Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sprejet predlog Zakona o spremembah Zakona o igrah na srečo.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakšne opice to je isto kokr če bi mi zaprl mejo da ne bi smeu it u avstrijo u šoping zato ker država ne dobi davka od trgovin v tujini.
    tud ko uvedejo cenzuro, bom jst še kr igrau

    Comment


    • http://www.predlagam.vladi.si/webroot/idea/view/445

      Comment


      • čudn da v državnem zboru ni nobnga pokeraša ko jim j*** m***, se bo že najdla lukna v tem hitlerskem zakonu

        Comment


        • dradic wrote: čudn da v državnem zboru ni nobnga pokeraša ko jim j*** m***, se bo že najdla lukna v tem hitlerskem zakonu
          so som so EV- zato so pa nardil tole! sam poglej zih je edn puhnu unih 10€ je reku to je gembl! Vse bojo vzel! pa je lih preducerjsnm slisu kwa je tilt, je reku sm cist u tiltu k si je prek mtkinga telefona kupu paysafe... taki so v politiki!!

          Comment


          • Joj kere majo :lol: Una baba najprej nabija da je to za varstvo igralcev in da nebi mladoletni igral... bla bla bla. Pa da si bomo loh sami omejil lol. Sj je un povedu, da že vsak srednješolc bo znou mim te blokade, če sploh bo...

            Comment


            • a če se dons pošlje priporočeno še velja?

              Comment


              • Zgleda, da smo popušli. Sicer sem včeraj zjutraj poslal 11komadov. Glede priporočene pošte pa mislim, da velja datum oddaje na pošto, vsaj kar se ugovorov in pritožb tiče je tako.
                I´m your best friend, when you are steaming.....

                Comment


                • Kdo ve do kdaj se lahk pošlje?

                  Comment


                  • Zahvaljujemo se več sto podpisnikom, katerih podpise smo danes prejeli po pošti. Opozarjamo pa, da nam jih manjka še veliko. Podpise lahko pošljete po pošti ali faxu samo še danes.

                    Comment


                    • kuk je pa treba sploh zbrat 2000?

                      Comment


                      • jaz nesem zdej na pošto 26 podpisov...

                        Comment


                        • matjazk wrote: No smo še člani royalflusha organizirali študentke po Mariboru, pa dejmo zbrat te podpise.
                          Lep pozdrav in GL vsem!
                          Matjaž
                          Vendar je to treba danes poslati po faxu in ne po pošti. To , da je možno po pošti do vključno z danes je napaka...
                          fax : 01 588 11 89

                          Comment


                          • biaggo wrote: in una glupa kura iz Urada, k se je napamet napiflala tiste 3 razloge za blokado... pofukan bananastan!
                            http://poptv.si/multimedia/preverjen...-za-poker.html
                            BRAVO! Ta baba (Strnad Sonja) je pa NUTS! OMFG pa še takšne ljudi v Sloveniji! Kot da ni ciganije dovolj.
                            To babo in še koga njenega kova bi mogli zažgati oz. utopiti, tako kot včasih.
                            Madona mi je pritisk dvignala. Še za smetiščarja ni! Zdaj sem jih tak užalu.

                            Comment


                            • nacekk wrote: [quote=matjazk]No smo še člani royalflusha organizirali študentke po Mariboru, pa dejmo zbrat te podpise.
                              Lep pozdrav in GL vsem!
                              Matjaž
                              Vendar je to treba danes poslati po faxu in ne po pošti. To , da je možno po pošti do vključno z danes je napaka...
                              fax : 01 588 11 89
                              Zdaj še zbirajo podpise, potem jih pa peljem v lj. Če jih kdo iz MB ne more spravit na naslov, naj me pokliče do 14.00 na tel.:
                              031 892-757
                              Matjaž

                              Comment


                              • baje manka se par sto podpisov
                                "Anyone who has never made a mistake has never tried anything new" Albert Einstein (1879-1955)

                                Comment

                                Working...
                                X