Announcement

Collapse
No announcement yet.

instant internet ponudbe oz podobne možnosti ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    vsak telefon z HSDPA modemom ( se prav skor vsak ) ma enako funkcijo kot ta USB modem tko, da če nimaš zaklenjenga telefona sam hrvaško simko not fukneš pa akcija ( aja rabš š kabl da se povežeš s kompam, da se pa tud prek modrga zoba )

    Comment


    • #47
      mam eno splošno vprašanje glede instant interneta (mobitel), to ni za mene tak da nimam dosti podatkov ampak za strica, ki je čist nov v svetu računalnikov in se mu ne sanja kar velik, skratka njemu se dostikrat poveže na GPRS in ima res bogo povezavo 3 k/s, občasno se poveže na HSPA (al neki takega) kjer je povezava lahko 150 k/s al pa tudi 3 k/s. Kje se da to nastavit?

      Comment


      • #48
        helikopter in želva wrote: mam eno splošno vprašanje glede instant interneta (mobitel), to ni za mene tak da nimam dosti podatkov ampak za strica, ki je čist nov v svetu računalnikov in se mu ne sanja kar velik, skratka njemu se dostikrat poveže na GPRS in ima res bogo povezavo 3 k/s, občasno se poveže na HSPA (al neki takega) kjer je povezava lahko 150 k/s al pa tudi 3 k/s. Kje se da to nastavit?
        To je odvisno od signala ki ga operater ponuja, na določenem geografskem območju. Če ma pokrit z GPRS je tma ( za poker bi še šlo nekak ) Če ma pa pokrit 3G pa pač del uredu. Mogoče se da kej nastavt v nastavitvah mobitela. Amapk pomoje po defoultu vedno iše 3G, če ga ni pač šaltne na GPRS.

        Comment


        • #49
          jaz mam skoz nastavljeno gprs,zarad baterije (mislim,da je tut tko blo na defoultu ko sem kupu),ampak ko grem na net,dam na umts( moj gsm nima HSDPA oz tiste boljše povezave) povezavo in dela interet ko urca (skor,hehe)
          to pa se nastavi pod omrežje in izbira omrežja,kjer pol lahk določiš način povezave. Je pa seveda odvisno,kje si in kak signal je,tak kot je napisal limeni333. amapk verjetno je bolj problem od signala kot pa nastavitve,ker glede na opis kot si navedel,da včasih dela hitr včasih ne,je verjetno nastavljen kot dvojni način in dela na podlagi signala,ki ga dobiva gsm.

          Comment


          • #50
            da obudim tole temo...lahko uporabim usb kljuc od recimo tusmobila in dam not sim kartico hrvaskega ponudnika?
            rabu bi net za 4 dni in nebom kupoval modema posebej + se sim kartice z impulzi kaj se najbolj splaca nredit* drgac mam en modem, ni od tusa, ampak je nek univerzaln

            Comment


            • #51
              Modem dela povsod.
              EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

              Comment


              • #52
                torej grem samo na pumpo in recem dab meu sim kartico za internet s 500mb prenosa? kolk priblizno drzi 500 mb? igram vecinoma 1 mizo HU? hvala za info
                lp

                Comment


                • #53
                  Kakšen je postopek nabave ti žal ne znam povedat, ker s tem nimam izkušnje
                  500MB za 1 mizo bo več kot dovolj.
                  EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                  Comment

                  Working...
                  X