih bom jutri nesel v LJ.
                                nacekk: dejva si izmenjat telefonske, ko bom že v LJ bom pa še malo po faxih šel. Zastonj seveda. Ti pošljem PM.
                                Zelo enostavno je podpise zbrat. Danes sm jih z lahkoto 40 v 2h zbral. In to na Krasu. Kjer je gostota prebivalstva zelo majhna.
                                ti posljem mojo...

                                Comment

                                Working...
                                X