Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premagovanje limitov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Lol. Ne moreš po 1-2k handih ugotovit a premaguješ limit al ne... da ne boš v dvomih ker si folk daje duška tle na forumu: rabiš vsaj 20k handov, pa še to je dost samo če maš res velik winrate in se ta tud priblžno ujema z EV, drugač pa še precej več. Drugač pa glede na statse dvomim da si lahko na dolgi rok winning player na nl10. Čeprou niti ne vem a igraš 6max al FR, ampak v vsakem primeru statsi ne štimajo

    Comment


    • #17
      kaj si ti morda od A staniča brat?..al kaj v sorodu?...ki čedalje bolj su mu podobn..glede postov

      Comment


      • #18
        biaggo wrote: tak kot sem reku: glede na monster winrate absolutno najmanj NL25 in po občutku še kakšen shot višje.
        GL

        Don't be racist. Be like Mario. He's an Italian plumber created by Japanese people who speaks English and looks like a Mexican.<br />[br]And runs like a jamaican and jumps like a black man And grabs coins like a "Ongame Jew"

        Comment


        • #19
          že dolgo časa sem hotel napisati mnenje in razlago, zakaj se proji in winning playerji (ornk winning playerji, ne tisti, ki delajo (-mo) tja do 5 k na mesec in premetavamo ta šuder po netu) izogibajo komentarjev, razlag in strokovne pomoči slabšim , pa nisem našel prave teme. Do tele.
          Evo moj zadnji post v tej in podobni temi:
          nikoli ne uči ovc igrat pokra...
          The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

          Comment


          • #20
            Tale tema me spominja na moje začetke, ko sem si naložil 10 EUR gor in tam nekje v tretjem poskusu, ko mi je uspelo nabildat BR na 30$, sem že iskal po netu, kdaj naj bi šel višje. V glavnem, kar bi ti jest predlagal je, da takih splošnih vprašanj, na katera ima odgovor stric Google, ne postavljaš preveč po forumih, ker pametnih odgovorov ne moreš pričakovat...

            Comment


            • #21
              biaggo wrote:
              Evo moj zadnji post v tej in podobni temi:
              nikoli ne uči ovc igrat pokra...
              no ja, ta forum naj bi bil namenjen izmenjavi izkušenj in medsebojni podpori, ampak najboljše pa je, ko kak pametnjakovič v igri v živo največjemu fišu za mizo razlaga, zakaj je narobe, če z gutshotom plačuje overbet na turnu....
              pusti ga,naj plačuje, ali pa mu reci, da mora rejzati all in, čeima gutshot. ker njegov nasprotnik bo prav gotovo foldal njegov fullhouse, ker se bo bal pokra....
              sicer pa je že Phil Gordon napisal v svoji maljhni zeleni knjigi, da nikoli ne tolči po akvariju, če bi rad videl ribice......
              don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

              Comment


              • #22
                Men se zdi mal hinavsko zavajat nove igralce, glede na to da se je večina od nas tud lep del pokra naučila iz raznih forumov itp.
                Drugač 6k ni niti približno dost velik sample. Sam sem kljub temu, da nek limit že dolgo konstantno premagujem, imel vmes obdobja, ki so bila nekajkrat dalša kot 6k, ko sm celo igubljal $ ali pa uničeval konkurenco z nerealnimi profiti. Glede na tvoje cifre zgleda da imaš še ogromne luknje v igri in ti nebi priporačal premika navzgor, kljub trenutnemu uspehu. Tako da predvsem še kej preberi o strategiji.

                Comment


                • #23
                  antonov767 wrote: Limeto lahko ti premagas z enim handom pa z nožom Chop-Chop
                  top
                  Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

                  Comment


                  • #24
                    Buster wrote: Men se zdi mal hinavsko zavajat nove igralce, glede na to da se je večina od nas tud lep del pokra naučila iz raznih forumov itp.
                    Drugač 6k ni niti približno dost velik sample. Sam sem kljub temu, da nek limit že dolgo konstantno premagujem, imel vmes obdobja, ki so bila nekajkrat dalša kot 6k, ko sm celo igubljal $ ali pa uničeval konkurenco z nerealnimi profiti. Glede na tvoje cifre zgleda da imaš še ogromne luknje v igri in ti nebi priporačal premika navzgor, kljub trenutnemu uspehu. Tako da predvsem še kej preberi o strategiji.
                    lol tist, ki resno hoče premagovat igro, sigurno ne gre brat tegale AIEVgrpahpOMGCOOLERCRACKpokerpro.si foruma. Za take stvari so CR, 2+2...
                    AIEV graph coach.

                    Comment

                    Working...
                    X