Announcement

Collapse
No announcement yet.

čudna zadeva SNG

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    skenclali zadevo .. the money is back is pa tk on fire ://
    Vonj dobička je prijeten, naj prihaja od koderkoli.

    Comment


    • #17
      kotnikdenis wrote: skenclali zadevo .. the money is back is pa tk on fire ://
      Vsaka slaba stran ma svojo dobro, čeprav včasih ne veš za kaj je nekaj dobro

      Comment


      • #18
        Hello,
        Thank you for your email.
        We are experiencing temporary technical problems with some tables. Please
        note that our programmers are aware of this situation and are working on
        resolving it. We kindly ask you for your patience, as the situation should
        be corrected shortly.
        Our apologies for any inconveniences caused.
        Best Regards,
        Mariana
        PokerStars Support Team
        To so men odpisali, češprav sem jim piso nekaj čist tretjega, kar sploh nima povezave z tehničnimi problemi xD
        In the poker game of life, women are the rake.

        Comment


        • #19
          Se strinjam z zmajem. Meni zadnja dva tedna tudi samo jemlje denar na PS. Izgubljam SNGje serijsko s tem, da sem od 10 prilezel na 80 usd sedaj sem pa ob 14 usd bonusa nazaj na 65 pa samo 1,2 oziroma po novem 1,5 sngjčke igram
          Bubble bubble i'm in trouble.<br />[br]Es ist unmöglich in diese zustände zu gewinnen!

          Comment


          • #20
            hmm, od 10$ si prlezu na 80$, zdej si pa padu na 65$? torej k gre gor je ''kriva'' tvoja izjemna igra, k gre dol je pa variance... :|
            <a href="http://www.professionalpokervideos.com/poker-software.html">http://www.professionalpokervideos.com/poker-software.html</a>

            Comment


            • #21
              Zezam se pubec, pač malo slabše odigraš, kero zatiltaš in par poštenih krekov in je že - 30 buy inov. Nič nima s sajtom to.
              play wit heart not wit ego

              Comment


              • #22
                :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
                Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

                Comment


                • #23
                  Ko misliš, da slabše ne more biti, ti pa spet crkne internet v bubblih. Že vidim ruse kak so se smejali za svojimi ekrani neki sred sibirije.

                  zadnih 300 iger.
                  Sicer mam pa vstopnico za battle of the planets. Sam tam me malce pokema, pa bomo to hitro pozabili. :P
                  play wit heart not wit ego

                  Comment


                  • #24
                    No tole sem pa jaz dobila na mail danes dopoldan od PS:
                    Včerajšnje tehnične težave so zdaj rešene in igre se normalno nadaljujejo.
                    Opravičujemo se za morebitne nevšečnosti.
                    Vsem igralcem, ki so v času težav igrali na večmiznih turnirjih, smo izdali povračila s pomočjo "roll forward" formule, ki je opisana na spodnji povezavi:
                    http://www.pokerstars.si/poker/tourn...cancellations/.
                    To lahko preverite, tako da pregledate zgodovino transakcij na vašem računu. Da bi to storili, obiščite Blagajno in izberite 'Zgodovina'.
                    Če ste bili oškodovani v denarni igri (ring game), prosimo, da enostavno odgovorite na to sporočilo z besedami "povračilo za denarno igro" v naslovni vrstici odgovora. V besedilo sporočila vključite čim več informacij (številka igre, čas deljenja kart in vse druge pomembne informacije).
                    Oškodovanim igralcem bomo izdajali povračila. Če verjamete, da ste bili zaradi težav oškodovani, nam prosimo pošljite sporočilo z naslednjo zadevo v naslovni vrstici:
                    "REFUND: T#_________, $X+Y, User ID",
                    kjer bo "________" ID oz. številka turnirja, "X+Y" višina buy-ina oz. vstopnine in "User ID" vaše PokerStars uporabniško ime.
                    Na primer: "REFUND: T#123456780, $20 + 2, KidJoker".
                    Za zahtevo za povračilo za več turnirjev vas prosimo, da preostale turnirje navedete v besedilu svojega sporočila. Na primer:
                    T#123456780, $20 + 2
                    T#123456781, $10 + 1
                    T#123456782, $50 + 5
                    itd.
                    Če ne veste ID-ja oz. številke zadevnega turnirja, ta podatek lahko najdete v programu PokerStars z uporabo funkcije "Zgodovina iger...". V prikazu PokerStars lobbyja izberite: 'Zahtevki' -'Zgodovina iger...'
                    Opozarjamo vas, da lahko traja nekaj dni, da preučimo vašo zahtevo za povračilo.
                    Hvala za potrpežljivost in razumevanje.
                    Lep pozdrav,
                    Zrinka
                    PokerStars Podpora uporabnikom

                    Comment


                    • #25
                      A starsi imajo slovenski support?
                      u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

                      Comment


                      • #26
                        1wayman wrote: A starsi imajo slovenski support?
                        Ja, jaz jim vedno v slovenščini pišem, ker angleščina in jaz sta dva različna pojma :P Pošljem jim mail na: support@pokerstars.com So ful prijazni, vsaj jaz imam z njimi pozitivne izkušnje in ponavadi tudi zelo hitro odgovorijo.

                        Comment


                        • #27
                          imajo, in to zelo prijetnega

                          Comment


                          • #28
                            Hudo jst bi tut na njihovem supportu delu...a se da prek študenta ta šiht dobit?

                            Comment

                            Working...
                            X