Announcement

Collapse
No announcement yet.

Začetek

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Jasno, pride ti v kri.
    Katere igrat in katere ne pa se boš naučil iz knjig in drugih virov.
    Mimogrede, poglej si zasebno sporočilo, sem ti nekaj poslal.
    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

    Comment


    • #17
      še tole, mogoč še nisem do tja prišel, pa vseeno. Kakšno vlogo/ status / karkoli ima v igri pokra karta AS. Ta mi dela probleme se mi zdi

      Comment


      • #18
        Odvisno. Če sta to tvoji začetni karti ne kaže slabo. Igraš agresivno. Če je še kdo močn in sledi spremljaj kakšen igralec je in seveda glej kakšn bo flop itd.
        Skratka As je dobra karta če jo le imaš ti v roki. Drugače niti ne.

        Comment


        • #19
          Anže, želim ti, da bi ti ratalo u svetu pokra, sploh ker si na začetku poti, kot praviš....
          lp
          Give fish a chance.

          Comment


          • #20
            Anze88, jaz imam en zelo dober slovenski vodič za začetnike, katerega sem tudi sam 100x prebral preden sem sploh začel igrati za pravi denar. Včasih je bil objavljen na eni slovenski poker strani, ki pa žal več ne obstaja, na srečo sem ga takrat v kompletu downloadal.
            Kontaktiraj me na ZS ali MSN vojko@najdi.si in ti ga pošljem.
            Točno vem kako se počutiš izgubljeno na začetku čisto vsi smo bili v tvoji koži in na nek način našli neko pot za premagovanje svojega nivoja, tako da brez skrbi. Kjer je volja je tudi pot.
            Kadar zmagovalec naredi napako, reče:" Zmotil sem se" in se iz tega nekaj nauči. <br />[br]Kadar zguba naredi napako, reče:" To ni bila moja napaka" in za krivdo obtožuje druge.

            Comment


            • #21
              Citronček in Vojko hvala
              PS: sem te addal na MSN

              Comment

              Working...
              X