Announcement

Collapse
No announcement yet.

dobrodelna akcija

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46

    Comment


    • #47
      Kady wrote:
      hvala ,zadevo sem objavil na uradni strani projekta bodi prijatelj-prijatelj sem kot dokazilo,da gre denar v prave roke in jo lahko preverite http://www.facebook.com/events/43872...ref=ts&fref=ts
      naknadno poslano na moj racun: Mario Pogorelcnik hvala! tole bom naknadno prenesel naprej,ce slucajno se kdo naknadno poslje.
      se 1x naprosam da denarja ne posiljate vec meni od sedaj naprej ampak direkt na Rokov racun,ki je bil objavljen na 1 strani.

      Comment


      • #48

        tako tudi dobrodelni koncert,ki so ga organizirali njegovi najbolsi prijatelji na sliki je zakljucen in brat je uspesno predal denar.ker je vsota presegla zeljen znesek za najnujnejse potrebe se bo le-ta vlozil v njegovo nadaljno zdravstveno oskrbo,ki pa je prav tako zelo nujna in prispevki na njegov racun so se vedno dobrodosli prav tako bodo prijatelji organizirali se kak dogodek in upajmo da se bo Rok nekega dne spet postavil na noge. hvala

        Comment


        • #49
          vsem donatorjem sem dolzan se porocilo kako zdravljenje poteka. roku stanje zelo izboljsalo po letu in pol od nesrece,spet je zacel govoriti in ne lezi vec samo v postelji s pomocjo vozicka tudi zapusti sobo,še vedno pa ima tezave z levo polovico telesa ampak je borec in upajmo da mu bo uspelo skoraj popolnoma ozdraveti. lp

          Comment

          Working...
          X