Announcement

Collapse
No announcement yet.

čist je beden forum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    corey nas je spet spucal ,haha.

    Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

    Comment


    • #32
      Ponovno sem moral odstraniti kar nekaj sporočil (17).
      Resnično ne razumem, zakaj ne uvidite resničnost problema.
      Srčno upam, da bo ____ sprejel moj predlog in se sam javil na forum ter obrazložil celotno situacijo.
      EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

      Comment


      • #33
        nejc1805 wrote: corey naj je spet spucal ,haha.
        Ja, resnično sem moral.
        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

        Comment


        • #34
          Evo fantje se piše extention, da se izboljša forum in porihta te zadeve, en predogled:

          Comment


          • #35

            Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

            Comment


            • #36
              CoreySteel wrote: Ponovno sem moral odstraniti kar nekaj sporočil (17).
              Resnično ne razumem, zakaj ne uvidite resničnost problema.
              Srčno upam, da bo ____ sprejel moj predlog in se sam javil na forum ter obrazložil celotno situacijo.
              Moj post NI vključeval imena in priimka oblatene osebe. In pravno gledano ne meni in ne tebi nič ne more. In, če špilferderberju v osebni oz. na rojstnemu listu ne piše eksplicitno Zika Nasich, si lahko tist list s tožbo nekam vtakne.

              Comment


              • #37
                Nihče ne omenja imena in priimka neke xy osebe , ker ga nihče ne pozna. Omenjamo samo nick uporabnika na tem poker portalu , s katerim je tu registriran to je pa to to.

                Comment


                • #38
                  Vsi upravljavci administratorskega računa CoreySteel smo prišli do zaključka, da ta tema ne ponuja več konstruktivnih idej za izboljšanje foruma, zato temo nepreklicno zapiramo.
                  Če pa vseeno imate kakšno dobro idejo, pa jo lahko pošljete na zasebno sporočilo.
                  Prosimo za razumevanje.
                  EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                  Comment

                  Working...
                  X