Announcement

Collapse
No announcement yet.

Poker dealing.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    maliprofi wrote: jaz ti priporočam, da začneš igrati omaho. tam je manj variance, tam si, če imaš na flopu lestvico, na riverju prav gotovo spredaj, ne glede na to, kaj je padlo, tudi proti trem nasprotnikom.
    pri omahi skoraj ni variance.
    tam je skoraj brezveze, da se sploh razdeli river, ker v 99% ne spremeni ničesar.
    začni igrati Omaho. jebeš ti holdem. holdem je za seljake, ki igrajo na srečo.
    Jst pri omahi težko berem igralce, nekako je ne znam igrat.
    @Pejo - No zdaj vidim ko berem članke. Boti niso od kazinoja, ampak so od posameznikov.
    https://www.pokernews.com/news/2015/...oney-22416.htm
    Sajti bi pa lahko sprogramirali anticheat za bote in tud za razne druge programe, če bi hotli.
    The scientists’ findings do not guarantee “to win money on every single hand, but, in the long run, if you looked at all the hands that could happen and you averaged all of those, then the computer can’t be losing, at a losing rate — it has to be either breaking even or winning.”
    Bi normalen človek šel all in na flopu medtem ko ve da zgublja in potem zmaga na turnu je pa drugo vprašanje.

    Comment


    • #32
      kerpoking3 wrote: Bi normalen človek šel all in na flopu medtem ko ve da zgublja in potem zmaga na turnu je pa drugo vprašanje.
      kk pa tip ve da zgublja a mogoc vidi tvoje karte?,lej ti povem da se nisi videl vsega verjami mi
      ............................................

      Comment


      • #33
        Sem ga dočaku tut prvič po nevem kok handih.



        Comment


        • #34
          A je to mogoče haha? V tej isti sit and go sobi ko pridem v finale spet poker Jackov

          Comment


          • #35
            Valjda da so ti nastavili, itaq imajo enega tu na pokerpro forumu ki čekira poste, pa je javil da ti morajo kak hand dat.
            Ya hya chouhada!!!

            Comment


            • #36
              Inv1ctus wrote: Valjda da so ti nastavili, itaq imajo enega tu na pokerpro forumu ki čekira poste, pa je javil da ti morajo kak hand dat.
              Baje jim je Corey dojavil da me riggajo ker če ne bom cash outal

              Comment


              • #37
                Joj, kok bi preklinju, če bi pr tazadnem handu bla na boardu namest srčeve 2, križeva 10. Spet bi blo vse naštiman...no sej itak je vse naštiman.

                Comment

                Working...
                X